Nesahej na tu kytaru! 9.

3. února 2018 v 18:01 | Extasy |  Something about Yamada Ryosuke


Přeju pěknou sobotu. Dnešní díl je s omezením, ale to už tak trochu napověděl ten předchozí :) Na konec jsem přidala odkaz na video, o kterém je v této části zmínka. Enjoy :)


* * *

Snažit se rozumně uvažovat a být současně nahý pokládal Ryosuke za úkol krajně náročný. Jenže Toru měl zřejmě problém rozumně uvažovat, i když byl oblečený. Jinak by z úst nevypustil takovou kravinu. I když Ryo věděl, jak šíleně to zní, stejně ho zajímalo, jak si to Toru představuje. Přece musel mít nějakou představu, než plácl, co plácl. Druhá stránka věci byla, že si Ryo začal uvědomovat, co to vlastně znamená. Toru odjede z Japonska. Nejspíš navždycky. Na tohle se ptát nemusel, bylo to celkem jasné. One Ok Rock by nebyla jediná domácí skupina, která se rozhodla ze země odcestovat za kariérou. Doma samozřejmě slavní byli, ale pokud by zůstali pod japonskou agenturou, neměli by možnost proniknout i k zahraničním fanouškům. V Americe bylo spoustu schopných producentů, kteří věděli, jak zapůsobit po celém světě.

Ryosukemu ta myšlenka vadila. Hodně mu vadila, jen nevěděl, jak se s ní popasovat. Domáknout se, že ho Toru chce, byla jedna věc, ale přemýšlet hned nad tak velkým krokem? Pořádně se neznali, většinu času lezl Toru Ryosukemu na nervy tím svým diktátorstvím…
"Ty ses musel asi zbláznit, ne? Nemůžu odsud odjet, mám tu práci a mám jí tu dost. Co bych podle tebe dělal v Los Angeles?" zeptal se, snažíc mluvit klidně. Stále byl nahý a bavit se o takových věcech v tomhle stavu, bylo poněkud divné. Kdyby křičel, celý by se roztřásl, včetně…
"Hrál ve filmech, užíval si života, svobody…" navrhl Toru jakoby nic. Stál proti Ryovi, jednu ruku opřenou o zeď vedle jeho hlavy a druhou měl očividně připravenou pro zásah, kdyby chtěl Ryosuke utéct.
"Spočítám ti na prstech jedné ruky Japonce, kteří se dostali do amerických filmů. A o svobodě bychom se mohli bavit dlouho, protože na ni máme každý jiný názor. Mně vyhovuje můj život, vůbec mě neznáš, ale i tak si myslíš, že chci žít jako ty? Zůstaň v Japonsku!" sykl Ryosuke. Toruovy oči se rozšířily, nejspíš nečekal, že mu Ryo poručí to samé, co on jemu. I když se příkaz zaměřil na jiný kontinent, v závěru to vyšlo nastejno. Oba chtěli být někde jinde, než ten druhý.

"Uvidíme, co na nás řekne Johnny-san, třeba tě to dilema mine," ušklíbl se Toru.
"Ty jsi fakt kretén!" neodpustil si Ryosuke a žďuchl do něj dlaní. "Viděli jsme se asi čtyřikrát, z toho dvakrát jsi mě skoro znásilnil, neustále mě ponižuješ a nemáš žádnou úctu k mým rozhodnutím a životu. Chci, abys okamžitě odešel, Toru. Věř mi, že beze mě ti bude líp a mně bez tebe taky!" Ryosuke se chtěl shýbnout pro župan, jenže o setinu vteřiny dřív udělal Toru něco, co ho absolutně odzbrojilo. Padl na kolena a objal ho kolem pasu. Tvář přitiskl na jeho holé břicho. Ryosuke cítil na pokožce jeho rychlý horký dech, jež zintenzivněl, když Toru začal mluvit. "Dva roky, tři měsíce a pět dní…"
"Cože?" nechápal Ryo, zatímco hleděl na vlasaté Toruovo temeno. Muž k němu nevzhlédl, stále ho hladil tváří po břiše, oči zavřené, snad aby si svou polohu lépe vychutnal.
"Před dvěma roky, třemi měsíci a pěti dny se v mém DVD přehrávači objevil záznam vašeho koncertu. Přinesl ho Taka, aby zavzpomínal na staré časy u Johnny´s a podíval se, jak doba postoupila. Nechtěl jsem to sledovat, ale Taka měl zrovna rozbitý přehrávač a tak jsem nakonec souhlasil…" Toru převrátil obličej nosem kolmo k Ryově břichu a letmo políbil kůži, pak na ni položil druhou tvář. Samozřejmě se Ryosuke při tom doteku zachvěl. Cítil, jak v jeho klíně stoupá teplota, za pár minut už nezvládne Torua poslouchat. Bude ho chtít. Nastaví mu!

