Srpen 2012

After Show... 18+

31. srpna 2012 v 21:36 | Extasy |  Asia Boys (YunJae, JaeMin)

Oneshot After Show... je na přání. Už kdysi mě o ní poprosila Velvet a tak jsem se tedy dnes konečně dokopala k tomu, abych ji napsala. No, vlastně mě to celkem i dost bavilo:-D
Úvod už jsem nějakou dobu měla (opravdu:-)), jen jsem tak trochu nevěděla jak dál a dneska mě snad konečně políbila múza! Pro informaci, klasičtější je mezi k-popery pairing YunJae, ale Velvet si speciálně vyžádala obrácenou verzi, tedy JaeHo. Přiznám se, že mi tenhle způsob taky není nebližší, ale dokázala už jsem obrátit i Jacka s Adamem a to byl skutečný oříšek, takže nakonec se mi to, doufám, nějak podařilo:-D Ale jen pro jednou Velvet ;-)

Snad se ti bude povídka líbit a samozřejmě i těm, kteří si jí přečtou...


쇼 후

Asi se musel přehlédnout...
Ne! Skutečně to viděl!

Ani náhodou mu nemohlo uniknout, jak se Yunho několikrát během Purple Line, ještě při těch nejsložitějších tanečních krocích podíval na jejich nového asistenta Wona, který postával na druhé straně jeviště na kraji samotného zákulisí a sledoval je, aby měli všechno co potřebují. Yunho se na něj ovšem díval v okamžicích, kdy určitě nic nepotřeboval, takže proč se tam pořád tak díval? A proč u toho měl ten blažený výraz?

Tip na povídku... Sell Your Soul

30. srpna 2012 v 23:04 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Napadlo mě, že bych vám dala tip na jednu úžasnou povídku, kterou teď čtu. Jde o dílko s názvem Sell Your Soul a napsala ho skvělá autorka jménem Raiju.
V téhle povídce se sešli Adam a Bill z TH a ačkoliv jsem se čtení zprvu dost bránila, stačil mi jeden jediný díl a chytlo mě to natolik, že dneska napjatě vyhlížím každou další část, kterou na blog přidají. A určitě to není žádná sranda, protože povídka je původně anglicky psaná a musejí ji překládat, ovšem dělají to naprosto skvěle. V zahraničí měla veliký úspěch a existuje dokonce několik trailerů.

I když sama mívám své povídky značně přitažené za vlasy a myslela jsem si to i o téhle (že taková bude), upřímně, mám pocit, že jsem už dlouho tak realisticky působící ff povídku nečetla... samozřejmě že mám pár srdcových autorů o kterých si myslím, že to zvládají úplně stejně dobře, ale nechci nikoho upřednosňovat, každého koho čtu mám ráda pro něco vyjímečného, co do svých povídek dává!

Jeden z důvodů proč vám ji tady takhle nestydatě nabízím je i ten, že má hrozně málo čtenářů. Můžeme si domyslet, proč to tak je... Adam a Bill... nikdy nebudou jako Adam a Tommy... nebo Adam a Sauli, jenže... tady mám pocit, že jde o něco víc... jde tu o příběh a zpracování, obojí si zaslouží šanci a pozornost.

Tak, kdyby se vám chtělo, zkuste to. Třeba jako já.. co na začátku byla hrozný skeptik, který teď nemůže dospat do dalšího dílu:-D Možná vás to zasáhne, možná ne, ale rozhodně tahle povídka stojí za zvážení ;-)


ZDE v originálu, kdyby měl někdo zájem:-)


Eyes of Death XIV.

30. srpna 2012 v 18:48 | Extasy |  Eyes of Death

Ták, dneska vám sem dávám o něco delší díl, kdyby se mi náhodou zítra nepodařilo vytvořit další, tak ať máte co číst:-)Tommy se se zaťatými pěstmi vrátil do potemnělého obýváku, kde mu posledních několik hodin dělala kulisu zapnutá televize bez zvuku, pokud tedy v obýváku zrovna byl, nebo spíš v celém bytě...

Eyes of Death XIII.

29. srpna 2012 v 12:18 | Extasy |  Eyes of Death

Další díly přibývají poněkud pomaleji, jsem si toho vědoma a jistě omluvíte důvod proč to tak je. Zase jsem se vrhla do čtení. Jednoduše si potřebuju rozšířit obzory, oprášit slovíčka, která jsem už dlouho nepoužívala, obnovit slovní zásobu...
Jak kdysi někdo prohlásil.. spisovatel by toho neměl napsat víc než přečte a tato poznámka byla směřována samotnému markýzi de Sade, se kterým by se většina z nás píšících erotické ff povídky mohla ztotožňovat:-D Jestli tahle věta skutečně v dějinách zazněla nebo ne nevím, ale určitě má něco do sebe:-)
Taky jsem se rozhodla, že nejprve dopíšu Eyes a pak se vrhnu na Crazy, tedy to je mé momentální stanovisko. Problém je v tom, že jakmile začnu číst klasické knížky, napadá mě tolik nových námětů, že bych tu mohla rozepsat dalších pět povídek a cítím se z toho dost frustrovaná. Ano, tomu se říká netrpělivost:-D
Nic, teď dojedeme nejpve Eyes a pak se zase uvidí co dál... hezký počtení přeju:-)Velice pomalu a opatrně roztíral krouživými pohyby žínkou mýdlo po obnažených ramenou, pak se pustil po klidně spící kůži k loktům, setrval několik vteřin i u zápěstí a na závěr si nechal prsty. Totéž udělal u druhé paže a opravdu se hodně divil, že jeho doteky muže nevzbudily, několikrát si totiž představil, kdyby někdo něco takového dělal jemu, jestli by dokázal vydržet spát... ne, nedokázal.

