Březen 2015


Ospalá díra 31.

29. března 2015 v 1:47 | Extasy |  Ospalá díra

Já prostě miluju vyhrocené situace! Samozřejmě pouze v povídkách :)Tokio Hotel - premiéra Feel it All

27. března 2015 v 18:14 | Extasy |  Something about Tokio Hotel

Krom toho, že má Adam opět nové úžasné fotky, na které se můžete podívat například ZDE, se i Tokio Hotel rozhodli přijít opět s něčím novým. Současně s turné, které zrovna dneska končí, vydávají další singl a k němu hudební video s názvem Feel it All. Bill k němu přidal krátké info o tom, že se nechal inspirovat filmy My děti ze stanice zoo, nebo Basketbalovým zápisníkem. Pokud znáte aspoň jeden z těch filmů, už teď byste mohli tušit, o čem video bude.
Jde o cenzurovanou verzi, necenzurovaná bude nejspíš bez těch kostiček :)

Za mě smekám, že se Bill k něčemu takovému odhodlal.Adam... aktuálně obrazem

24. března 2015 v 23:58 | Extasy |  Something about Adam Lambert

21. dubna spatří světlo světa dlouho očekávaný Adamův singl s názvem Ghost Town (ukázku z Adamova Instagramu najdete pod fotkami). Dnes ovšem spatřily světlo světa jeho nové profi fotky, které tu prostě nesmí chybět.
Pojďme si společně zaslintat :)
Zdroj: ... Adam
Ospalá díra 29.

23. března 2015 v 12:34 | Extasy |  Ospalá díra

Takže napětí jsme si odbyli, tak si dáme teď trochu klidu. Koneckonců, psali jste si o to ;)
Ospalá díra 27.

17. března 2015 v 21:09 | Extasy |  Ospalá díra

Nesnáším, když si to po sobě ani nepřečtu :D Takže opět, jestli tam něco najdete, jako chyby, nesouvislosti, bláboly atd, tak to je důsledek toho, že jsem to právě dopsala a neudělala tomu beta reading :DHusband in Chains 2/2

14. března 2015 v 19:00 | Extasy |  www.valleysecret.com

... a pokračování...

Husband in Chains 1/2

14. března 2015 v 18:57 | Extasy |  www.valleysecret.com

Znáte ten pocit, když se nemůžete něčeho dočkat? Momentálně to tak mám s touhle krátkou chuťovkou, kterou jsem pro vás během včerejška a dneška sesmolila a jsem celá nedočkavá na to, co na ni řeknete. Tedy nevím, jak se vám bude líbit, ale já jsem vcelku spokojená :D Skromnost nade vše!
Jedná se o další jednodílku navazující volně na povídku valleysecret, což už hodně prozrazuje. A obrázek vlastně taky :)
Rozhodla jsem se pro ni na základě přání jisté čtenářky, od které tajně doufám, že by mi tu mohla aspoň jednou zanechat komentář :D a také jsem tento týden pročítala jedno téma, které jsem do ní chtěla zasadit. Určitě poznáte, o co jde.
Jako u většiny mých jednorázovek i zde platí upozornění!Ospalá díra 26.

12. března 2015 v 12:51 | Extasy |  Ospalá díra

Opět nestíhám, takže chyby ignorujte. Ani jsem si to po sobě nepřečetla :D Páčko, mizím do práce!Ospalá díra 25.

10. března 2015 v 12:15 | Extasy |  Ospalá díra

Dneska přidávám kratší část s omezením. Víc jsem nestihla ;)Ospalá díra 24.

9. března 2015 v 13:05 | Extasy |  Ospalá díra

Moc děkuju Steeevě za nový dess. Vytrhla mi trn z paty! Snad se vám tu bude nadále líbit a dobře číst články, i když jsme změnily barevné schéma stránky.
No a konečně je tu další díl OD. Děkuju za to, že čekáte, vážně jsem si potřebovala odpočinout. Mějte se, já mizím do práce :/Q - Bratrstvo a nové Hledání

7. března 2015 v 21:07 | Extasy |  Queer filmy


Pro všechny, kteří čtou Ospalou díru, tu mám malou náplast útěchy. Ano, pár dní bylo teď mrtvo a ano, kašlala jsem na to. Věřte mi, že psát chci, ale není energie a bohužel ani moc chuť. Pokud si pokládáte otázku, proč k tomu došlo, zkuste se zeptat mého zaměstnavatele... Ne, nebudu to zbytečně rozebírat, ani se nic neděje, neděste se, prostě jsem jenom šíleně unavená. Mimo to, od chvíle, co jsem nastoupila do nové práce, jsem hodně zanedbávala mé queer movie vzdělání, takže se to teď snažím dohnat.
A abych v tom nebyla sama, hodím vám sem zase pár tipů, kterými si můžete zkrátit čas při čekání na další díl OD.

