Červen 2015

Adam - Fault magazín

30. června 2015 v 19:02 | Extasy |  Something about Adam Lambert

A slintáme...

Ospalá díra 50.

28. června 2015 v 11:25 | Extasy |  Ospalá díra

Chcete něco vědět? Tak já vám to povím!
Zcela nečekaně (není u mě přece zvykem, abych napsala povídku o pouhých padesáti kapitolách :D) se blížíme ke konci. A to tak, že to vidím na poslední dva, možná tři díly a možná ani to ne. Před posledním dílem bych tuto povídku ráda zrekapitulovala. Prozatím přidávám jen toto info, abyste měli čas, připravit se na loučení :)
Řetězová reakce 11.

24. června 2015 v 10:59 | Extasy |  Řetězová reakce

Chtěla bych všem poděkovat za podporu a úžasné komentáře. Netušila jsem, že vás i mě tahle povídka tak chytne. Přitom ji považuju za úplně obyčejnou, ale v tom je asi její kouzlo. Zde je další díleček ;)
Tooji - Father

22. června 2015 v 21:55 | Extasy |  My Rainbow

Tohle stojí za to!! :)

Díky Janimi jsem se dostala k jednomu zajímavému umělci jménem Tooji. Je to norský zpěvák, původem z Íránu, který reprezentoval Norsko na Eurovizi v roce 2012. Dlouho se spekulovalo, jestli je gay a docela nedávno to potvrdil novým videoklipem s názvem Father. Musím upozornit, že jsem z toho videa hotová. A z Toojiho taky :D V jeho případě je opravdu na co koukat, takže si tenhle videoklip nenechte ujít!
Zajímavostí je, ovšem ani žádným překvapením, že Tooji svým videem způsobil pořádný poprask. No, ale já to beru tak, že se mám čím kochat a song jako takový taky není k zahození :)

Adam vs. Adam - rozhovor

16. června 2015 v 13:15 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Nedat sem tohle video, by byl hřích. Pouštím si ho pořád dokola, je prostě tak nehorázně kawaii, že už jsem si ho dala i do mobilu a těším se, jak si ho pustím v práci o přestávce. Třeba mi ten čas do svačiny rychleji uběhne :D
Přeložené to sice nemám, ale mluví se tam o nové Adamově desce, jak jinak, o koncertování s Queen a o tom, jak Adam vypadá dobře :D Na začátku si mimochodem pan moderátor objednává kávu.
Všimněte si některých Adamových výrazů, asi proto se mi to video tak líbí. Připadá mi tu uvolněnější, ne jako při jiných rozhovorech.
No, posuďte sami :D


Ospalá díra 49.

16. června 2015 v 11:13 | Extasy |  Ospalá díra

Dnešní díl je sice trochu kratší, ale neméně důležitý ;)
Svátek hvězd 1.

14. června 2015 v 22:55 | Extasy |  Svátek hvězd

Asi si o mně budete myslet, že jsem blázen, ale já jsem tohle nutkání zkrátka nemohla ignorovat. Přináším vám a také sobě novou povídku s Adamem a Kame. Námět mě napadl při opakovaném poslechu písničky z nového Adamova alba, odkaz na ni přidám později, až bude oficiální, a už se mě prostě nepustil. Jde taky o to, že jsem zatoužila po nějaké echt romantické povídce, jako byla This Song is..., takže v tomhle případě nečekejte ani krimi zápletku, ani fantasy, nic takového to nebude. I tak doufám, že některé z vás zaujme, i když se bude tvářit úplně obyčejně :)

Název jsem zvolila symbolický. Vztahuje se k tradičnímu japonskému svátku Tanabata, což se samozřejmě postupem času dozvíte, včetně vysvětlení, jak vznikl a jaké se k němu vážou zvyklosti.
Toliko k úvodu. Zde je první část ;)Adam Lambert "původní vysoká" a tak podobně

13. června 2015 v 21:10 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Za poslední týden se toho u Adama stalo dost, tak jsem se rozhodla, že to všechno shrnu do jednoho článku. No, možná i něco vynechám a zaměřím se na to nejzajímavější, tedy myslím si, že by to mohlo být zajímavé i pro vás. Samozřejmě, kdo sleduje pravidelně Lambertscénu, tak tyhle věci pro něj novinkou nebudou, ale co už, měla bych se tu o tom aspoň zmínit.