Eyes of Death XII.

27. srpna 2012 v 19:10 | Extasy |  Eyes of DeathV ložnici bylo dlouho ticho.
Muži se na sebe dívali a v okamžiku kdy jim došla vážnost situace se jejich pohledy začaly vyhýbat. Tommy si sedl na postel, bokem ke svému zajatci a svěsil ramena.

Gay Love Art

27. srpna 2012 v 10:06 | Extasy |  My Rainbow

Po delší době jsem tu zase s nějakými sexy gay obrázky. Nejde o fotografie, ale o kreslenou tvorbu, kterou mě zásobuje moje věrná čtenářka... nevím, jestli jí můžu jmenovat, tak raději ne a když bude chtít, v komentech se k tomu přizná:-D
Jinak... moje milá neznámá, prosím hledej dál, tyhle obrázky mě asi nikdy bavit nepřestanou:-)

ps.: další díl Eyes by měl být dnes večer...

Adam & Sauli montážka II.

24. srpna 2012 v 13:08 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Ha, jsem si zase vyhrála:-) Ještě jednou díky Viv za odbornou radu ohledně angličtiny!

pod perexem...

OCB - Human Nature

24. srpna 2012 v 9:16 | Extasy |  Original vs. Cover Battle

Miluju tuhle písničku a hrozně jsem si jí oblíbila od Billyho Crawforda. Samozřejmě originál je skvělý a verze z Glee též... no posuďte sami:-)
V OCB Mad World se nejvíce líbila verze od Adama:-)

Michael Jackson

Billy Crawford

Glee

Eyes of Death XI.

23. srpna 2012 v 18:45 | Extasy |  Eyes of Death

Dnes je to trochu kratší, promiň Zuzu;-)
Jo a vyřešila jsem ten problém, který vás tak trápil... minule:-DDTommy se i se svým škodolibým úsměvem zastavil hned za dveřmi a chtě nechtě se musel otočit zpátky. Jeho způsob věznění byl možná v pohodě na to, že to dělal poprvé, ale některé věci mu prostě ještě unikaly. Třeba ta, kterou si uvědomil hned jak z pokoje vyšel a právě ta ho i přiměla k tomu, aby se k pokoji znovu otočil, vzal za kliku a vstoupil dovnitř.

Eyes of Death X.

22. srpna 2012 v 11:47 | Extasy |  Eyes of DeathTommy si dal rychlé kafe, aby se pořádně probral a pak umíchal pár vajíček k snídani. S těmi se odebral za svým vězněm. Pomalu, ale jistě se mu v hlavě rodil plán, jak to udělat, aby nemusel toho chlapa držet přivázaného k posteli, stejně mu nemohl ublížit, přežil už od něj tolik útoků... šlo mu hlavně o to, aby nemohl utéct.

Hunger Games vs. Running Man

22. srpna 2012 v 11:13 | Extasy |  OTHERS

Konečně jsem podlehla celosvětové mánii zvané Hunger Games a podívala se na film, o kterém hodně lidí tak básní, stejně tak o knižních předlohách. Nejvíc mě asi nahlodala neteř, která se do filmu zamilovala, respektive spíš do některých představitelů:-D
Vzhledem k tomu, že tahle generace herců už je na mě poněkud mladá jsem si film mohla vychutnat coby konzument děje, efektů a výpravy a musím zkonstatovat, že je to po dlouhé době celkem obstojné dílko pro širší veřejnost, které určitě stojí za povšimnutí...

ALE...

... nevím proč, nějak jsem celou dobu při sledování myslela ještě na jeden film, který jsem viděla jako dítě a celkem dost mi utkvěl v paměti... jde o film Running Man s Arnoldem Schwarzeneggerem a děj toho filmu je... jak jen to říct... velice podobný tomu v Hunger Games.

Když mi to kdysi známá líčila, teď myslím knihu, ne film.. konkrétně první díl s názvem Aréna smrti (pokud si dobře vzpomínám, je to dost oblíbená Adamova knížka:-D) nenapadlo by mě tyhle dva náměty srovnávat, to až když jsem viděla filmové zpracování, došlo mi, že jsem něco podobného už někdy viděla. A na název toho filmu jsem taky nemusela vzpomínat nikterak dlouho, prostě mě to napadlo, samo od sebe:-)

Rozhodně ale nejde o remake, oba filmy se dost liší, zpracováním, hlavními postavami... to proč se to děje je ale stejné... pobavit veřejnost, udělat velkolepou show... prostě zfilmovaná reality!

