Únor 2018

Fullmetal Alchemist live action - mýma očima

25. února 2018 v 18:59 | Extasy |  Something about Yamada Ryosuke

Znáte to, když se na něco šíleně těšíte a pak se toho konečně dočkáte. Přesně to jsem teď zažila s filmem Fullmetal Alchemist, v originále Hagane no renkinjutsushi.
Překlad do češtiny je Ocelový alchymista, a jelikož se jedná o japonskou produkci, dá se předvídat, že tomuto filmu předcházelo anime. Tohle samozřejmě nemusím vysvětlovat těm, kdož se v asijských končinách orientují. Anime FMA, jak se mu také zkráceně říká, je až moc oblíbené, abych ho tu někoho učila znát. Já viděla akorát dva anime filmy. Chtěla jsem si udělat představu, co mě čeká, až vyjde tohle live action, abych alespoň trochu věděla, o čem to je. Nevím, jestli se pustím do samotných seriálů, nějak mě děsí představa to všechno shánět, i když na Naruto to opravdu nemá :D

Nesahej na tu kytaru! 11.

25. února 2018 v 10:19 | Extasy |  Something about Yamada Ryosuke

Zdravím a omlouvám se za dvoutýdenní nečinnost. Dneska bych to ráda napravila dalším dílečkem Kytary a později bych chtěla přidat článek o filmu, který se teď v mé televizi točí nejčastěji :)

Pod kapitolou najdete fan video s Toru. Minule jsem přidala Ryosukeho, tak aby brnkálista taky dostal prostor :D

Mějte pěknou neděli!

Nesahej na tu kytaru! 10.

12. února 2018 v 18:08 | Extasy |  Something about Yamada Ryosuke

Samozřejmě ještě není konec a upřímně nevím, kolik dílů nás ještě čeká. Tohle je takový klidnější díl, kdy jsem musela vyřešit, co se po skandálu dělo dál. Enjoy :)

Ps. chci při této příležitosti ještě jednou poděkovat za podporu ohledně knihy. Zdá se, že všem dorazila, tak to jsem ráda. Až bude trochu volněji, rozhodně se chci pustit do Prstenu. Mějte pěkný týden.

Nesahej na tu kytaru! 9.

3. února 2018 v 18:01 | Extasy |  Something about Yamada Ryosuke


Přeju pěknou sobotu. Dnešní díl je s omezením, ale to už tak trochu napověděl ten předchozí :) Na konec jsem přidala odkaz na video, o kterém je v této části zmínka. Enjoy :)