Květen 2015


Nový dess

30. května 2015 v 3:08 | Extasy |  About Us
Dnes jsem měla volno, tak jsem se ho rozhodla využít k tvorbě grafiky. Vím, že to není nic moc, já tohle zkrátka asi nikdy umět pořádně nebudu, ale holt se s tím smiřte, blog bude mít zase chvíli jiný dess :)
Tímto se hrozně moc omlouvám Steeevě a také jí děkuju, že mi udělala ten předchozí. Snad se na mě nebude zlobit, že jsem ho změnila.
Adamova další nálož

22. května 2015 v 10:37 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Nejen fotkami nás teď Adam bohatě zásobuje, ale i novými songy. Říkám si, jestli do toho šestnáctého, kdy má vyjít deska, zůstane ještě něco tajemstvím :D
Doporučuju, vzít si sluchátka a pustit si to pořádně naplno (nepřehánějte to samozřejmě :D). Obě písničky se
moc povedly, i když je to jasný komerční tah. Ale nechme být. Slyšet Adama zase v něčem jiném, je podle mě hodně příjemná změna, zvlášť když se to i dobře poslouchá.
Chtěla bych k tomu dodat, že je možné si Adamovo album už předobjednat, např. TADY. Určitě bude o co stát ;)
Řetězová reakce 1.

21. května 2015 v 10:48 | Extasy |  Řetězová reakce

Já vím, nemám teď na psaní tolik času, ale i tak si vymyslím novou povídku. Když tohle bylo tak neodbytné nutkání, hodit to na papír, že jsem zkrátka neodolala. Hlavně ale nejde o nic náročnýho, jako v případě Ospalé díry a díly nebudu psát dlouhé, zkrátka to nechám plynout, i když už nějakou představu samozřejmě mám. Nápad se mi líbil a taky se mi občas někdo ozve, že Adam a Sutan spolu jsou vlastně docela hezký pár. Jako autor přece nemůžu něco takovýho nechat bez reakce :D
Toto je tedy první, úvodní díleček k povídce Řetězová reakce. U jedné pasáže jsem se obzvlášť bavila, když jsem ji psala, tak třeba pobaví i vás ;)Ghost Town - making of

20. května 2015 v 10:03 | Extasy |  Something about Adam Lambert

A do třetice přidávám krátké video z natáčení videoklipu Ghost Town, které vyšlo včera. Musím říct, že je tam mimo Adama úchvatný i Sutan. Ti dva by měli mít na to, jak vypadají zbrojní pas :D


Adam Lambert - Underground

20. května 2015 v 9:56 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Mám to teď všechno nějak zpožděný, takže dodatečně přidávám i další Adamův, v pořadí druhý singl z připravovaného alba. Vyšel patnáctého května, tedy na naše výročí, už páté, na které jsem též zapomněla :D
Já už fakt potřebuju jinou práci, tohle je šílený!

Song se jmenuje Underground a určitě nezní špatně, jen... člověk byl u Adama holt zvyklý na něco jiného. Třeba na spoustu vokálů, propracovaný hudební podklad a Adamovy dechberoucí výšky v závěrečné gradaci. Chápu, že chtělo vydavatelství přiblížit Adama běžnému posluchači a v takovém případě je lepší přiklonit se k jednoduchosti.
Tak jenom pevně doufám, že nám to vynahradí na koncertech.


Adam - nové fotky

20. května 2015 v 9:37 | Extasy |  Something about Adam Lambert

S Adamovými novými úžasnými fotkami se teď roztrhl pytel. A tyhle jsou opět naprosto dokonalé... nebo spíš Adam na nich :) Některé už jsme sice viděli, ale jsem moc ráda, že je zveřejnili i v barvách, už mi ta černobílá začínala lézt krkem :D

Fotil ho David Roemer a ZDE je odkaz, kde najdete fotky v obří velikosti!GT ft. Kazaky

17. května 2015 v 16:25 | Extasy |  Something about Adam Lambert

;) video zdeGT MV & OD

10. května 2015 v 11:42 | Extasy |  About Us

No, jsem ráda že se těší aspoň dva lidi, čekala jsem víc, ale ne každý dřepí na netu skoro 24 hodin denně jako já. I když včera jsem byla celý den mimo a dokonce mezi lidmi a ještě jsem si užila svých patnáct minut slávy, takže nejsem zas taková pecka :D
To moje milované děťátko najdete od této chvíle ve skupině na FB. Nehledejte za tím žádné zištné důvody, jako že bych tam chtěla nalákat další lidi, kteří tam ještě nejsou, je to spíš z důvodu bezpečnosti, což pochopíte, až to uvidíte :)

