Listopad 2015

Alan Rickman v Neobvyklém dobrodružství

29. listopadu 2015 v 10:41 | Extasy |  Something else

Je tu někdo, tedy ze čtenářů Krvavého polibku, kdo si Snapea představuje jako Alana Rickmana? Já se přiznám, že u mě to tak je, asi potřebuju mít nějakou reálnou představu o svých postavách a koneckonců se to v případě Alana samo nabízí, že?

Pokud ho má někdo stejně rád jako já, doporučuji najít si film An Awfully Big Adventure, nebo také Neobvyklé dobrodružství z roku 1995. Nejenže se pobavíte nad výběrem jmen některých postav, viz. pan Potter, strýc Vernon, teta Lily, ale také se jistě můžete pozastavit nad tím, že film natáčel Mike Newell, tedy režisér HP a ohnivého poháru. Mimo jiné zde má pan Rickman několik milostných scén s velmi mladou ženou, dalo by se říct nezletilou a právě při těchto scénách si člověk může představit i to, co si doposud představit nedokázal... Více se o tom rozepisovat, nemá smysl :D

Není to žádný kasovní trhák, ale když už se tu o tom zmiňuju, jedná se v něm okrajově i o gay tématiku, bohužel ne v případě postavy, kterou hraje Rickman. No, někdy si říkám, jak je ten svět malý a jak může být všechno zvláštně propojeno.
Krvavý polibek 2.

22. listopadu 2015 v 16:53 | Extasy |  Krvavý polibek

Všem moc děkuju za komentáře!


Světla a stíny 5.

21. listopadu 2015 v 11:03 | Extasy |  Světla a stíny

Trochu žhavější díl... ;)Krvavý polibek 1.

18. listopadu 2015 v 19:35 | Extasy |  Krvavý polibek

Všem moc děkuju za komentáře, ani jsem nedoufala, že by se vás tu mohlo sejít tolik. Snad to pro vás bude zajímavé i nadále ;)


Krvavý polibek prolog

16. listopadu 2015 v 11:25 | Extasy |  Krvavý polibek

A je to tady, moji milí. Extasy se pustila do Snarry kapitolovky. Jak k tomu došlo? No, mám teď při dojíždění víc času na čtení, tak jsem se vrhla na Snarry a asi mě to inspirovalo. A jak už jsem tu několikrát naznačila, tento pár mi rozhodně není lhostejný.

Pro ty, kteří to budou číst, musím přidat krátkou anotaci. Jo a nemějte strach, další díl Adommy upírovky už je téměř hotový, takže o něj samozřejmě příští víkend nepřijdete.
No a teď ke Krvavému polibku.

Rozhodla jsem se navázat na konec celé série. Je rok a půl po válce a Harry neví, co se svým životem, protože se kdysi dozvěděl jisté okolnosti, které změnily jeho pohled na všechno, co se kdy stalo a ještě stane.
Navázání na samotný originální příběh znamená, že je momentálně všechno tak, jak by to asi mělo být, ačkoliv se to vůči Snarry fandomu může zdát poněkud kruté a nezvratné. No, ale není všem dnům konec, že? Pokusím se v povídce využít toho, že svět čar a kouzel nabízí široký prostor pro fantazii ;)

Pozn.: Všechna práva na postavy, či speciální názvy a výrazy, které jsem si nevymyslela sama, patří J.K.Rowlingové
Pozn. č.2: Není to upírovka! ;)
Světla a stíny 3. 2/2

7. listopadu 2015 v 17:38 | Extasy |  Světla a stíny

◊ ◊ ◊


Světla a stíny 3. 1/2

7. listopadu 2015 v 17:24 | Extasy |  Světla a stíny

Spojila jsem další dva předepsané díly do jednoho. To aby někdo neměl pocit, že je toho na ten týden málo. Opravdu se teď jen ztěží přinutím psát. Jezdím ze školy domů docela pozdě a kolikrát si akorát pustím film, u kterýho stejně pak usnu. Těch informací je hrozně moc, co jsem si za poslední týden nechala nalít do hlavy a to mám ještě další necelý čtyři týdny před sebou :D

Věřím, že teď už to bude lepší, takže se nemusíte bát, že bych se nesnažila o to, aby tu zase příští víkend byl další díl, jen mě trochu překvapilo komentování, kterého od minula ubylo. Jestli se to těm nekomentujícím přestalo líbit. I proto jsem se rozhodla přidávat delší díly. Věřím a doufám, že ta odezva bude oboustranná ;)

ps.: ani si neumíte představit, jak mě irituje, že se mi to všechno nevešlo do jednoho článku. Drahý blog už mi zase poslední dobou leze pěkně na nervy :DSnarry My Obsession fan video

3. listopadu 2015 v 10:57 | Extasy |  Other vids

Četba Elysejského klíče mě navedla na vytvoření fan videa na fandom Snarry. Nezastírám, že mám tenhle podivuhodný pairing ráda a EK je velice inspirativní povídka!