"Od prvního záběru na toho nádherného blonďatého kluka jsem věděl, že už ho z hlavy nedostanu. Jeho pohyby, tělo, způsob, jakým si užíval stage, jako kdyby patřila jen jemu, ale ne sobecky… Když zpíval s Keito tu sladkou sračku 3/14, měl jsem co dělat, abych se neudělal. Celou dobu vedle mě seděl Taka a já trpěl. Už tehdy jsem před ním chtěl klečet, jako teď tady!" Toru pomalu vzhlédl, Ryosuke tušil, že sám má v očích vyděšený výraz. Dva roky, tři měsíce, pět dní, muselo jít tedy o koncert Carnival. Tam měl blond vlasy a zpíval s Keito písničku 3/14, kterou nikdy nepovažoval za sladkou sračku, jenže co jiného by se dalo čekat od Toru? Dva roky, tři měsíce, pět dní… tak dlouho už o něm Toru věděl a nejspíš i miloval.

Zvedl ruku a pohladil muže po tváři.
"Netuším, co říct…" zašeptal. Kytarista se pousmál a opřel si o jeho břicho bradu.
"Znám tě líp, než si myslíš, Ryosuke. Připadám si jak podělaný fanoušek, všude mám poukládané tvoje fotky, videa a co je nejhorší, poslouchám vaše písničky, protože tvůj hlas..." A kruci, tak to už fakt znělo vážně, pomyslel si Ryosuke. Navzdory tomu se mu chtělo smát. Nedokázal si představit, že Toru při cestě vlakem, nebo metrem poslouchá ve sluchátkách Hey Say Jump. Bylo to tak absurdní, až tomu skoro nevěřil. Dva roky, tři měsíce a pět dní…
"Co můj hlas?" vyzvídal Ryosuke. Opravdu to chtěl slyšet? "Toru, no tak, řekl jsi toho už tolik. Vím, že je to těžký, ne každý dokáže dát na odiv své pocity…"
"Nemůžu tě tu nechat, Ryosuke!" vydechl Toru, oči stále upřené na Ryovu tvář. "Nemůžu!" zopakoval nekompromisně.
"To je šílenství, víš to sám," kroutil Ryo hlavou. "Nikdo to neposvětí, navíc, já tě vůbec neznám, já… Dokud budu přemýšlet nad tím, jestli se rozhodnout pro tebe, nebo pro život, který teď mám a miluju, pak je asi něco špatně. Ty víš, k čemu se přikláním…"
"Ne! Krucinál!" zavrčel Toru. Dlaní třískl o zeď vedle Ryosukeho boku, až mladší muž nadskočil leknutím. Toru se rozčiloval tak málo. Bylo by snazší, kdyby se zase choval jako despota, tohle zoufalství se k němu nehodilo a vhánělo Ryovi slzy do očí.