Krom toho, že Adam je momentálně na starém kontinentu a prezentuje tu svůj singl Ghost Town (napsáno velmi zkráceně :D), se Amazon podělil o jeho nové album, přesněji ho na svých stránkách začal už v pondělí sdílet. Čekala jsem, že to někde prosákne dřív, než deska oficiálně vyjde, což by mělo být 15.6. na iTunes a 16.6. ve fyzické podobě u nás, ale že to udělá přímo Amazon, to by mě fakt nenapadlo. Holt, dneska jsou ty postupy prezentace a propagace asi jiný.
Kdybych tenhle článek psala už ve středu, dala bych vám sem odkaz přímo na amazon, ale techniku v dnešní době nezastavíte a šiřitele hudby taky ne, takže s trochou námahy (asi tak s nulovou námahou) celé Adamovo CD najdete na patřičných stránkách, kde můžete jednotlivé písničky přeskákat, pokud se vám třeba některé nelíbí. Na Amazonu to bohužel nejde, i tak vám sem ten odkaz dám, protože je oficiální.
Klikněte ZDE
Nemusím připomínat, že bych byla ráda, kdyby si desku koupilo co nejvíc lidí, takže pokud chcete Adama podpořit, můžete to udělat prostřednictvím iTunes, v kamenném obchodě, nebo přes eshopy.

Na základě poslechu jsem chtěla napsat recenzi na jednotlivé songy, stejně jako u Trespassingu, ale asi si to ještě nechám pořádně projít hlavou a hlavně ušima. Nerada bych psala unáhlené závěry a taky mi to přijde nefér vůči těm, kteří třeba čekají na oficiální vydání. Pamatuju si, že TS také pronikl na net dřív a někteří Glamberti se zařekli, že si ho zkrátka předčasně neposlechnou. Nechci nikoho připravit o překvapení.
Jinak už ve středu sám Adam zprostředkoval i další tři písně, které budou na deluxe rozšířené verzi. Kompletní playlist je tedy tento (viz níže). Oficiálně vydané písně si můžete rozkliknout a přehrají se vám na youtube. Ty tři byly bohužel přístupné jen 24 hodin. No ale, kdo hledá, ten najde, že jo ;)
Na recenzi se tedy vrhnu někdy příští týden, to už budu mít větší jistotu, že jste desku slyšeli všichni a můžeme to společně probrat. Jen jedno musím napsat už teď, číslo pět je mým jasným favoritem!

5. There I Said It
6. Rumors (feat. Tove Lo)
8. Lucy (feat. Brian May)
9. Thing I Didn´t Say
10. The Light
11. Heavy Fire

Bohus track:

12. After Hours
13. Shame
14. These Boys


Ještě se vrátím k té propagaci GT v Evropě. Adam navštívil Švédsko, Německo i Finsko (tam se asi těšil nejvíc!) společně se dvěma tanečnicemi. Přiznám se, že z nich nejsem dvakrát odvařená, už jen proto, jak mi připadají lascivní. Myslím, že výzbroj v podobě oblečení, měly zvolit úplně jinou. Anebo jejich stylista. Také jsem čekala nějaké tanečníky. Trochu mi to připadá - tohle už jsou jen mé vlastní názory, nikoliv novinky - jako kdyby se Adam snažil eliminovat ze svého okolí všechno, s čím bychom si ho mohli spojit. Mám těch postřehů víc, ale asi si je nechám na samostnaný článek.

Tento zakončím vystoupením pro pořad RTL LITE NIGHT


Nový kytarista pro Adama ;)

6. června 2015 v 9:04 | Extasy |  Something about Adam Lambert


Narazili jsme včera s Velvet na nového kytaristu pro Adama. Tedy, pokud jde o nás, tak ho známe už nějakou dobu a samozřejmě jde jen o naše zbožné přání, aby si ho Adam najal, když už tedy nebude mít Tommyho :/ Zkrátka se nám ta představa nehorázně líbila, jen bych měla trochu strach, aby se ti dva nezastiňovali navzájem :D
Každopádně pouvažuju do budoucna o nějakém krátkém literárním počinu na toto téma.

Abyste věděli, koho mám na mysli, přikládám dvě videa. Jedno je oficiální videoklip, díky kterému jsem se o Miyaviho začala zajímat a druhé je vystoupení u Ellen. To abyste si udělali obrázek, co všechno s kytarou dokáže. Někdy nestačím zírat :)

ps.: když už sem dávám ten černobílý klip, všimněte si, co všechno se dá vykouzlit s jedním pozadím, dvěma lidmi a kytarou. Zápaďáci se mají pořád co učit ;)