Srpen 2014

Song dne - I Really Miss You

29. srpna 2014 v 11:52 | Extasy |  Song dne

Aby jste sem nemuseli pořád chodit, tak oznamuju, že dneska další díl Runnin nebude. Opravdu u toho nevydržím sedět a ještě mě čeká návštěva šéfa :/ Tak vám aspoň posílám jednu pohodovou písničku od S Club 7 ;)


Runnin 10.

28. srpna 2014 v 13:00 | Extasy |  Runnin

Konečně jsem zpátky! Doufám, že se na mě nezlobíte, ale okolnosti mě trochu pozdržely ve psaní. V první řadě jsou to ještě doznívající zážitky z Francie a pak jeden zdravotní problém, který už se se mnou táhne od Prideu :( Mám totiž zablokovaný záda a nejhorší je teď pro mě sedět u kompu, takže jsem tenhle díl psala na etapy. O Paříži bych sem chtěla dát nějaký článeček, pokud by byl zájem, ale musím ho nejdřív připravit a vybrat nějaký fotky, což bude nadlidský výkon. Nafotila jsem jich totiž kolem pěti set :D
No, prozatím pokročíme v příběhu. Dnešní díl nám zase něco málo objasní ;)Song dne - Halo

20. srpna 2014 v 10:58 | Extasy |  Song dne

A když už má Jack dneska ty narozeniny, tak tohle je jistě příhodný song dne :)


Happy B-day, Jackie

20. srpna 2014 v 10:44 | Extasy |  Something about Jack E. Strify

Kdopak to má dneska narozeniny? No naše Jaqueline přece :)
Přeju všechno nejlepší a ať se zadaří s novým albem, Jackie <3


Pauzička

19. srpna 2014 v 11:32 | Extasy |  Runnin

Dnes jsem začala psát s vervou další díl Runnin, ale bohužel jsem došla do místa, které nemohu napsat dřív, než se vrátím ze své dovolené v Paříži. A jelikož je to v povídce dost podstatná informace a neexistuje způsob, jak ji obejít, další díl Runnin bude... pokud se v pořádku vrátím, příští úterý.
Abyste tomu rozuměli... Už kdysi dávno jsem zjistila, že jsou moje povídky občas věštecké. Moje racionální já mi vždycky říká, že je to jenom blbá náhoda, když se stane něco, o čem jsem předtím psala, ale to druhé já, to pověrčivé, se kvůli tomu raději drží zpátky. Nemějte mi to za zlé, prostě nechci nic riskovat a aspoň se všichni budeme mít po neděli na co těšit. Když budu mít náladu, napíšu ještě nějakou rychlou jednodílku, ty bývají obvykle neškodné :) Můžete mi hodit tip ;)

Mějte se tu všichni krásně!

Runnin 9.

18. srpna 2014 v 14:19 | Extasy |  RunninPrague Pride očima Extasy

17. srpna 2014 v 11:52 | Extasy |  My Rainbow
Netušila jsem, jak článek nazvat, aby mi sem přišlo co nejméně odpůrců, ale rozhodně se nestydím za to, že jsem včera, tedy 16. 8. 2014, byla podpořit LGBT komunitu na již tradičním Prague Pride.
Dopředu říkám, že komentáře typu, je to hnus atd… budu nemilosrdně mazat. V levém sloupci je upozornění, o čem tenhle blog je, takže vy, co tohle nemusíte, si rovnou dejte odchod. Nezajímají mě vaše předsudky a primitivní názory.

Česko ještě není tolerantní, to dokazují zablokované diskuze na zpravodajských serverech ke článkům o PP a přiznám se, že jsem s tím vlastně i počítala. Nechci přímo tvrdit, že jsem za to ráda, ale dokud ty diskuze budou zablokované, bude se PP pořádat. A který jiný den by si měl člověk připomenout, že život je i o lásce a radosti?

Protože to je ten nejsilnější dojem, který jsem si z Prahy odvezla!

A teď něco málo o průběhu. Průvod vycházel z Václavského náměstí a mířil na Letnou, kde probíhal hudební festival. Co mě dostalo, na úplném začátku, že jsem se na Václaváku potkala s klukem, kterého jsem skoro rok neviděla. Příběh našeho přátelství je na tenhle článek příliš dlouhý, takže jenom podotknu, že jsem z tohohle shledání měla obrovskou radost a už teď se mi po něm zase stýská :(

Nakoupili jsme nějaké vlaječky a směle vyrazili do průvodu. Pod sochou jsem si všimla odpůrců, ale v té změti lidí, kteří přišli podpořit LGBT vám to přijde spíš k smíchu. Kdybych nebyla celá paf z toho mumraje, šla bych si je snad i vyfotit a ještě bych se jim vysmála.

