Srpen 2012

Eyes of Death VII.

14. srpna 2012 v 21:32 | Extasy |  Eyes of Death

Omlouvám se, že to teď trvá tak dlouho, dávám si na čas já vím, ale nechci to uspěchat, když to bude ještě tak moc zajímavé:-)

Dovolila jsem si udělat k povídce nový obrázek. Je to opět jenom montáž, originál jsem si půjčila z coveru TVXQ, tak snad se příznivci k-popu na mě nebudou zlobit. Fakt se mi to sem hodilo:-D
Tommy vyběhl na chodník před policejní stanicí a okamžitě švihl hlavou do prava... ten zmetek musel utíkat tím směrem. V duchu nadával na všechny policajty. Byla to banda nevěřícných, podezíravých idiotů. Ne, neakceptoval to, že musí postupovat podle nějakých předpisů. Tohle prostě posrali na celý čáře.

Darovanému koni... 18+

13. srpna 2012 v 20:35 | Extasy |  Adam & Strify Short Stories

Přesně za týden má Strify narozeniny. Už minulý rok jsem u té příležitosti napsala jednorázovku Happy B-day. Rozhodla jsem se v tradici pokračovat a napsala tuhle jednodílku...
Snad se bude líbit:-)

* * *

Jack se usadil na kolena k nízkému stolku, který přetékal balíčky v pestrých obalech těch nejrozmanitějších barev. Většina z nich byla převázaná křiklavými mašlemi a stužkami... miloval barvy a na jeho dárcích ještě o něco víc.

Eyes of Death VI.

10. srpna 2012 v 17:45 | Extasy |  Eyes of DeathTen kluk už ho začínal docela slušně vytáčet. Sice se pořád nemohl srovnat s tím, že na něj jeho schopnost nepůsobí, jenže když v jeho ruce uviděl ten malý předmět.. nebylo těžké poznat, že je to nějaká flashka.. byl rozhodnutý ho zabít třeba i vlastníma rukama. Proč to prostě nenechal být? A jak sakra mohl přežít to bodnutí nožem?

Crazy for you 7.

9. srpna 2012 v 19:06 | Extasy |  Crazy for you

Absolutně nestíhám.. Uklízím, protože zítra přijede Velvet, na sobotu a neděli. Snad ten další díl Eyes stihnu ještě před víkendem, pak už se k němu minimálně do pondělí nedostanu:-( Ale budu se snažit:-)"Tak ty jsi pověrčivej..." řekl si Adam spíš pro sebe, protočil panenky a vyrazil za Jackem k autu, že si vyloží svoje věci. A taky že vyloží jeho věci a holt mu je do jejich chatky donese sám, protože jinak ho tam nejspíš nedostane.

Jeden netrpělivě očekávaný comeback!

9. srpna 2012 v 12:07 | Extasy |  About Us

Takže... jsem definitivně na černo! Znamená to asi to, že budu mít černé vlasy do té doby, dokud mi neodrostou, výhledově do vidím na dva roky:-D Taky mi přišlo moc pěkný tričko s motivem, který je dost podobný našemu oblíbenému trespassing. Mám z něj obrovskou radost, je fakt úžasný!

Co se týče psaní, dneska to vidím na další díl Crazy, Eyes asi nestihnu, ale zítra by mohlo být... no a to nejlepší jsem si nechala nakonec...

Happy B-day Extasy

8. srpna 2012 v 14:11 | Extasy |  About Us

Oki, dneska mám narozeniny. Já to nějak výrazně neslavím, už mám asi odslaveno dost, ale o víkendu čekám Velvet, takže by jsme mohly jít zase po dlouhé době zapařit a věřím, že nás při tom napadne zase nějaký hodně ulítlý námět na povídku:-D
Zároveň se omlouvám, že tu dneska nepřibude žádný nový díl, nějak mi na to nevyzbyl čas, dnešní noc byla dost krušná a pořád ještě doznívají dojmy ze změny Adamovy image, takže snad zítra, to už bude doufám klidněji:-)
Děkuju všem, kteří mi přáli na FB, moc si toho vážím, neuvěřitelně mi to zlepšilo den!!

Ps.: přemýšlela jsem o dárku, který bych si nadělila sama, nějakou radost a je rozhodnuto... obarvím se zase na černo. Nechci to brát jako protest, nějak jsem se s tou blond už smířila, ale někde tu havraní černou prostě vidět musím, tak bude teď holt na mojí hlavě, se nedá nic dělat:-D

Mějte hezký den
Vaše Extasy:-)


Extasy miluje blond...

8. srpna 2012 v 9:06 | Extasy |  About Us

Konec černým růžím, přichází doba bílých tulipánů...

Nevím na co si stěžuju, vždyť já odjakživa milovala blond... na chlapech pochopitelně a nejlíp s modrýma očima, to bylo moje!!!:-))


a to nejlepší na konec!! <mb>
Eyes of Death V.

7. srpna 2012 v 18:38 | Extasy |  Eyes of Death

Měla jsem sto chutí nechat Adama v tomhle díle trpět, za to co nám všem provedl, ale budu hodná, dám mu šanci napravit to... má na to... dejme tomu osm dní, tedy do 15.8. kdy vystupuje v Japonsku:-D Pevně věřím, že jenom experimentoval, protože má zrovna volno, nebo to využije pro svůj další videoklip, ale nic víc. Jestli ne, tak si beru půjčku, kupuju si letenku do LA a můj kufr bude narvanej černejma Paletkama, protože ty už jen tak neodbarví, chlapec...:-D

Přeju příjemné počtení:-)Tommy ucítil na svém rameni povzbudivý dotek Dannyho dlaně, když mu lékař zašíval ránu na zádech. Ani si k tomu nelehl, seděl na vysokém lékařském lehátku mírně předkloněný a pozoroval podlahu pod sebou.

Adam a jeho úlety...

7. srpna 2012 v 13:04 | Extasy |  Something about Adam Lambert

:´((( ... víc k tomu nemám co napsat:-(Crazy for you 6.

6. srpna 2012 v 13:10 | Extasy |  Crazy for you"Ty chceš jít s Ellen na rande?" zeptal se Adam s pohledem upřeným před sebe. Nedokázal se prostě na Jacka podívat. Myslel to fakt vážně?
"Jo, proč ne, je milá, sympatická! Má někoho?" zajímal se blonďák a to už se na něj Adam podíval.

Jack Strify Sanctuary new video

6. srpna 2012 v 8:27 | Extasy |  Something about Jack E. Strify

Chtěla jsem k tomu něco napsat, ale nemůžu... protože nenacházím slova!!!

Jinak, toto je druhé video z tzv. trilogie hudebních videí (Brand New World, Sanctuary, .....), kterou pro nás Jack přichystal. Myslela jsem si, už u první písničky, kterou jsem tu dávala chvíli před Polskem, že se konečně vrhl na novou desku, ale vypadá to že zatím ne, že testuje svoje fanoušky, jestli by to mělo vůbec smysl (moje doměnka:-))
Dle mého by to mělo smysl, ale asi nepomůže, když si to budu myslet jako jeden z mála.
Já pořád věřím, že tady hodně fanoušků Cinemy ještě zůstalo, těch, kteří by přijali i jenom Jacka... no, uvidíme, jak se to celé vyvrbí..

A teď tedy dojmy... napodruhé...:-D
Víte, co to je se zbláznit do videoklipu na první pohled? Tím myslím, že vidíte asi prvních pět vteřin a už víte, že to video budete mít hodně rádi?
Mám nějaké osobní důvody, proč bude teď nějakou dobu tohle video u mě Nr.1 a nepochybně k tomu přispěje i přítomnost Jacka, jehož některé až prvoplánové pohledy jsou ovšem tak dokonalé, že jsem se při sledování neustále vozila ze židle pod stůl. Ani písnička není špatná, já osobně miluju barvu jeho hlasu a tentokrát mě písnička chytla víc než ta předchozí, už jenom to jeho ruské mluvení uprostřed... bože... :-D


Adam a Sauli

5. srpna 2012 v 19:41 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Další díl něčeho, tedy buď Crazy nebo Eyes bude zítra, doufám:-) víte jak nerada slibuju...

Dneska jsem si hrála s obrázkem Adama a Sauliho. Se mi nějak nelíbilo, že jsou od sebe moc daleko:-DEyes of Death IV.

5. srpna 2012 v 0:30 | Extasy |  Eyes of DeathTommy se sklonil k bledé tváři svého šéfa a pak se pokusil nahmatat puls na krku. Jeho srdce se rozbušilo úzkostí, když pod svými prsty nic necítil. Zkusil to i na zápěstí, taky nic. Se slzami zoufalství v očích zvedl hlavu a zadíval se na Dannyho, který stál jen dva metry od něj, jeho ruce byly zbrocené krví a ve tváři měl nechápavý výraz, nebylo pochyb o tom, že absolutně netuší, která bije.

Eyes of Death III.

3. srpna 2012 v 18:27 | Extasy |  Eyes of Death

Psal někdo v komentech, že už se těší, až se ti dva potkají? Tak jo, jak si přejete:-)Tommy už pracoval ve společnosti Mountain celý týden. Nakonec mu šéf dovolil nenosit kravatu. Nikdy se s tímhle módním doplňkem příliš nesprátelil a pan Hoffman usoudil, že bude rozhodně pro firmu lepší příjemný finanční poradce bez kravaty, než nevrlý s kravatou. Taky to znamenalo, že nemusí nosit klasickou košili, takže si pod své jediné sako, které doma vyhrabal bral většinou nějaké oblíbené tričko. V závěru bylo ovšem úplně fuk, co má na sobě, za ten týden totiž do jejich kanceláře přišli všehovšudy dva lidé, z toho jeden byl instalatér, který přišel opravit kapající kohoutek v kuchyňce...

Fotomontážka Adam & Strify

3. srpna 2012 v 9:35 | Extasy |  Tvořím, tvoříš, tvoříme:-)

Vím, že to ještě není úplně dokonalý, ale jsem úplně totálně happy, že se mi něco takovýho vůbec podařilo, protože Adafy fotomontáže prostě neexistujou, ne v tomhle stylu:-(
Tak snad se bude líbit...

Crazy for you 5.

2. srpna 2012 v 19:30 | Extasy |  Crazy for youAdam se zoufale zadíval na mladou ženu, která se založenýma rukama na prsou postávala vedle jeho auta na chodníku.
"No na mě nekoukej frajere, ošetřím dítěti odřený koleno, ale o autech nevím nic!" nevydržela to a spustila ruce podél těla s tendencí s nimi pročísnout okolní vzduch, aby svým slovům dala důraz.
Někdy byl její kamarád docela nezodpovědný. Všechno nechával na poslední chvíli a právě teď se chystal odjet na svou čtyřtýdenní stáž do přírody a jeho auto prostě vypovědělo službu. Jednoduše si ho nenechal zkontrolovat.
Měla na jazyku přednášku o základních úkonech, které by měly každému vzdálenějšímu odjezdu na delší dobu předcházet, ale nakonec to vzdala. Její slova to zatracené auto neopraví.

Eyes of Death II.

2. srpna 2012 v 11:22 | Extasy |  Eyes of Death

Jsem ráda, že se Eyes... uchytilo, ačkoliv to zatím není nic milého a jemného. Další díl nebude tak deprimující, slibuju:-) A kdyby někdo něčemu nerozuměl, klidně se mě zeptejte, pokusím se to vysvětlit, tedy pokud to nebude v rozporu s prozrazením zápletky:-DDanny zaznamenal vedle sebe pohyb. Už po několikáté klimbnul, však taky nespal celou noc. Třikrát byl ještě zvracet, i tak měl pořád žaludek jak na vodě. Opravdu to tentokrát s Tommym přehnali.
Ohlédl se na vysokou nemocniční postel, na které ležel člověk vzdáleně připomínající jeho kamaráda. Celou hlavu měl zafáčovanou, vykukovalo mu mezi bílými obvazy jen několik růžových pramenů. Od poloviny stehna po kotník uvězněnou pravou nohu v sádře měl uvázanou v popruhu, který ji držel ve vzduchu, zhruba půl metru nad matrací. Ani trochu to nebyl hezký pohled, ale co na tom, když Tommy přežil!

Eyes of Death I.

1. srpna 2012 v 15:14 | Extasy |  Eyes of Death

Tahle povídka mě neobyčejně baví, asi proto, že je to zase něco úplně jiného, než co jsem psala doposud. Pokud někoho mate název a Adamovy oči, chci upozornit, že nejde o upírskou povídku, myslím, že těch už je s pairingem Adam/Tommy víc než dost:-)

Tak snad se bude líbit další díl... není to nic jemného, ale život je změna, no ne?:-)O dvacet let později...

Adam mlčky přistoupil k vysokému dřevěnému pultu a trpělivě čekal, až si ho recepční všimne. Když mladík v černém obleku a bílé naškrobené košili zvedl pohled a ještě obočí, Adam vytvořil na svých rtech nucený úsměv a pak položil na pult úhlednou hromádku papírových bankovek.

Crazy for you 4.

1. srpna 2012 v 14:50 | Extasy |  Crazy for youAdam se napil chladné limonády a se zájmem si přitom prohlížel hnědovlasou dívku, sedící proti němu. Přeci jenom nějaké podobnosti s jejím bratrem viděl, třeba tvar obočí, to měli na chlup stejné. Tohle ovšem Adama tak trochu šokovalo, stihl už si prohlédnout i Jackovo obočí, no super!