Červenec 2016

Zámecký pán 24.

12. července 2016 v 19:06 | Extasy |  Zámecký pán

Moji milí, věrní čtenáři. Znáte, jak se říká, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech? Když už jsem si myslela, že bych mohla nasadit nějaký pravidelný přísun kapitol, stala se mi nehoda s kotníkem. Já vím, že ho ke psaní nepotřebuju, ale moje nemohoucnost mě v mnoha ohlede zpomalila, to nemluvím o tom, že musím stále chodit do práce. Kdybych mohla být v klidu, doma, tak bych určitě psala! Doktoři mi předpověděli cca šest týdnů léčení. Na tuto dobu se to tu opět zpomalí, zkrátka do té doby, dokud se nedostanu zpět do svého běžného tempa. Prozatím si užijte další díl ZP.Adam Lambert - Welcome to the Show MV

7. července 2016 v 20:54 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Myslím, že cokoliv bych k tomuhle napsala, by dostatečně nevystihlo, jak jsem z toho nadšená. Konečně Adam udělal videoklip, který má přesně to navíc, co by každý videoklip měl mít. Není to prvoplánové a vykalkulované, to něco se skrývá někde hluboko uvnitř. A přitom nejde o vysokonákladový videoklip viz. Katy Perry, nebo Taylor Swift. Někdy méně je více a tady to platí dvojnásob! Bravo Adame.

Pokud to někdo nevěděl, tak toto video si Adam vymyslel sám. A já si myslím, že by to tak mělo zůstat i při natáčení dalších jeho videoklipů.