Duben 2015


Adam Lambert Ghost Town oficiální MV

29. dubna 2015 v 2:00 | Extasy |  Something about Adam Lambert

A je to tady! Po čekání na pilotní song z nového alba, jsme se dočkali i vizuelního zpracování. Dnes v noci, v půl druhé vyšel oficiální videoklip k Adamově Ghost Town.
Ano, přivstala jsem si a modlila se, ať nejsem rozčarovaná. Nebudu to rozebírat teď, jsem rozespalá a moje dojmy jsou všelijaké. Raději si to nechám uležet a rozeberu to kdyžtak později. Zatím se na to můžete podívat ;)


Víkend mimo realitu, aneb konec Adommy?

26. dubna 2015 v 19:20 | Extasy |  About Us

Zakázala jsem všem ze svého okolí celý víkend mluvit o práci, hledání práce, správném sestavení životopisu a nespravedlivé demokracii... Začíná se to na mě valit ze všech stran, tak jsem se rozhodla, že si prostě víkendy nechám pro relaxování. Hledat práci můžu od pondělí do pátku. Ono to koneckonců je něco jako druhý zaměstnání. Akorát vám za to nikdo nezaplatí, tak proč dělat ještě přesčasy? :D

Zaměřila jsem se na odreagování kontaktem s dalšími Glamberty, přece jen se teď okolo Adama dost děje a novinky se sypou každý den. Včetně té, která se týká Tommyho.
Moji milí, brzy už to asi bude definitivní. Tommy se k Adamovi nevrátí. Při dalším turné už je spolu neuvidíme a bůh ví, jestli ještě někdy. Samozřejmě nechci, aby to tak bylo, ale nějaké ty ukazatele už tu jsou. Třeba již proběhlé konkurzy na novou skupinu, o kterých jsem se dozvěděla dnes. Krom toho byla řeč i o Rufusovi Taylorovi, jestli by nenastoupil na místo Adamova nového bubeníka, ale ten se přislíbil jiné skupině, takže je nejspíš ze hry venku. Ne, že by mi to vadilo, Rufus mě nijak zvlášť nezaujal, brala jsem ho jen jako součást Queen bandu v rámci turné.

Na druhou stranu je tu i pár indícií, které mě stále nutí pochybovat o tom, že by ta informace byla skutečně definitivní. Třeba fotografie Tommyho v klobouku a ponču, která by se měla vázat na videoklip ke Ghost Town. Alespoň takové spekulace tu byly. Také skončil ve skupině September Mourning. Bohužel nikdo neví, proč? A jestli to někdo ví, tak ať mi to sem prosím napíše :) Děkuju!
Nemám zdaleka tak dobré informace o Tommym, ale i to málo mi ještě dává naději. A těch důvodů, proč doufám, je hned několik. Třeba už jen kvůli Adamovi. Nevadí mi, že kompletně změnil styl a vyrazil vstříc komerci, přeju mu, aby se konečně pořádně prosadil a mluvilo se o něm, ale je tu spoustu fanoušků, kteří byli fixovaní i na Tommyho. Možná by Adamovi odpustili tuhle změnu, tu hudební, ale právě pro ty fanoušky to byl zaručený způsob, že Tommyho uvidí.
Další důvod, proč mě trochu mrzí tahle transformace je i to, že jsem byla zvyklá na Glamily, neboli na Adama se skupinou. Nejsem žádná vědma, ale podle toho, co vidím v těch rozhovorech, to vypadá tak, že skupina bude tentokrát asi hodně upozaděná, aby se pozornost soustředila pouze na Adama. Jsem 100% pure Glambert a určitě jsem to brala taky jako celek, který se jen čas od času trochu změnil, ale v jádru zůstával stejný. Zkrátka mi to bude chybět.

No, abych se přiznala, čím víckrát si to po sobě teď čtu, tím povadlejší mám koutky.

Samozřejmě to neberu nijak tragicky, asi už bylo na čase, se posunout někam dál, ale jako každá změna to trochu zabolí, zatěžká mysl a vyděsí. Nehledě na to, že pokud nebude Adommy ničím přiživováno, nejspíš časem vyšumí, což mám pocit už nějakou dobu. Prostě si pokládám blogerskou existenční otázku, o čem pak budu psát?

Oki, přestanu být sobecká :D a budu se těšit z Adamova a Tommyho štěstí. Tedy doufám, že takhle jsou oba spokojení, a že jejich další cesty povedou přesně tudy, kudy si přejí, aby vedly.
No, co jinýho taky člověk může dělat, že jo? :))Adam Lambert - Ghost Town

21. dubna 2015 v 8:08 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Tak hurá, konečně jsme se dočkali! Adamův první singl z nové desky The Original High, Ghost Town dnes ráno v šest hodin poprvé obletěl celý svět.
Sama jsem si kvůli tomu přivstala. Večer v práci asi budu padat na hubu, ale co bych pro Adámka neudělala? :D
Song už jsem si pustila asi pětkrát. První dojem byl všelijaký, ovšem napodruhé už to bylo jiný kafe. Vtírá se to pod kůži, hlavně ty housové části, ostatně, posuďte sami, vy co jste to ještě neslyšeli :)
A chci slyšet názory. A taky to šiřte, pokud můžete.
Videoklip jako takový prý bude později, tohle je zatím jen lyrics video.Ospalá díra 36.

16. dubna 2015 v 17:18 | Extasy |  Ospalá díra

Tak jsem se konečně dohrabala k dalšímu dílu. Pravdou je, že tak trochu nevím, jak najet na tu dramatickou část, takže si dáme ještě jeden klidnější díleček. Přece jen, povídka je to dlouhá a já bych nerada něco uspěchala. Netuším, kdy bude další díl, ale pokusím se ho sesmolit během příštího týdne, kdy mám odpolední. Snažím se odpočívat a do toho hledám jinou práci, což mi taky sežere dost času. Tak mi držte palce, ať se už brzy něco objeví, nebo se vážně zcvoknu :DPauza

10. dubna 2015 v 10:23 | Extasy |  About Us

Oznamuji, že si dávám pár dní pauzu. Přeřadili mě v nové práci na jiný místo s tím, že mi zůstalo i to starý. Včera už mě chytly záda, brní mě nohy a bohužel i ruce, nerada to přiznávám, ale momentálně je psaní na klávesnici pro mě docela nepříjemný, snad se to za pár dnů spraví.
Děkuju za pochopení


Ospalá díra 34.

8. dubna 2015 v 1:04 | Extasy |  Ospalá díra

Dnes se nikam moc neposuneme. Je to hlavně o seznamování s Bernie. Prostě taková oddechovka :)
Jack Strify - Burn/Fear

3. dubna 2015 v 0:55 | Extasy |  Something about Jack E. Strify

Jack včera zveřejnil nový videoklip, za nímž je opět podepsaný jeho kamarád a bývalý kolega ze Cinemy Bizarre Shin alias Marcel Gothow. Přiznám se, že tohle už je i na mě vyšší dívčí (předpokládám, že tím videem i zpracováním oba chtěli říct něco hlubšího), ale Jack na tento blog stále patří, takže prostě dostane prostor :)