Červenec 2015


Řetězová reakce 19.

28. července 2015 v 12:52 | Extasy |  Řetězová reakce

S tímto příspěvkem bych chtěla současně oznámit dočasné omezení činnosti blogu. Ono to tak probíhá už nějakou dobu a v posledních pár týdnech je to i znatelnější, tak teď to tedy berte jako oficiální oznámení.
Prozatím bych to viděla do konce prázdnin. Důvodů je víc než dost, v první řadě jsem od prvního srpna bez práce, takže bych se chtěla naplno věnovat hledání nové, pak je v tom měsící i několik akcí, které si vyžadují moji přítomnost a přípravu... říkám to nerada, ale psaní bude v následujících týdnech, ne-li měsících asi to poslední, na co bych se chtěla soustředit. Nikdy jsem bez práce nebyla a svým způsobem se těším, že z toho ústavu, kde teď jsem vypadnu, ale představit si, jak se budu cítit, dopředu nedokážu. Proto si dávám během srpna dovolenou a to i od psaní. Pokud by se tu přece jen něco objevilo, tak maximálně Řetězová reakce. Ta už totiž míří do cílové rovinky a ráda bych ji měla co nejdřív ukončenou. Kdy ale bude další díl, vám takhle dopředu neřeknu.
Užijte si zbytek léta a snad se tu zase brzy sejdeme.
ALN fan video pro povídku Svátek hvězd

20. července 2015 v 1:44 | Extasy |  Svátek hvězd

Toto video můžete brát jako trailer k povídce Svátek hvězd. Hrozně dlouho jsem čekala na možnost, skloubit ty dva ve videu a díky Adamově vystoupení pro Session a Kameho seriálu Second Love se mi to konečně podařilo. Mimochodem, zaslechla jsem šuškandu, že tenhle song by měl být další Adamův singl. Tak uvidíme :)Řetězová reakce 17.

16. července 2015 v 19:48 | Extasy |  Řetězová reakce

Ano, nemusím Sauliho, což je, myslím, na této povídce dost znát. Jednou jsem z něj udělala světce, ale znovu už mě k tomu nikdo nedonutí :D Jenže ono to není ani tak namířené proti němu, jako spíš proti Adamovi. Na jednu stranu ho chápu, každý z nás si to jednou zažil, nebo ještě zažije, ten zpátečnický krok, setrvačnost, na druhou mi to vadí coby fanynce. Už jsem to někomu napsala a stále si na tom trvám. Adam v poslední době v souvislosti s novým albem prohlašuje, že se nechce ohlížet zpátky, že musí udělat krok vpřed. Jenže v tomhle případě si jaksi nevidí na špičku nosu. Fajn, ať si je se Saulim (občas), ale mohl by tedy vzít do kapely zpátky Tommyho a jako tanečnice Brooke a Saschu, zkrátka obnovit Glamily. Když dokáže couvat ve svém soukromém životě, proč ne i v tom profesním? Vždyť je to v závěru jedno...Řetězová reakce 16.

14. července 2015 v 19:36 | Extasy |  Řetězová reakce

Adam se momentálně nachází na Floridě a hádejte, kdo je tam s ním! Nebo to aspoň naznačují jejich fotky na Instagramu. Ano, tušíte správně. Sauli. Nebudu se k tomu teď vyjadřovat, vystačil by mi na to celý jeden článek a nehodlám si kazit náladu. Chjo, skončí to někdy?Řetězová reakce 15.

12. července 2015 v 17:46 | Extasy |  Řetězová reakce

Při psaní druhé části tohoto dílu jsem téměř nedýchala. Někdy se do toho tak ponořím, že to fakt prožívám s nimi. Kéž bych měla čas hned pokračovat...Tanec pro princeznu 2.

11. července 2015 v 18:31 | Extasy |  Tanec pro princeznu

V dnešním díle se objeví i Adam. Nečekejte ale, že by se to zvrtlo ve slash, Adam je v téhle povídce jen skvělý kamarád, který drží hlavní hrdinku nad vodou. Myslím, že sen každé holky je mít takového kamaráda, i když na druhou stranu, nemít naději v něco víc, může být občas hodně frustrující :D
Tanec pro princeznu 1.

10. července 2015 v 18:43 | Extasy |  Tanec pro princeznu

Tenhle jednoduchý příběh jsem napsala už před hodně lety. A před dvěma roky jsem ho definitivně upravila do konečné podoby. Neděste se, že přidávám novou povídku. Tahle je totiž už kompletně napsaná s několika dodatky a zásadní je u ní asi to, že je ryze hetero :D Velvet ji má hrozně ráda, tak jsem se rozhodla, že ji zveřejním.
Hlavními postavami jsou Kame, sám za sebe a fiktivní žena jménem Kate, která se živí jako taneční choreografka. Tyhle dva svede dohromady práce na stejném projektu. Ale jak to tak bývá, bude jim chvíli trvat, než si padnou do noty.
Povídka je sladká jak cukrkandl, psaná naivně a rádoby dospěle :D Osobně mám raději ty dodatky, je na nich totiž znát, že jsem je psala později, již ovlivněná slashem :)
Tak třeba tímhle počinem někomu zkrátím dlouhou chvíli.
ps.: Později se objeví i Adam, coby nejlepší kamarád hlavní hrdinky ;)Ospalá díra 51. konec

2. července 2015 v 21:32 | Extasy |  Ospalá díra

Ok, máme tu konec další povídky. Nechci se opakovat, ale každé ukončení, ještě tak velkého počinu, mě vždycky zasáhne, protože to s postavami po celou dobu prožívám. Nebyl den, abych si na OD nevzpomněla, i když jsem zrovna nepsala. Jj, bude mi to chybět :)
A teď krátká rekapitulace, jak jsem slíbila. Ospalou díru jsem začala psát dvanáctého ledna. Vznikala tedy půl roku. A všichni víme, že je to dost dlouhá doba, ovšem okolnosti byly nemilé a brzdily mě. I proto jsem ráda, že jsem to dotáhla do konce. Čtenářů od začátku dost ubylo, možná že měla povídka i svá slabá místa, která je odradila. S tím už ale teď nic neudělám. Když píšete něco tak dlouhého a ještě na díly, snadno se někde zaseknete. Věřím, že jsou v povídce i silné momenty, které to všem ostatním vytrvalcům vynahradily :)
Chci poděkovat každému, kdo zanechal aspoň jeden komentář. Nesmírně si toho vážím. I toho, že jste vydrželi až do konce.