Říjen 2015

Memories...

31. října 2015 v 22:02 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Taky někomu hrozně moc chybí Tommy? Tuhle jsme s Velvet koukaly na nějaká videa a vzpomínaly. Vůči ní to není fér, protože ona měla vždycky radši Tommyho. A v podstatě to není fér ani vůči mně, protože Adam bez Tommyho je zkrátka nekompletní... rozbitý :( Ale abych nebyla moc negativní, zavzpomínejte si se mnou s tímhle videem. Je novější, ale záběry staré, jak jinak, když není nic novýho, co do těch fan videí dát, ale nějak se mi prostě líbilo, asi i díky výběru hudby.


Světla a stíny 2.

31. října 2015 v 18:13 | Extasy |  Světla a stíny

Jednoduše jsem nevydržela :) Příští týden to taky můžete zkusit v sobotu. Sobota nebo neděle, asi nechci, aby to bylo přesně dané, jeden z těch dnů to zkrátka bude. Kdyby to nešlo, tak dám určitě vědět. Zatím mám nějaké díly předepsané, protože od pondělí zase nastupuju do školy a to se ke psaní určitě nedostanu, tak abych měla něco do zásoby.
Jsem moc ráda, že se vás v komentářích ozvalo tolik. Děkuju za to!Světla a stíny 1.

27. října 2015 v 14:29 | Extasy |  Světla a stíny

Tak jo, odsouvám Zámeckého pána na další kolej a i další rozepsané, protože tohle bych fakt chtěla pojmout vážně. A to tak, že se vám tu pokusím slíbit pravidelnost přidávání. Včera jsem dočetla jednu úžasnou povídku, díky které se mi nehorázně zastesklo po psaní. Jen ten zatracený čas. Přemýšlela jsem o tom a dospěla k tomu, že bych to mohla dělat jako jiní autoři, přidávat pravidelně, třeba jednou za týden ve stejnou dobu. Pokud mě tahle povídka bude bavit psát, zatím baví, tak uvidíme, určitě se budu snažit za ten týden aspoň jeden díl vytvořit. Obávám se, že bez konkrétních zásad se to neobejde, ačkoliv to u zájmových činností nemám ráda :D Nic jiného mě už nenapadá, jak to udělat, abych se přinutila. Vy budete vědět, že tu na vás něco čeká a já se vás pokusím nezklamat.

A teď o co jde? O upírovku. Kterou jsem ještě jako kapitolovku nepsala. Možná je to v dnešní době už pasé, ale mně to nevadí. Uvidíme, jak vám ;) Pochopitelně to bude Adommy.
Děj se odehrává v hodně dávné minulosti, i tohle je moje slabina, přiznávám, že mám historický milostný romány prostě radši, tudíš žádná moderna ani vymoženosti, nic ve stylu Cullenů, Bladeů atd, samozřejmě si trochu poupravím pravidla, ale kdo to nedělá, že?
Štve mě, že blog umírá, nechci to dopustit, takže zatnu zuby a jdu do toho. Doufám, že půjdete se mnou a dáte mi ještě jednu šanci :)
Jo a viděla bych to na neděli, třeba kolem šesté večer, že by tu mohl vždycky být nový díl.Zámecký pán 20.

13. října 2015 v 20:22 | Extasy |  Zámecký pán

Rozhodla jsem se, že s tím trochu pohnu, tedy ne ve smyslu, že budu přidávat častěji, čas je stále můj nepřítel v poslední době, ale spíš se pohneme dál v příběhu, aby už to začalo pořádně někam směřovat. A začneme rovnou dnes :)Masked Husband - realita

11. října 2015 v 17:57 | Extasy |  Masked Husband

Tohle mě hodně zaujalo, tak se s vámi o to podělím. Není sice nic nenormálního, aby si páry dávali stejné tetování, koneckonců Adam má se Saulim taky jedno (a k čemu jim to bylo, že? :)) ovšem coby znamení manželství místo prstýnku je jiná liga. Osobně se mi to líbí a šla bych do toho, pokud bych se tedy někdy chtěla vdávat :D a hlavně mi to připomnělo povídku Masked Husband. Třeba prstýnky jednou úplně vymizí a nahradí je tohle. No, proč ne?

Odkaz na článek ZDE


Adam Lambert "Another Lonely Night" official music video

9. října 2015 v 15:05 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Na psaní teď sice čas nemám, ale určitě vás neochudím o Adamův nový videoklip, který dnes oficiálně vyšel.
Tuhle písničku mám hodně ráda a věřím, že by si mohla získat zase trochu jiný okruh posluchačů než Ghost Town. Co se týče vizuálního zpracování, asi jsem něco takového čekala, ale dle mého názoru se opět řadí mezi většinu současných hudebních videí, tak nevím, jak v tomhle směru obstojí.
Pokud jde o mě, včera jsem úspěšně dokončila grafický kurz. Věřím, že mě to zase posune dál na cestě za mým snem, věnovat se grafice profesionálně.
Ohledně Zámeckého pána, snad příští týden se na něj dostanu, fakt bych ráda, ale teď se to zkrátka nedalo.Adam fan art 2. aj.

2. října 2015 v 22:36 | Extasy |  Adam Lambert Fan Art


Mám tu další montážku Adama a tentokrát i Jacka. Určitě se chystám i na něco kombinovanýho, jako Adama s Tommym atd., ale na to asi budu potřebovat víc času. Snad se budou líbit.