Tolik se k němu chtěl sklonit a políbit ho, jenže tím by zase udělal krok zpátky. Podmínky byly příliš tvrdé, nekompromisní, na něco takového nemohl přistoupit, ani kdyby Toru miloval víc než svou práci. Možná to tak i bylo, ale…
"Toru, musíš odejít, čím dřív si to odbydeme, tím… Toru!" Ryosuke se zalkl. Jméno, které vyslovil jako poslední, bylo absolutním projevem rozkoše. Toru ho totiž vzal do svých úst a pevně stiskl. Ano, nahý člověk je vždycky bezbranný. Jeho tělo je odhalené, přístupné, slabé. To Ryosukeho rozhodně bylo. S povzdechem zaklonil hlavu, prsty poslepu našly Toruovy vlasy a začaly se jimi probírat. S veškerou láskou, kterou k němu Ryo cítil. Ale je tohle skutečně láska? Nebo jen touha a chtíč? Jak to má do prdele poznat? Připomínka Toruova odchodu do Ameriky v myšlenkách mu v těle způsobila malý panický záchvat. Znamená to, že jestli mu ještě teď dovolí, aby se milovali, bude to naposledy? Že už ho potom nikdy neuvidí, neuslyší jeho hlas, jeho komandování… sexy komandování…
Do háje, na koho bude naštvaný? Čí textovky s vykřičníky bude číst a rozčilovat se nad nimi? Ke které naději se teď upne, když se ráno probudí s Toruovým obličejem před očima, jak se mu to stávalo celý poslední měsíc? Protože právě naděje, že muže zase uvidí, ho držela po celou dobu v relativním klidu. A teď mu pravda konečně otevřela oči.

Vystřelil boky dopředu, protože se ho Toru rozhodl zničit. Jeho ruce i ústa byly všude, na jeho mužství, varlatech, třel ho mezi svými úžasnými rty tak energicky, až to pálilo. Najednou se začal svlékat, aniž by přerušil jejich kontakt. Černá bunda i košile šly dolů rychlostí blesku. Než se postavil, prohnětl majetnicky Ryosukeho zadek a zatnul do něj nehty. Nahoře si bez váhání přivlastnil Ryosukeho ústa. Rukama bloudil po hladkých horkých křivkách jeho těla, zatímco jazyk zkušeně zkoumal sladké spojení rtů. Nakonec si Ryosukeho přivinul na svůj obnažený trup a objal ho. Vstřícně zvednutými pažemi kolem Toruova krku dal Ryosuke jasné svolení. Nebylo cesty zpátky už od začátku. Tím, že mu sám nejprve padl do náruče v podstatě naznačil, že to tak neskončí. Bylo zkrátka pozdě už v okamžiku, kdy Toruovi otevřel dveře.

Dychtivě se prohraboval jeho vlasy, pak nechal jednu ruku klesnout dolů, k Toruově poklopci. Bez problému ho rozepnul, jako kdyby to dělal už tolikrát předtím. Samotného ho překvapilo, že si počíná tak sebevědomě, maličký kousíček jeho svědomí ještě pochyboval, že je to správné, když se jedná o muže. Jenže šlo o opravdu zanedbatelný kousíček. Neměl sílu Ryosukeho stáhnout zpět, odradit ho. Naopak, pobídl ho k tomu, aby si to užil, právě proto, že to mohlo být naposledy.

Odhodlaně vklouzl rukou do Toruových kalhot a začal ho hladit. O minutu později už byli nazí oba, jen jejich pozice se změnily. U zdi stál nyní Toru a Ryouske pod svými prsty cítil, jak se chvěje, i když jeho tvář byla stále kamenná. Chtěl, aby se konečně uvolnil, ukázal mu, že je pro něj tak důležitý, jak tvrdí.
Políbil ho. Zajal jeho tváře ve svých dlaních. "Toru," vydechl do mužových rtů jeho jméno. Nic se nezměnilo. Tělo se chovalo, jako kdyby po něm opravdu toužilo, ale tvář zůstávala stejná. V tu chvíli Ryosuke pochopil, co musí udělat. Tu věc, které se od začátku bránil, protože si myslel, že on není ten pravý, protože ho předsudky a stud stahovaly zpět. Sám klesl na kolena a dlaněmi pohladil nahé útlé boky druhého muže. Alespoň jednou jedinkrát to musí vidět. Konečně zjistit, co se v tomhle muži skrývá, co před ním tají za ledovou arogantní maskou.