Prvním z tipů je film Bratrstvo. Jedná se o dánský snímek, což by vás ale nemělo odradit, protože bez nadsázky, Evropané točí moc dobré gay filmy. Řekla bych, že mnohem lepší než Američané. Možná to bude tím, že jsme větší realisté a evropští filmaři se nesnaží nic přikrášlovat.
Pro tenhle film jsem se rozhodla na základě recenzí na gaytitulky.info. Byly vesměs kladné a většina z nich doporučovala shlédnout film za každou cenu. No, nemohla jsem tedy odolat :)
Film se zabývá ne zrovna sympatickým tématem, já osobně tohle nemusím, viděla jsem jen pár takových počinů a člověk na to asi musí mít náladu a být nad věcí, nicméně jednou za čas tomu šanci dám, zvlášť když to má na ulozto podtitulek gaythemed :D
Jen stručně k ději. Hlavní hrdina je donucen odejít z armády kvůli jisté pomluvě, která poukazuje na to, že je gay. Jak se tak plácá v otázkách, co bude dělat dál, osloví ho šéf neonacistického hnutí, aby se přidal k jeho skupině. Tam poznává Jimmyho... a problémy můžou začít!
Vidíte ten silný kontrast? Neonacistické hnutí a homosexualita. Dát dohromady tyhle dvě absolutně neslučitelné podstaty byl skvělý tah a vyšel z toho moc hezký snímek, který vás vtáhne od začátku do konce. Hlavně ale nečekejte žádnou love story v americkém stylu. To je právě to kouzlo evropských filmů ;)
Originální název je Broderskab a bližší info najdete zde
Hodnocení to má opravdu hezké a ani se nedivím. Co považuju za největší plus filmu je jeho jednoduchost a srozumitelnost.

Další z mých tipů je druhá série HBO seriálu Looking. Psala jsem tu kdysi už o první sérii, které mě uchvátila. Bohužel, ve chvíli, kdy se do něj zamilujete, tak končí. Díly mají jen po půl hodině a série jsou taky hrozně krátké. Ta první měla myslím jenom osm dílů. Každopádně, kdo se předtím nechal zlákat na první sérii, nenechte si ujít druhou, která se opět zabývá tajným vztahem Patrika a jeho šéfa Kevina, nebo Augustinovým hledáním sebe sama.
Pro zajímavost přidávám jednu fotku, na kterou jsem si při sledování vzpomněla. Ten uprostřed je onen šéf Kevin, který sice v seriálu vystupuje jako vedlejší postava, i tak ale pořádně zamíchá kartami a musím se přiznat, že mě ze všech postav zaujal asi nejvíc.
Jinak ano, ten napravo je Adam :) A abych byla upřímná, vůbec bych se nezlobila, kdyby Adam a ten uprostřed... Přitom to není žádný hezoun, ale ta jeho postava v seriálu... no, to se nedá popsat, to se prostě musí vidět :D

Tak doufám, že jsem vás na něco navnadila. Ráda si pak přečtu vaše názory, dojmy atd...


Adamův instagram

4. března 2015 v 17:04 | Extasy |  Something about Adam Lambert


Nemohu nesdílet ;D
Kdo se moc nepohybuje ve světě Adamových fanoušků, tak pro ty jen taková informace. Obě tyto fotky způsobily od zveřejnění Adamem na jeho instagramu pořádný poprask!

Nový dess!?

1. března 2015 v 20:44 | Extasy |  About Us

Celý víkend jsem si hrála s novým dessem. Začala jsem čtyři různé layouty, ale všechny do jednoho jsou otřesný. Jsem fakt nešťastná, když takhle promrhávám čas, zvlášť v týhle době.
Proto bych chtěla tímto článkem poprosit nějakého grafika přes designy blogů, jestli by mi s tím nepomohl. Jde mi jen o layout, abych se měla od čeho odrazit. To ostatní už bych snad zvládla sama. Nemám vůbec žádný nápad a štve mě to. A když pak projíždím další blogy, tak zjišťuju, že v jednoduchosti je ta největší krása.
Ráda bych tu vypíchla Steeevy blog. Proč něco takovýho nenapadne mě? Tohle je prostě dokonalý!
Takže kdyby měl někdo nějaký nápad, nebo chuť mi s tím pomoct, budu mooooc vděčná!


Adamova fotka... jen tak

1. března 2015 v 19:35 | Extasy |  Something about Adam Lambert

No, nevím co si o tom myslíte vy, ale já si myslím, že tahle fotka se na tento blog skvěle hodí :D