Červenec 2017

Adamův nový singl

2. července 2017 v 11:38 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Napadlo mě, že bych sem mohla hodit zmínku o novém Adamově singlu - Two Fux. Najít ho můžete na youtube jako lyrics video. Ano, bohužel opět vydal pouze textové video, protože Adam asi nemá točení videoklipů v lásce...

Samozřejmě mi není lhostejné, co se kolem Adama děje, pořád to tak nějak sleduju, na FB se toho objevuje dost, abych měla přehled o tom, co Adam dělá. Bohužel v poslední době mám občas tendence všechny příspěvky o Adamovi ignorovat, nebo mazat, jelikož mě akorát zbytečně rozčilují.

Zrovna včera se objevilo oznámení, že Adam neplánuje nové CD. Že tento singl bude jen jedním z několika dalších, ale na celou desku to nevystačí. A teď se zkuste vžít do fanouška, který Adama od začátku jeho kariéry podporuje a nijak zvlášť nemá v oblibě skupinu Queen.

Jo, byla jsem na dvou koncertech, jo, užila jsem si je, ale čeho je moc, toho je příliš, víc už nezvládnu. Jsem zklamaná a myslím, že nejsem jediná. Kde je ten Adam, který prohlašoval, že nebude zpívat covery? Pokud se nemýlím, nedělá v posledních letech nic jinýho. Glee, Rocky Horror Picture Show, Queen... Navíc jeho současná image mi přijde směšná. S ohrnutým nosem opustil éru Glam Nation, ale to, co ze sebe udělal teď, je otřesný.

Někdo se mnou může souhlasit, nebo nemusí, ale takhle Adama teď vnímám já. Zahrabe se s legendou, místo aby se ji pokusil udělat ze sebe. Protože až jednou Queen nadobro skončí, zapomene se na něj, stejně jako na jeho předchůdce. A pak se bude snažit akorát tak o zoufalý comeback.
Díkybohu mám Japonce, tam je pořád na co se dívat, protože oni si uvědomujou, jak se musí otáčet, aby neskončili jako zapadlé hvězdičky a upřímně je mi líto fanoušků Adama, kteří to cítí stejně jako já. Pořád na něco čekáme, ale ono to něco nepřichází. A ten nový pokus o hit, s Brianovou kytarou v sólu (někdy mám pocit, že se Adam bez Queen už ani neuprdne) mě vážně nemůže uspokojit.

No, jen tak dál, Adame, pokud ti to takhle vyhovuje...