Olízl si rty, pohlédl vzhůru a pak znovu před sebe. Tohle tělo po něm toužilo, o tom nebylo pochyb. Před očima měl tvrdý hmatatelný důkaz, který musí jen polaskat, poškádlit, pojmout… Ryosuke zavřel oči a pohnul hlavou dopředu s doširoka otevřenými ústy. Horké pulsující mužství vklouzlo mezi jeho rty jako po másle. Napomohla tomu vlhká chuť, kterou nedokázal identifikovat, ale rozhodně ji neshledal odpornou. Ani samotná skutečnost, že má v puse penis jiného muže, najednou nebyla tak strašná, jako představy, které o tom doposud měl. Byla tohle ta pravda? Kterou se musel dozvědět až s příchodem Toru Yamashity? Má tedy rád muže, buď stejně, nebo více než ženy?
Jak jinak by si mohl vysvětlit, že se mu líbí, jak hladce Toru klouže po jeho jazyku sem a tam. Dlaň je sama o sobě citlivý orgán, ale co jazyk? Ryosuke samozřejmě znal účinnost vlastní ruky, tedy věděl, že mužský penis je velmi příjemný na dotek, jenže v ústech to bylo o několik levelů intenzivnější.
Odtáhl se a vytřeštil oči, nemohl uvěřit, že se z něčeho takového roztéká blahem.
"Nemusíš to dělat. Nebudu už tě k ničemu nutit, ale odjeď se mnou…" uslyšel seshora Torův prosebný hlas. Vzhlédl. Měl pocit, že Toruova tvář trochu změkla, ale stále to nebylo ono. I když mluvil tak, jak mu nebylo podobné, pořád se držel zpátky.
"Ne! Nařiď mi, ať to udělám!" pozvedl Ryosuke jedno obočí. Bradou se záměrně otřel o vlhký penis.
"Ryosuke!" zasyčel Toru.
"Už jednou jsi mi to poručil, můžeš to udělat znovu!" trval si Ryosuke na svém. Toru zaklonil hlavu a pevně zavřel víčka. Znovu třískl pěstí do zdi. Tentokrát se ale Ryosuke nelekl, čekal to.
"Chceš to, tak proč prostě neuděláš to, co je pro tebe přirozený?" pobízel muže netrpělivě. Toru cosi zasyčel a pak se na něj znovu podíval. V očích mu plál hněv a odhodlání.
"Tak jo, jak chceš! Vykuř mě! A pořádně, jasný?!"

Ryosuke se nestačil ani nadechnout, když ho Toru chytil za krk a přimáčkl ke svému klínu. V první chvíli si myslel, že se udáví a nenáviděl se za to, že druhého muže přinutil, Torův stisk na jeho šíji však po pouhém jednom násilném vsunutí zjemněl a Ryo si v zápětí uvědomil, že jeho pohyby nikdo neřídí, že ho kytarista pouze hladí ve vlasech a co víc, tiše sténá. Znovu se podíval vzhůru, zamrkal, aby setřásl pár slz z řas, co na nich ulpěly a v pravidelném rytmu začal Torua laskat. Nemohl se na něj vynadívat. Muž si okusoval rty, jeho řasy se chvěly, lehce položené na spodních víčkách, z úst unikaly tlumené přerývavé povzdechy. Takhle nějak tedy vypadal, když Toru laskal jeho? Nedokázal si sám sebe představit v takové situaci, musel působit naprosto bezbranně a odevzdaně. Jenže to teď Toru taky, ne? Proč by to po něm chtěl, když tím dal prakticky najevo, že je v jeho plné moci? Toru je diktátor, sobec, co myslí jen na sebe, neukáže slabost a slova pro něj nejsou podstatná…

