Prosinec 2017

Nesahej na tu kytaru! 3.

27. prosince 2017 v 0:22 | Extasy |  Something about Yamada Ryosuke

Zdravím vás, moji milí :) Vánoce jsou za námi, tak teď ještě přežít silvestr a máme to kompletně za sebou. Já osobně tedy svátky moc neřeším, ale co vy? Měli jste pod stromečkem dárky, co jste si přáli? Taky jste tak přejedení jako já? :D
Minulý rok to tak nebylo, ale letos tu pro vás nechal Ježíšek malý dáreček. Tak snad se vám bude líbit a něco mi říká, že by nemusel být poslední. Uvidíme ;) Dodatečně hezké svátky!

* * *


Nesahej na tu kytaru! 2. 1/2

17. prosince 2017 v 22:05 | Extasy |  Something about Yamada Ryosuke

Tak mě napadlo, že by se pokračování mohlo hodit. Co se dělo další sobotu? ;)

Nesahej na tu kytaru! 18+ 2/2

13. prosince 2017 v 20:23 | Extasy |  Something about Yamada Ryosuke

pokračování...

* * *

Nesahej na tu kytaru! 18+ 1/2

13. prosince 2017 v 20:22 | Extasy |  Something about Yamada Ryosuke

Hola hej, opět se hlásím do služby :D Tedy zatím jen do krátkodobé, ale třeba tím někomu udělám radost. No minimálně Velvet ano :)
Před týdnem jsem tu psala o naší cestě do Prahy na koncert One Ok Rock, kde nás zcela nečekaně uchvátil kytarista Toru Yamashita... i když Velvet je svým způsobem na kytaristy vysazená :D Každopádně po shlédnutí nějakých těch videí a samozřejmě i živého koncertu jsem byla donucena napsat jednohubku právě s Toru a pokusit se vystihnout jeho povahu, jak si ji představujeme. A jak jinak, když došlo na výběr druhého hlavního představitele, nenapadl nás nikdo jiný, než Yamada. Takže níže si můžete přečíst takovou malou povídečku, jak by to asi dle naší fantazie vypadalo, kdyby se ti dva setkali! ;)

Fotku sem tentokrát nedám, protože jsem nenašla žádnou pořádnou, většinou se všude tváří jako šílenec, takže pokud byste chtěli vidět, jak vypadá, pusťte si nějaký živák One Ok Rock (na YT je toho spoustu). Myslím, že to ho vystihuje nejlépe :)

* * *

One Ok Rock v Praze

4. prosince 2017 v 19:33 | Extasy |  About Us
Ahojky všem, už dlouho jsem tu nic nepřidala, tak to musím zase napravit. Byly jsme s Velvet o víkendu na koncertu One Ok Rock v pražském Lucerna Music baru a chtěla bych se o tenhle skvělý zážitek podělit. Výlet měl pro mě a pro Velvet o něco zvláštnější význam. Poprvé jsme byly na koncertu někoho z Japonska. Upřímně, skupinu One Ok Rock znám jen díky několika písničkám, co jsem slyšela u filmů, nebo fan sestřihů, takže to byl spíš výlet za Japonskem jako takovým, ale rozhodně nelituju, že jsem tuhle cestu podnikla.