Září 2013

Jack Strify prosí o pomoc!

22. září 2013 v 17:02 | Extasy |  Something about Jack E. Strify

Jack Strify vydal další MV, tentokrát pro remix písně Halo. Použil v něm nezveřejněné záběry z předchozích třech MV své trilogie, plus dotočil nějaké nové, kde dle mého vypadá skvěle. I když bych mu ty dlouhé vlasy trochu vyžehlila a prostříhala, možná :)
Zároveň poprosil své fanoušky o finanční výpomoc pro tvorbu dalšího videa k písni Fix me.
V první chvíli mě napadlo... Jack nemá prachy? Pak mě napadlo, že bych mu možná taky přispěla, jeho mini album jsem si koupila na iTunes, tak proč ho nepodpořit i jinak, ale pak mi došlo, že bych mu mohla ze svého mizerného platu poslat tak dvě stovky maximálně a to by se chlapec asi dost zasmál. Na jednu stranu hrozně chci, aby pokračoval v hudební produkci, ale na druhou... co od nás vlastně očekává?

Nejsem na něj naštvaná, to ne, ale jestli nemá na natočení videoklipu, tak by ho asi točit neměl a možná by měl začít dělat to, co ostatní umělci. Tedy začít vydělávat! Věřím, že v nějaký reklamě by mu to slušelo, na přehlídkovým molu určitě taky. A mimo jiné, hudebníky živí hlavně live vystoupení, takže by mohl třeba začít jezdit po klubech, protože mezi námi, na velké haly to opravdu není, už jen kompletní stopáží jeho sólové tvorby. Přijde mi to stejné, jako kdybych poprosila o peníze na videoklip já. Co se stane, když těch peněz nebude dost? Vrátí je těm lidem?
Jsem hrozně zvědavá, jak jeho projekt dopadne a pokud udělá video, jestli ho dá ke shlédnutí jen těm, kteří mu zaplatili, nebo i ostatním.

Zároveň mi to přijde jako hodně troufalý projekt. Není pod žádnou vydavatelskou společností, nehrozí, že by ho hráli v rádiu... někdy mi připadá, že je to jen naše soukromá pop star, kterou si vydržujeme svou přízní...
Co si o tom myslíte vy? Přispěli byste? Přijdou vám dvě stovky málo? ;)Q - Juste une question d'amour

11. září 2013 v 9:31 | Extasy |  Queer filmy

Další Q filmeček, který dnes přibyde do zdejší filmotéky, bude opět francouzský snímek, s názvem Juste une question d´amour z roku 2000...

Depp Hills Residence... předloha

9. září 2013 v 18:53 | Extasy |  Depp Hills Residence

Povídka DHR, jak jsme si to postupně pojmenovali :) vznikla podle japonského dorama, natočeného jako live action podle anime. Název seriálu je Yamato Nadeshiko Shinchi Henge, což v Japonsku znamená něco jako ztělesnění čisté ženské krásy. Hádáte správně, že seriál byl pochopitelně heterácký, takže jsem ho musela přetvořit k obrazu našemu...


Depp Hills Residence... závěrečné slovo (epilog)

9. září 2013 v 15:54 | Extasy |  Depp Hills Residence

Tímto další povídka s párem Adommy a tentokrát i okrajově dalšími končí. Není to poslední věc, která na blogu momentálně probíhá, takže pojedeme vesele dál. Mimo Čokolády je tu pak nová věc s názvem Castaway, u které už mám připravený další díl a ochutnávku jste již ochutnali :) Rozhodla jsem se ale, že půjdu ve šlépějích současného trendu, trochu zatlačit na čtenáře povídek na blozích a před pokračováním Castaway si počkám na to, jak mi okomentujete tento poslední díl :)
Dokázalo se vás tu sejít i devět, tak zůstaneme na tomhle počtu. Pokud to bude víc, budu jen ráda. Není nad to mít pořádnou motivaci.
Doufám, že se vám DHR líbilo, brzy přinesu info o seriálu, který byl předlohou a těším se na komentáře.
Prosba o radu :)

7. září 2013 v 11:42 | Extasy |  About Us

Včera jsem se Velvet přiznala, že bych ráda poslala jednu z mých povídek do nějakého nakladatelství. Prostě zkusit štěstí, však takových jako já je přece spoustu :)

Q - Love to Hide

7. září 2013 v 9:46 | Extasy |  Queer filmy

Další tip na pěkný film s queer tématikou bude francouzský snímek Love to Hide.

Jack Strify what´s new?

5. září 2013 v 21:20 | Extasy |  Something about Jack E. Strify

Novýho ohledně Jacka není nic, až na tyhle fotky, na který jsem narazila na tumblr! ...

Depp Hills Residence... třicáté slovo

4. září 2013 v 11:12 | Extasy |  Depp Hills Residence

Opravdu se chýlíme ke konci, jak jsem psala včera u ochutnávky na novou Adommy povídku. Vidím to na předposlední díl před epilogem...

Akorát se hodně rozmýšlím, jestli tu novou věc vůbec budu psát. Narážím na věčný problém komentářů ve srovnání s návštěvností blogu. Za poslední dva měsíce zde přibylo čtenářů. Ovšem těch, o kterých díky komentářům vím, jaksi ubylo :( Stručně řečeno, ubyla zpětná vazba, která mě poháněla dopředu a tak si říkám, jestli mám vůbec ještě co nabídnout. Logicky to člověka napadne, když lidi nekomentují tolik co dřív. Třeba bych s tím měla už praštit, protože je to nuda a nikdo to nečte...
Mrzí mě, když na asku dostanu otázku od anonyma, "kdy bude další DHR", která mi zní asi podobně jako "kdy chcípneš?" A počítám, že ten člověk tu nenapsal ještě ani řádku. Věřím, že vy co tu komentujete, byste se podepsali :)

DHR tedy dojedu, byla bych proti sobě, kdybych to neukončila, ale jak to bude s dalšími počiny, to ještě uvidíme...
Q - Any Day Now

2. září 2013 v 18:47 | Extasy |  My Rainbow

Víkend jsem z jedné části prožila i u queer filmů, takže sem postupně přidám další tipy.
Nejvíc mi asi utkvěl v paměti Any Day Now...