Ryosuke si té horkosti ve svých ústech užíval. Bylo to něco nového, právě objeveného, jako osmý div světa. Hladil Torua po bocích, po tříslech. Když ho v okolí penisu líbal, uspokojoval jej dlaní. Ve svém rozpoložení si sotva rozumně vysvětlil, proč jednou rukou hladí sebe tam vzadu, proč do svého těla proniká prsty, zatímco téměř zuřivě zpracovává Torua. Ano, připravoval si ho pro sebe a sebe připravoval pro něj. Od začátku to tak mělo být. Když přestal, druhý muž na něj akorát vyvalil oči, ale to už mu Ryo tlačil do ramen, aby si sedl na zem. Hbitě se vyšplhal do jeho klína a ten svůj natiskl na jeho břicho.
"Ne, Ryosuke, nejsi připravenej…" Toru okamžitě pochopil, co se Ryo chystá udělat, ten ho však umlčel dravým polibkem. S rukou za zády šel najisto. Věděl, že to bude bolet, ale nějak mu to bylo v tu chvíli jedno. Potřeboval to zase cítit. Pocit nevyčíslitelné hodnoty.

Když dosedal, snažil se pořádně uvolnit. Pnulo to, štípalo a zdálo se, že ho to roztrhne, jenže nic z toho nemohlo zkazit okamžik, kdy se ho Toru uvnitř dotkl právě toho místa. Ryosuke si skousl spodní ret, aby nezařval. Z jedné strany útočila bolest, z druhé slast. Když vytrvá, dostane odměnu, tak to bylo přece se vším podle japonských zásad a tradic.
"Ryosuke," zašeptal Toru u jeho rtů. Ryo pootevřel oči a vyděsil se. Takhle se na něj Toru ještě nikdy nedíval. Po diktátorství a umanutosti nebylo ani památky. Viděl jen obdiv, tolik obdivu, že by mu vystačil na celý život. Rychle Torua políbil, aby ho donutil oči zavřít. Nemohl něco takového vidět, když se ho chystal vypakovat ze svého bytu a říct mu při tom definitivní sayonara. Sám z toho vědomí nebyl nadšený, ale alespoň mu to pomohlo nemyslet na bolest. Opatrně se nadzvedl a zase klesl. Už to tolik nebolelo, ale s gelem by to rozhodně bylo pohodlnější. Vtom ho Toru nadzvedl sám a vyklouzl z něj. Pevně si ho namáčkl na sebe, aby se nemohl hýbat.
"Jen klid, doděláme to," zašeptal mu do ucha. Chvíli bylo ticho, Ryosuke nedokázal odhadnout, co Toru dělá, ale pak ucítil ve svém zadku teplé vlhké prsty a opravdu se uklidnil. Druhý muž svůj úmysl zopakoval ještě několikrát, a když si mladšího muže znovu posadil do klína, Ryosuke zaznamenal znatelný rozdíl. Jakoby něčí dlaň sevřela jeho srdce a začala ho pumpováním popohánět k rychlejším úderům. Neubránil se úsměvu. Bylo to snad štěstí, co teď cítil? Dokonalý pocit souznění? Majetnicky objal Torua kolem krku a natlačil si jeho tvář na ten svůj. Zvedl se, klesl, pokaždé to udělal o něco rychleji, dokud se z vláčných pohybů nestaly prudké s pravidelností staccata…

*

Ryosuke se unaveně natáhl po svém županu. Líně si ho oblékl přes ramena a pokusil se do něj zabalit co nejvíc ze svého nahého těla. Byla mu zima, ale teploměr vedle dveří do obývacího pokoje ukazoval třiadvacet stupňů. Možná šel chlad od vstupních dveří, napadlo ho. Chtělo by to asi kvalitnější dveře s lepším těsněním. Anebo nedovolit, aby se otevíraly víc, než je nutné. Pokud jimi někdo projde, pak si dobře rozmyslet, jestli by měl také odejít. Protože s každým člověkem vždycky odejde trochu toho tepla.

