Září 2015


Adam fan art 1.

27. září 2015 v 16:34 | Extasy |  Adam Lambert Fan Art

Někdo se mě tu nedávno ptal, co že to dělám za školu. Není to typická škola, spíš kurz, ovšem denní, takže sedím osm hodin denně v lavici a učím se :) Hrozně mě to baví, víc než mě kdy škola bavila, jenže když jsem do ní kdysi chodila, neměla jsem takový rozum jako dnes a taky jsem se neučila to, čím bych se opravdu chtěla živit.
Jde o grafický kurz a já bych se s vámi ráda podělila o svůj první domácí úkol. Tedy stanovila jsem si ho sama, ale vůbec by mi nevadilo, kdybychom nějaký ten domácí úkol dostali. Možná vám to nepřijde nijak výjimečné, ale už jen skutečnost, že v programu, ve kterém jsem dělala montáže doposud, bych tohle nikdy nezvládla, mě neskutečně těší. Mimo to, mám skvělý podklad pro tvorbu montáží, Adam se mi nikdy neokouká :)

Takže tady to je!


Zámecký pán 18.

14. září 2015 v 23:08 | Extasy |  Zámecký pán

Moc se omlouvám, že nepíšu víc a častěji. Pravdou je, že na to čas mám, jenže se k tomu nedokážu dokopat. Myslím, že je v tom psychický blok. Jsem v současný době na podpoře a snažím se najít práci. Psaní byl vždycky můj koníček a jak se tak mlátím od jednoho neúspěchu ke druhýmu, podvědomě se vyhýbám i věcem, který mě baví. Jako kdybych si říkala, že nemám právo, věnovat se svým zálibám, když ani nemám práci. Bohužel jsem něco podobnýho viděla i u svojí švagrový. Ona sice moc koníčků nemá, ale když byla bez práce, tak ani nečetla, i když čte ráda a měla na to konečně čas. Snad se to brzy zlomí, nechci přestat psát. Od příštího týdne začínám chodit do školy, doufám tedy, že jakmile začnu zase dělat něco smysluplnýho, tak se mi vrátí i chuť na to ostatní.
Výročí 18+

3. září 2015 v 15:00 | Extasy |  Tanec pro princeznu

Jak jsem v minulých dnech slíbila, mám tu volné pokračování povídky Tanec pro princeznu. Tahle a další dvě jednodílky byly psané o dost později, takže jsem se do nich nebála zakomponovat sex :D Ale samozřejmě všechny posouvají dál i děj, aby to nebylo jen čisté PWPčko. Enjoy :)

Tanec pro princeznu 9. 1/2 konec

1. září 2015 v 14:11 | Extasy |  Tanec pro princeznu

Mám smutnou a dobrou zprávu pro všechny, kteří četli tuto povídku. Její hlavní část tímto dílem končí, ale pokud byste měli ještě málo sladkosti, navazují na ni další tři jednodílky, které se odehrávají po čase. A co víc, jelikož píšu jednodílky výhradně PWP, dojde v nich konečně na pořádný sex :D Do konce týdne bych je všechny chtěla přidat, tak se máte na co těšit. Moc děkuju za milé komentáře, po pravdě jsem nečekala, že to bude někdo číst. Dodatečně bych tuto povídku chtěla věnovat Under, jejíž zájem mě překvapil ze všeho nejvíc, jelikož vím, že tohle vůbec není její šálek čaje. Dík moc!