Každopádně doporučuju jak Hunger Games, tak Running Man, oba filmy mají něco do sebe a docela se těším na pokračování toho prvního, mohlo by to být ještě hodně zajímavé:-)

Běžící muž - The Running Man


Hunger Games


parodie na Hunger Games od The Hillywood Show

Adam montážka

21. srpna 2012 v 21:42 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Chtěla jsem udělat nějakou ryze samostatnou Adamovu montážku a jistě že mě napadlo vzít obrázek nějakýho namakanýho nahýho chlapa a přidat mu Adamovu hlavu, ale nakonec jsem se rozhodla pro decentnější formu. No, koneckonců mě se líbí Adámkovo tělo a asi bych k němu nějaký takový to vypracovaný neskousla.
Na druhou stranu, jsou tací, kteří neskousnou Adama v jakékoliv montáži a to já zase ne, mě se líbí se na něm procvičovat:-D

Tentokrát jsem z něj tedy udělala vládce větrů:-DD


Eyes of Death IX.

20. srpna 2012 v 11:40 | Extasy |  Eyes of Death

Konečně jsem se dokopala napsat další část Eyes...
Nemusíte se bát, tentokrát vás nečekají žádné krváky, tenhle díl je o dost klidnější než všechny předchozí a přesune nás jakoby do další fáze příběhu...Třásl se zimou a ve tváři mu tepalo, když se probudil do šera, které ho obklopovalo. Nemusel přemýšlet dlouho, aby si vzpomněl, co se stalo před tím, než upadl do zprvu bezvědomí a pak hlubokého spánku. Dostal několik ran pěstí do obličeje, pod oko, do brady a když se svalil na zem, z už tak dost nevýhodné pozice, dotyčný ho praštil ještě přes zátylek a tím ho vyřadil z vědomí.

Happy B-day Jack Strify

20. srpna 2012 v 8:20 | Extasy |  Something about Jack E. Strify

Všechno nejlepší Jacku, k dnešním dvacátým čtvrtým narozeninám ti přejí Velvet & Extasy prostřednitvím tohoto blogu a pak taky jeden momentálně blonďatej amík prostřednictvím naší fantazie:-D
Happy Birthday!


OCB - Mad World

20. srpna 2012 v 8:09 | Extasy |  Original vs. Cover Battle

Dlouho už jsme tu neměli příspěvek u rubriky Original vs. Cover Battle. Tenhle je tak trochu na přání, tedy co se týče výběru hudby.
Pro mě osobně jsou všechny tři verze Mad World originály, líbí se mi každá jiným způsobem, mám je ráda všechny, takže se možná zdržím hlasování... no nevím, uvidím...:-)

Víkend... všechno jednou končí... nebo začíná...

19. srpna 2012 v 16:46 | Extasy |  About Us

Znáte ten pocit, když něco dotáhnete do konce? Asi se nedá přirovnat k jiným pocitům, je prostě jedinečný, nepopsatelný...


Eyes of Death VIII.

16. srpna 2012 v 13:28 | Extasy |  Eyes of DeathTommyho osobnost se nikdy nemusela potýkat s takovou rozpolceností jako právě teď. Jedna jeho část musela - opravdu to bylo muset, ne chtít - toho hajzla přimáčknout za krk ke zdi a ta druhá, kterou nevnímal o nic míň musela stůj co stůj zabránit omámené ženě, aby skočila pod blížící se vlak. Kdyby měl jen víc času, stačilo by mu pár vteřin navíc, možná. Uvědomil si, že dal na odiv příliš ze svých emocí. Ukázal mu, na čem v jeho životě záleží.. i přes to, že nebyl nikdy zrovna ukázkový příklad těch nejlepších lidských vlastností, tohle si prostě na svědomí nevezme!
A ten muž... to věděl... a využil toho.

Adam & Sauli montážka

16. srpna 2012 v 9:03 | Extasy |  Something about Adam Lambert

... a zas jedna montážka:-)


Crazy for you 8.

15. srpna 2012 v 13:48 | Extasy |  Crazy for youJack pomalinku otevřel jedno z křídel velkých tmavě lakovaných lítaček s prosklenou vrchní částí a nakoukl do celkem domácky působící kuchyně. Byla moc pěkná, moderně vybavená, se širokou škálou těch nejlepších kuchyňských spotřebičů... ale jinak na Jacka opravdu působila jako takové ty útulné kuchyně v rodinných podnicích. Však jeden takový vedla i jeho matka.
Co se vrátil z vysoké, hodně často ji navštěvoval, ale vždycky skončil právě v kuchyni. Rád vařil a nepříliš výhodné podmínky na vysoké ho naučily udělat z mála hodně.