Jak jsme se pomalu courali kupředu, prošli jsme kolem několika alegorických vozů, zažili jsme jeden pořádný slejvák a asi v polovině cesty jsme se dostali až ke konci vlajky. Jsem hrdá na to, že jsem ji mohla chvíli nést. Kdo mě má na FB v přátelích, může se podívat na krátké video ZDE ;)
Děsila jsem se schodů na Letnou, už nejsem nejmladší a taky nejpohyblivější :D, ale kupodivu jsme to dali, tam jsme se pak setkali s několika Glamberty…

Na Pride jsem jela hned z několika důvodů. Chtěla jsem vědět, jaké to je, účastnit se něčeho tak důležitého a taky mě zajímalo, jak moc asi tahle obrovská show doléhá na ty, kteří se za ni stydí, přesto, že patří do menšiny. Slyšela jsem hodně názorů. Je mnoho gayů a lesbiček, kteří na PP nechodí proto, že si myslí, že je to shazuje. Mají pocit, že tímhle způsobem si respekt nezískají, ale věřte mi, že já se na to takhle nedívám. Až na dva opilé incidentíčky jsem se za celý den nesetkala s něčím, co by mě vyloženě pobuřovalo a měla jsem z toho pocit, že je to ostuda. Když si vzpomenu na jednu nejmenovanou vyhlášenou akci tady u nás, kam rodiče pouští své ratolesti pomalu až od osmnácti, kvůli tomu, že je to proslulá swingers párty, tak tohle byla naprostá pohoda. Jasně, když se pak lidi připijou, tak se to může zvrtnout, ale na které akci ne? Podstatný rozdíl mezi všemi akcemi a PP je v tom, že ať se podíváte na kohokoliv, on vám pohled vrátí s úsměvem. Usmálo se na mě za ten den tolik lidí, že by mi to vystačilo na celý rok. Nikdo na vás prostě nepřenáší negativní energii. Všichni, co byli v průvodu a dokonce i ti, kteří jenom stáli ve špalíru na chodnících, si to užívali. Ani jeden zákeřný pohled, ani jedno slovo výsměchu, prostě nic takového. Pro člověka jako já, který posměšky poslouchá od raného dětství, byl tohle doslova ráj.

A o tom je celý Prague Pride, abych to shrnula. Nejde jen o to, že něco podporujete, ale i o to, že zahodíte starosti a jdete mezi lidi, kteří udělali to samé. Prostě se jdete bavit, smát se, tančit, potkat přátele, které jste dlouho neviděli, seznámit se s jinými lidmi a ještě s dobrým pocitem, že děláte něco správného. Prague Pride je o barvách, soudržnosti a nejvíc o lásce. A přesně takhle ho vidí i Extasy ;)
Love and Peace!!


Runnin 8.

14. srpna 2014 v 15:22 | Extasy |  RunninRunnin 7.

12. srpna 2014 v 20:10 | Extasy |  RunninRunnin 6.

11. srpna 2014 v 15:51 | Extasy |  RunninRunnin 5.

8. srpna 2014 v 14:42 | Extasy |  Runnin

Oki, dnes mám narozeniny, což není to úplně nejlepší, ale za ten rok jsem úplně zapomněla, co že se to 8. srpna celosvětově slaví. Je to ženský orgasmus, moji milí :D Příhodnější svátek na moje narozky už snad ani vyjít nemohl! No dobře, mužský by byl lepší, ale vzhledem k tomu, že chlapi s ním nemají takový problém jako ženy, tak jim asi nějaké to významné datum hned tak nepřipadne ;)
Užijte si víkend!


Temptation 18+

7. srpna 2014 v 21:42 | Extasy |  Other Slash

Tento týden je týden splněných přání. Mám tu druhou povídku na přání čtenáře, a to Temptation s pairingem JaeTom :D
Tenhle nápad měla Feanor a určitě jednodílkou potěším i Velvet ;)
Upozornění: Povídka volně navazuje na předchozí příběhy s Adamem a Jaejoongem a totálně rozhodila můj koncept dát ty dva jednou definitivně dohromady. Doufám, že jste spokojení ;-)
Pod povídkou je song od Beyonce... Snad příhodný :)Runnin 4.

6. srpna 2014 v 15:32 | Extasy |  RunninBad Things 18+

5. srpna 2014 v 22:14 | Extasy |  Adam & Other

Tahle jednodílka je speciálně pro Stevu, ale nikde není psáno, že si ji nemůžete přečíst i vy ostatní, jen nevím, jestli vás bude bavit tenhle pairing. Dala jsem na přání dohromady Adama a Erika, přesněji Adama a Alexandera Skarsgarda, představitele Erika ze seriálu True Blood, který momentálně ztělesňuje Adamova parťáka v Runnin. Je to Real Slash, tedy obě postavy jsou reálné a jejich krátký příběh je zasazený do reality. Občas se tu mluví o True Blood a povídka obsahuje spoilery k závěrečné sérii, která právě probíhá! Název jsem vybrala podle ústřední písně k seriálu, kterou nazpíval Jace Everett a najdete ji úplně na konci ;-)Runnin 3.

4. srpna 2014 v 13:06 | Extasy |  RunninRunnin 2.

1. srpna 2014 v 15:07 | Extasy |  Runnin

Aby jste měli přes víkend o čem přemýšlet a spekulovat ;-)