Pán cti kniha objednávka

7. ledna 2018 v 10:25 | Extasy |  Pán cti

Ani netušíte, jak velkou jste mi udělali radost! Zatím se vás o knížku přihlásilo čtrnáct, což je naprosto úžasný.

Tímto oficiálně otevírám objednávky na Pána cti.

Dáme si konečný termín 14.1. tedy do zítra, pak to hned objednám a pokud půjde všechno dobře, do konce měsíce byste mohli mít knížku doma.


Teď ještě pár věcí k odeslání knížek. Potřebuju, abyste mi na mail velvetextasy@gmail.com napsali svou adresu, kam balíček poputuje. Pak se chci domluvit také na platbě. Chápu, že mě osobně neznáte, takže posílat peníze předem, se může zdát jako risk, ale z vlastní zkušenosti vím, že je to jednodušší a praktičtější. A samozřejmě i levnější. Nechci po vás peníze hned, dokud nebudou knížky objednané. Jakmile tak učiním, pošlu vám na mail kopii objednávky a výslednou cenu jedné knížky plus poštovné. Knížky budu posílat jako doporučený balík.

Jen pro upřesnění, knížka není vydaná oficiálně, což u fan fikce snad ani nejde, ale věřím, že to nikomu z vás nevadí :) Při oficiálním vydání bych musela změnit jména hlavních postav a určitě se shodneme na tom, že pak už by to nebyla taková zábava :D

Nebudu po vás chtít žádné peníze navíc. Už jen tím, že se vás sešlo tolik, si vypomáháme navzájem, aby nás to nepřišlo moc draho. Navíc, pro mě je největší odměnou, že je o knížku takový zájem, i když už příběh vyšel před x lety a v poslední době už moc nepíšu. Hrozně moc si toho vážím a vážně uvažuju o tom, že Pán cti nebude poslední svázanou knihou.

Až knížku dostanete, nelekněte se jména Katrin Walldová. Musela jsem si dát nějaký pseudonym ;)

Ps.: Opravdu potřebuju, abyste mi do toho čtrnáctého nejpozději poslali na mail svou adresu dodání, slibuju, že ji nezneužiju. Poslání adresy berte jen jako závaznou objednávku. Podle počtu adres budu knihy objednávat.

Dík moc všem!!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nade Nade | 7. ledna 2018 v 17:55 | Reagovat

Už jsem to mrskla do mailu. ;-)

2 TeresaM TeresaM | E-mail | 18. února 2018 v 18:26 | Reagovat

jaj strašně mě mrzí že jsem toto zmeškala :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama