Leden 2018

Pán cti kniha poslední tažení :)

31. ledna 2018 v 17:04 | Extasy |  Pán cti

Tak zlatíčka, co jste si objednali knihu. Dnes jsem knížky odeslala a navíc jsem zjistila, že to bylo za minutu dvanáct, protože od zítra je prý zase o dalších šest korun dražší poštovné. Je vás poměrně dost a na mě něco leze, tak se nezlobte, že píšu jednu zprávu sem, namísto každé zvlášť v mailu. Dejte mi pak vědět, až knížku dostanete, ať to máme v pořádku, ok?
Jdu ležet, přeju pěkný zbytek dne.


Pán cti kniha vývoj

20. ledna 2018 v 18:51 | Extasy |  Pán cti

Ahojky všem, co mají objednanou knihu. Jen vás chci obeznámit s vývojem situace. Objednávku mi potvrdili, ale expedovat mi ji budou až příští pátek, tedy 26.1. Při dobré vůli mi tedy knížky přijdou v pondělí 29.1. (na Adamovy narozeniny :D). Obálky už mám připravené, nadepsané... jen ten obsah musí ještě dorazit, tak snad se to už víc nezpozdí. Díky za pochopení ;)

Pán cti kniha oznámení

15. ledna 2018 v 19:34 | Extasy |  Pán cti

Zdravím při pondělku :) Chci vám jen oznámit, že knížky jsou objednané. Počítám, že by mohly do konce týdne přijít, takže hned po neděli je začnu rozesílat.

Ještě jednou všem děkuju za zájem a až knihy přijdou, napíšu vám na mail, co a jak dál.

Pán cti kniha

6. ledna 2018 v 18:16 | Extasy |  Pán cti

Ahoj při sobotě :) Ne, zatím další díl Kytary není, jen bych se s vámi ráda podělila o radost, kterou mi udělala moje první svázaná povídka a to Pán cti.

Během dovolené o svátcích jsem povídku celou prošla, udělala jí korekturu a poslala do tiskárny, kde se specializují na malonákladový tisk. Respektive jsem si nechala vytisknout jen jeden kousek, chtěla jsem vidět, jak to vypadá a hlavně zažít ten pocit, kdy držíte v ruce vlastní knížku.
Není to úplně ideální, klasická kniha při malonákladovém tisku z toho nikdy nebude, taky je to tzv. paperback, tedy brožovaná vazba, ale jsem hrozně ráda, že jsem se k tomu alespoň dokopala. V knihovně skoro vypadá jako opravdová knížka :D

Určitě se chystám i na další povídky, asi bych je chtěla mít postupně všechny svázané, ale napadlo mě, jestli by se tu někdo našel, kdo by měl o tuhle konkrétní knížku zájem. O jednom člověku už bych věděla, ale čím více by vás bylo, tím levněji by vyšel jeden kus. Od jednoho do devíti ks vychází tisk a svázání cca na 350 Kč plus poštovné, od deseti kusů výš už je to jen cca 130 Kč...

Nejsem nijak naivní, že by se vás sešlo hnedle deset, ale kdyby přece někdo chtěl, klidně mi dejte vědět a třeba by se to dalo nějak spáchat :D

Takhle to vypadá ve výsledku.