Jediné teplo, které nyní Ryosuke cítil, byla horká slza, jež mu stekla po tváři. Nedíval se na ty zatracené dveře, ale věděl, že už je bude mít navždy spojené s mužem, který jimi byl donucen odejít.
Vlastně se to seběhlo až příliš rychle. Hádka, sex na usmířenou a zároveň na rozloučenou, Torův poslední pokus velet - změnit nezměnitelné a pak ticho.
Ryosuke věřil, že udělal správně. Potřeboval jen čas, aby o tom přesvědčil i své srdce. I Toru jednoho krásného dne prozře a pochopí, že tohle nebyla jejich společná cesta za štěstím. Že se spíš plácali v nejistotě a hledali štěstí tam, kde nikdy být nemohlo.
Pomalu se vysoukal na nohy a pořádně se do županu zabalil. V obýváku obezřetně přistoupil k oknu. Samozřejmě nechal zhasnuto, aby do jeho bytu nebylo zvenku vidět. Na chodníku postávala halda novinářů a živě o něčem diskutovala. No nejspíš o něm a o Toru. Hned zítra začne napravovat chyby, které natropil jedním divokým, nespoutaným a neperspektivním románkem. A bude doufat, že se vše vrátí do starých kolejí.

---------------

Slibované video je tady: https://vimeo.com/254107564
Přiznám se, že je jedno z mých nejoblíbenějších. Ano, je to taková sladká sračka, jak prohlásil Toru, ale něco na tom záznamu asi bude, když jsem ho vždycky dokoukala až do konce :D


 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 3. února 2018 v 21:38 | Reagovat

Krása jen doufám že to není poslední díl bulím. Písnička je moc pěkná jen by mně zajímalo jakou barvu očí má Ryosuke. :-(  :-D

2 Velvet Velvet | 3. února 2018 v 21:57 | Reagovat

Nádherný vyznání... tak dlouho čekal :-P

Ne, tohle nemůže být konec!!! Taky jsem si poplakala :-(
Toru čekal tak dlouho, že to vzal moc hopem...možná kdyby zvolnil...ne to by zas nebylo ono ;-)  :-D

Jen teď doufám, že to fakt skončí dobře a že se nebudou dlouho trápit...že neee :-|  :-P ???  ;-)

No a k písni? Není co dodat! Je tu nádhernej a z týhle sladký sračky taky ulítávám :-D
Jen by mě zajímalo...když vím co se tam děje po téhle písni...jak na to Toru reagoval :-D  :D  Tam Ryochan rozhodně není submisivní :-P  :-D  :-D

Těším se na další...moc, moc!!!

3 Extasy Extasy | Web | 3. února 2018 v 22:08 | Reagovat

[1]: Ryosuke má typicky hnědé oči, akorát musí nosit brýle, nebo kontaktní čočky. A na koncertech používá rád ty zabarvené :)

4 Nade Nade | E-mail | 4. února 2018 v 19:14 | Reagovat

Žhavé, sexy... a zatraceně smutné.
Opravdu mě překvapilo, že Toruova posedlost nebyla dílem okamžitého rozhodnutí, ale že byl vlastně zabouchnutý už roky. Jenom je škoda, že to opravdu vypadá, že nemají šanci na společnou budoucnost.
Nebyla by tam aspoň malilinkatá naděje? ;-)  :-D

5 Extasy Extasy | Web | 4. února 2018 v 20:22 | Reagovat

[4]: Uvidíme ;)

6 gta 5 cheats gta 5 cheats | E-mail | Web | 10. února 2018 v 10:37 | Reagovat

Simply wanted to inform you that you have people like me who appreciate your work. Definitely a great post. Hats off to you

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama