Březen 2016

Krvavý polibek 24.

30. března 2016 v 10:35 | Extasy |  Krvavý polibek

Chci opět všem, kteří komentují, poděkovat za obrovskou podporu, kterou ve vašich komentářích nalézám. Omlouvám se, že přidávám díl o dva dny později, s mým časem je to prostě jak na horské dráze... ale kdo to tak nemá? V dnešní době? :)
Nevím, jestli vás dnes potěším, podle reakcí jsem pochopila, že by se vám asi líbilo, aby se to mezi nimi už někam pohnulo, no... vzhledem k tomu, že to do konce máme ještě docela daleko, to budu muset trochu zkomplikovat. Oh, komplikace mi vážně nevadí... pokud nejsou moje :D Ale v povídkách se v nich vyžívám a ještě víc jejich následným řešením. Takže mě, prosím, nekamenujte :)
Jo a na konci se můžete podívat na podobiznu mé představy Sareha Shaha ;)Já jsem já a ty jsi...? 3/3

28. března 2016 v 0:27 | Extasy |  HP

pokračování

* * *

Já jsem já a ty jsi...? 2/3

28. března 2016 v 0:26 | Extasy |  HP

pokračování

* * *

Já jsem já a ty jsi...? 1/3

28. března 2016 v 0:25 | Extasy |  HP

Sesmolila jsem další Snarry jednodílku. Jako čtenář je sice nemám moc v oblibě, protože pokud jsou opravdu hodně krátké, nedokážou mě dost dobře vtáhnout do děje, ovšem jako autor je to nejlepší způsob, jak něco spáchat v krátké době, co má začátek i konec :) Asi jsem prostě potřebovala napsat něco uceleného, když mám dvě povídky rozepsané a konec obou v nedohlednu.

Takže jde o Snarry a je to PWP s dějem. Takže se tam kromě sexu probírá i něco jiného. Ovšem i tak je to hlavně o tom sexu :D

Důležité info:

Pár: SS/HP
Rating: 18+
Odehrává se po válce
Anotace: Nic hlubokého, nebo duchaplného. Sepsáno s láskou k oběma hlavním aktérům a s přihlédnutím k faktu, že Snape byl, je a bude prostě zmetek :)

* * *

Nedokázal odpoutat zrak od toho zatraceného stolu. Tam, kde dříve sedával ředitel Brumbál, nyní sídlila Minerva McGonagallová. Za dobu svého působení ve vedení školy získala stejný povznesený grif jako její předchůdce a Harry ji za to obdivoval. A bohužel i trochu nenáviděl. Co na Brumbálovi nesnášel nejvíce, byl ten vševědoucí pohled za skly půlměsícových brýlí a nepatrný úsměv, kterým dával najevo svůj nehynoucí optimismus. McGonagallová taková předtím nebývala, občas měl tedy pocit, že sleduje Albuse Brumbála v ženském těle.

Světla a stíny 22.

24. března 2016 v 13:44 | Extasy |  Světla a stíny

Děkuji všem za komentáře a trpělivost s touto povídkou, která nepřibývá zrovna pravidelně. Už vás nechci zatěžovat svými problémy, které mi občas do psaní vstoupí. Prostě už to nebude jako dřív, kdy jsem mohla psát každý den. Na druhou stranu, přestat psát úplně rozhodně nechci, což zní docela povzbudivě, ne? :)

Také bych ráda poděkovala čtenářce Karin G., která se vrhla do některých z mých minulých povídek a poctivě komentuje každý díl. To je opravdu obdivuhodné a hrozně milé, právě pro autora. Nemyslete si, že nevidím komentáře ke starým příspěvkům. Chodím na svůj mail každý den, takže mám dokonalý přehled.

Ale teď už popojedeme ;)Steve Aoki feat. Adam Lambert

22. března 2016 v 12:03 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Adam se nám poslední dobou dost činí. A to je jenom dobře. Předchozí singl jsem celkem rychle pustila z hlavy, neuzaujal mě, ale tenhle si do mptrojky určitě dám. Asi je to prostě víc moje krevní skupina :)

Světla a stíny mám rozepsané, nebojte se, snad zítra už bych mohla přidat další díl.


Krvavý polibek 23.

21. března 2016 v 11:32 | Extasy |  Krvavý polibek

Opět děkuji za úžasné komentáře! I já jsem se nyní dostala do fáze, kdy mě to hodně baví, protože vidím, že vás držím ve střehu. Hrozně už bych to chtěla mít napsané celé, ale zároveň to nechci uspěchat. Zvlášť když nás čeká ještě jednou tolik kapitol. To jen odhaduju, samozřejmě.
Tak si užijte další díl :)
Jo a ještě něco. Pro ztvárnění Shaha jsem využila reálné předlohy, tak kdyby jste chtěli vědět, koho jsem si do té úlohy představila, dejte vědět.Adam Lambert - Welcome to the Show

18. března 2016 v 12:57 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Slíbila jsem odkaz na nový Adamův singl, tak tady je. Song se jmenuje Welcome to the Show a Adam jej nazpíval společně se zpěvačkou Laleh.
Budu upřímná, nechvátala jsem s tímhle příspěvkem, jelikož... no prostě se mi ta písnička nelíbí. Od včera jsem si ji pustila třikrát. Poprvé, abych si ji poslechla sama, podruhé, aby ji slyšela kámoška, potřetí jsem ji pustila mámě. Bohužel nemám potřebu poslechnout si ji znovu, ale tohle je pořád blog, orientovaný i na Adama a nová píseň je určitě významná novinka, která sem patří.
Nenutím nikomu svůj názor, věřím, že si ta píseň svoje příznivce najde.


Světla a stíny 21.

15. března 2016 v 11:52 | Extasy |  Světla a stíny

Tak jo, nestihla jsem to v termínu, ale snad to příliš nevadí. Užijte si sexy díl, doufám, že se bude líbit :)
Mimochodem, velmi brzy se můžeme těšit na Adamův nový singl. Jsem na něj velmi zvědavá. Jakmile bude někde k poslechnutí, hodím ho i sem.Krvavý polibek 22.

14. března 2016 v 11:36 | Extasy |  Krvavý polibek

Opět všem děkuji za úžasné komentáře a jsem ráda, že proti nové postavě neprotestujete; věřím, že bude v následujících dílech dost užitečná... v mnoha směrech ;)Pauzička...

13. března 2016 v 10:51 | Extasy |  About this page

Jen se chci omluvit za nečinnost. Stále jsem v procesu hledání práce a minulý týden jsem se musela připravovat na několik pohovorů, takže jsem na psaní neměla vůbec čas. Co se týče Krvavého polibku, tam mám jeden díl předepsaný, takže snad zítra bude; ohledně Světel a stínů se to pokusím dohnat v týdnu.
Ještě bych vás chtěla poprosit, pokud někdo chodíte do skupiny Slash CZ/SK na FB, je tam anketa o nejlepší povídku vyjma HP. Někdo tam hodil i Pána cti, takže mi bude potěšením, jestli za to zahlasujete. Nebo můžete přidat jinou mou povídku ;)
Užijte si neděli, moji milí a děkuji za trpělivost.