Duben 2016

Krvavý polibek 27.

17. dubna 2016 v 18:43 | Extasy |  Krvavý polibek

Všem moc děkuji za komentáře a povzbudivá slova ohledně mé nové práce. Samozřejmě hledám jinou. Nehodlám se tu zahrabat do konce života, myslím si, že bych to tu nedoklepala ani do důchodu s mými zády a ostruhami a... Ne, nevadí mi manuální práce, vadí mi jen, že v dnešní době je lidský potenciál degradován na úkor přežití. Jistě, z něčeho se žít musí, ale pokud chodíte do práce jen proto, abyste měli na zaplacení nájmu a nic moc vám ta práce nedává, pak jsme s prominutím otroci a na dobré cestě k zešílení. Alespoň u mě to tak bude, jestli se věci někam nepohnou :D Na druhou stranu si říkám, že umělci bývají vždycky tak trochu šílení...Krvavý polibek 26.

13. dubna 2016 v 19:15 | Extasy |  Krvavý polibek

Takže, mám hned několik novinek. Za prvé, Extasy si konečně našla práci. Nebude si tu stěžovat, že je to něco, co v životě dělat nechtěla, protože účty se samy nezaplatí. Nicméně, a to je za druhé, si Extasy už po třetím dnu připadá jako zbitý pes, takže i proto se další díl KP opozdil. A prozatím to nevidím moc valně, jelikož u psaní tak trochu usínám :D Samozřejmě se budu snažit psát, jak to půjde, ale vy jste trpěliví, já to vím a moc vám za to děkuju. Toliko k novinkám. A teď už se můžete pustit do čtení ;)Zámecký pán 21.

6. dubna 2016 v 20:40 | Extasy |  Zámecký pán

To koukáte, co? :) Jo, měla jsem chvilku čas, tak jsem napsala další díl Zámeckého pána. Asi bych vám měla přiblížit, co se stalo doposud, takže jen v kostce...
V předchozím dílu Adamovi došla trpělivost a slíbil Tommymu, že se vzdá Belcourtu. Tomu předcházel rozhovor s pradědečkem, který Adamovi vyhrožoval, že jestli nebude s jeho pravnukem vycházet po dobrém, tak mu udělá ze života peklo. Adam měl před tímto rozhovorem schůzku se svým bývalým, Maxem. Toho za ním poslal Adamův otec a navíc mu namluvil, že je v zámku někde ukrytý poklad. Adam s Tommym mají za sebou první sex, ovšem Tommy si nic nepamatuje, protože si jeho tělo na tu dobu propůjčil jeho pradědeček, který mu zanechal akorát ehm, jisté tělesné pocity, takže Tommy se domnívá, že ho Adam znásilnil.

Víc asi vědět nepotřebujete, snažila jsem se do tohoto dílu zakomponovat některé další věci, které by vám mohly předchozí kapitoly připomenout.
Bohužel nemohu předpovědět, kdy tu bude další díl, ale snad se zase nějaký ten čas na psaní najde.Krvavý polibek 25.

5. dubna 2016 v 13:07 | Extasy |  Krvavý polibek

A máme tu další díl. Opět děkuji všem, kteří mě u toho minulého podpořili svými úžasnými komentáři. Nemyslete si, i koment o dvou slovech, přestože tam snad takový ani nebyl, mě dokáže povzbudit. S každým dílem na sobě cítím stále větší tíhu odpovědnosti za to, aby se povídka povedla. Tu, kterou jsem napsala naposledy, i když to byla jednodílka, neměla valný úspěch (na ffdeníku), takže se obávám, jak dopadne tohle. Třeba nejsem ta správná osoba pro psaní tohoto fandomu :D Ale to ukáže až čas...

Na konci přidávám bonus pro Martu, který jsem jí slíbila právě v komentářích. Snad se jí bude líbit ;)Světla a stíny 23. konec

1. dubna 2016 v 18:16 | Extasy |  Světla a stíny

Ano, ano, správně jste pochopili z názvu dnešního příspěvku, že toto je poslední kapitola Světel a stínů. Přiznám se, že jsem měla občas pocit, že to snad ani nedopíšu. Za tu dobu se změnilo a stalo hrozně věcí, někdy mě to tak šíleně nebavilo psát, že jsem to z té své šedé kůry mozkové přímo ždímala, ale to se mi stává u většiny povídek. Ztráta inspirace se nevyhýbá ani mně :)
Chtěla bych jmenovitě poděkovat všem, kteří mě ve psaní Světel a stínů podporovali. Tedy Feanor, Nade, Janimi, Karin, Ellie, Saře, Mishule, Market, Shine, Teře, TereseM3, Noir, Katce, Janě... No a jestli jsem na někoho zapomněla, tak se moc omlouvám, ale mé díky patří i jemu.
Světla a stíny nepatří k mojí špičce, vím, že odstupem času se na to budu dívat jako na odpočinkovou četbu, přehnaně sladkou a kýčovitou, ale pokud bych to měla brát podle sebe, sama občas takové vyhledávám, když si chci odpočinout. Tak třeba někdy v budoucnu poslouží znovu i vám.
Ještě jednou díky a užijte si poslední díl :)