Listopad 2016

Billyho novinka a Adamův další úspěch

27. listopadu 2016 v 13:29 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Ne, nečekejte povídku s párem Bill a Adam, i když... časem by na ni taky dojít mohlo.

Netrpělivě jsem očekávala nový Billyho klip, jakmile na svém IG začal nenápadně zveřejňovat tajemné fotky ze studia. A že mu to tedy trvalo. Ovšem... nevím, jaký na to budete mít názor vy, ale tohle čekání za to fakt stálo. Můžete to zhodnotit sami a jistě se shodneme, už po několikáté, že ač se o něm moc nemluví, klipy má zatraceně sexy a např. Adamovi by vůbec neškodilo si podobný natočit. Welcome to the Show je dobrý, to nepopírám, ale tahle Billyho pecka ho v mých očích nekompromisně zadupala do země. Asi podobné pocity jsem měla i u Strifyho Halo. Proč nám prostě sám sebe alespoň v jednom videu takhle nenaservíruje, abychom se jím mohli kochat po celou dobu písničky? Včetně sexy pohledů, pohybů, kostýmů atd. Doufám, že to jednou nedopadne jako u Justina Biebera, který už ve svých klipech ani není - chudáci jeho fanoušci.

Pak tu mám jednu zajímavost, na kterou jsem dnes narazila úplnou náhodou. Prostě teď nemám čas všechno sledovat, tak mi uniklo, že australský X Faktor, kde byl Adam jako porotce, už jaksi skončil. A navíc víc než skvěle. Vyhrál Adamův svěřenec Isaiah a myslím si, že je to opravdu zasloužené. Ten kluk má nádherný hlas.
A hádejte, co mě během jeho soutěžení pod Adamovou ochranou napadlo... Isaidam, nebo Adaiah? To bych fakt nebyla já, to snad chápete, abych tenhle krásný pár (bohužel jen v mých představách) přešla jen tak :D
No, nebyli by spolu úžasní?
Dvě povídky v sekci se stažení

18. listopadu 2016 v 18:41 | Extasy |  About Us

Zdravím při pátku. Doufám, že se máte všichni dobře...

Chtěla jsem jen upozornit na to, že jsem přidala do povídek ke stažení mé dvě poslední Snarry záležitosti, a to Krvavý polibek a Dračí doupě
Novinkou je, že jsem se konečně naučila dělat e-knihy, takže pokud někdo vlastníte čtečku a stáhnete si KP nebo DD v epub, tedy pokud ho vaše čtečka podporuje, což jsou asi všechny kromě Kindle, mělo by to v ní vypadat už poněkud lépe, než ostatní, doposud nabídnuté epuby, jež jsem pouze překonvertovala z původních DOC.

Důvodem je asi to, že si chci pořídit novou čtečku a ráda bych měla své oblíbené povídky, nejen ty mnou napsané hezky upravené. Možná se tu i někdy objeví jednoduchý návod, jak na to. V jádru jsem perfekcionalista a nějak se mi začalo zajídat, číst ty hrozné konverze, kdy vám na jednu stránku vyjde kus odstavce, nebo se text naopak slije do jednoho sloupce. Přijde mi, že pak z takového čtení nenám ten správný prožitek.

Co se týče Ospalky, ustrnula jsem. Věřím, že ne na dlouho, jen se teď v mém životě neodehrává moc hezkých věcí, či spíš pohodových a psaní krutostí, obzvlášť v případě OD se mi jednoduše příčí. Snad se zas brzy všechno uklidní a budeme moci pokračovat dál.

Když se vrátím k e-knihám, některé povídky ke stažení jsem už předělala do snesitelnějšího epubu, takže pokud by je někdo chtěl, napište mi na mail, pošlu vám je. Možná, až toho bude víc, zaktualizuju odkazy ke stažení i tady. Ráda bych se zaměřila i na starší povídky a pořádně je upravila, tak uvidíme.