Pokud by se to někomu líbilo, tak by mi mohl pak něco napsat, třeba... že se mu to líbilo :)

Jinak s Ospalou dírou jsem se trochu zasekla, ale to jen kvůli těm šíleným hádkám na FB (kdo byl přítomen, tak bude vědět, o co jde), takže mám další díl rozepsaný a v následujích dnech se ho budu snažit dokončit. Teď napíšu jen to, že vás určitě uklidní ;)

Mějte hezkou neděliPřekvápko

10. května 2015 v 2:32 | Extasy |  About Us

Připravila jsem si pro vás, moji věrní čtenáři překvápko. Tedy původně jsem měla v plánu se o tom ani nezmiňovat, chtěla jsem si hlavně udělat radost, ale proč se nepochlubit? A třeba se vám moje překvapení bude líbit stejně jako mně :)

Jsem šíleně nedočkavá, ale v tomhle případě je net proti mně a zvlášť free účty, kde vám omezují rychlost uploadu.
Zatím neprozradím o co jde, snad jen, že to nebude povídka a ani vám to překvápko nezabere tolik času, jako přečtení jedné kapitoly.

Těšíte se? Já moc. Co na to řeknete :D

No konečně!

8. května 2015 v 8:45 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Adam včera vyzýval fanoušky k twitter párty. Nevím, jestli proběhla, ale každpádně jsem na jeho zdi našla odpověď, kterou příkládám níže. Jak to tak vypadá, někdo se ho zeptal na Tommyho, proč už není ve skupině a toto je Adamova odpověď.

Přiznám se, že jsem stále doufala a zařekla se, že nebudu ničemu věřit, dokud nevydá prohlášení Adam, nebo jeho tisková mluvčí, no a mé přání se splnilo.
Vím, že se to pořád omýlá dokola, ani mě samotnou už to nebaví, ale tohle, si myslím, by mohla být solidní tečka, kterou bych to asi konečně uzavřela. Neříkám, že mě to nemrzí, ale naprosto Adama chápu. Jsem v podobné situaci a chci se pohnout dál. A bez nějakých obětí to zkrátka nepůjde.
Nemyslím si, že by si dělal hlavu z fanoušků, kteří mu to nemůžou odpustit. Je fakt, že on potřebuje nové fanoušky a ty, kteří jsou ochotní se s ním pohnout dopředu a ne se vracet zpátky. Já ráda vzpomínám na starší dobu, ale jsem i zvědavá, co přinese ta nová. A chci to prožívat společně s Adamem.

Adommy budu psát dál, došlo mi, že fandom HP se taky pořád píše, i když už je to pár let, co to běsnění skončilo. Dokud to zkrátka budete chtít, tak to budu psát. Je to jednoduchá rovnice :)


Jsou pod tím i různorodé odpovědi. Můžete si je přečíst zde


Lepší než budíček!

4. května 2015 v 7:35 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Jako každý ráno mě i dneska vzbudil můj pes a ještě v nechutně nekřesťanskou hodinu. Zrovna když mám odpolední a můžu si přispat.
Po návratu z venčení juknu na net a co nevidím. Adam twítnul Tommymu odpověď na pár týdnů starou zprávu. Víte, chápu ho, počítám, že se Tommyho twít vmísil mezi ty stovky dalších, co Adam denně dostává. Anebo si něco udělali...
Taky už jsem to párkrát zažila. Když mě někdo naštval, tak jsem mu prostě neodpovídala na zprávy, zavolání, maily... měl zkrátka smůlu. Tím samozřejmě nechci nic naznačovat. Akorát si tady každej říká co chce, tak proč bych nemohla taky? Lambert je nelidská svině bez citů - pozor, na to mám dokonce důkaz a Ratliff je líný prase, co nedokáže hnout prstem, aby si na sebe vydělalo, takže je zkrátka odkázanej na ostatní, aby se o něj starali. Ti mají ale vyhlídky, co?

Tak takový jsem měla dnes budíček. No a teď hurá na Ospalou díru. Snad ji stihnu, než půjdu do práce :)


A tohle prosím pěkně dnes běželo ráno na Očku!