Červenec 2012

Jack Strify photo

31. července 2012 v 20:25 | Extasy |  Something about Jack E. Strify

Když Jack přidá na FB nebo na Twitter nějakou novou fotku, beru to jako vánoce, protože v jeho případě je to prostě vzácnost, na druhou stranu, když už něco přidá, fakt to stojí za to:-)


Eyes of Death prolog

31. července 2012 v 11:11 | Extasy |  Eyes of Death

Vím, že čekáte netrpělivě na další část psychologa, ale upřímně, mám v poslední době nějakou tvůrčí krizi. Pokouším se to průběžně psát, ale nejde to tak rychle, do toho mám nějaké osobní starosti, takže jsem se rozhodla začít tvořit ještě jedno dílko, abych měla na výběr, co mě bude v danou chvíli zrovna víc bavit psát:-)

Při Eyes of Death jsem se nechala inspirovat jedním filmem, takže tady by tvůrčí krize asi hrozit neměla, tím myslím, že mě hodně inspiruje, zatímco u Crazy se musím řídit jen vlastní fantazií a ta je momentálně na bodu mrazu:-( I tak jsem si tuhle novinku tak nějak přetvořila k obrazu svému, aby se to sem hodilo a abych zachovala základní kámen všech svých povídek na tomhle blogu.

Pairing: Adam & Tommy
Vytrvalý déšť se nemilosrdně spouštěl na starou otrhanou igelitovou tašku, jež si mladá žena přidržovala nad hlavou. Spěchala, aby byla co nejdříve doma a mohla začít s přípravou skromné večeře. Proplétala se mezi stánky s nejrůznějším zbožím, v ruce s nákupní taškou zároveň svírala ručku svého desetiletého syna a sem tam se ohlédla po tom, co stánkaři nabízeli. Málokdy šlo o něco kvalitního, v téhle čtvrti Los Angeles lidé prodávali snad všechno, co našli doma, jen když jim to vydělalo pár dolarů na přilepšenou. Ty lepší stánky, s potravinami stály na kraji rušné ulice, jen aby se jejich majitelé mohli co nejrychleji sbalit a odjet, pokud se objevil nějaký gang, který zatoužil po kvalitním zboží.

Crazy for you 3.

27. července 2012 v 17:25 | Extasy |  Crazy for you
"Jak si to kruci představuje… sakra!" nadával Adam, zatímco se snažil strefit klíčem do klíčové dirky. Kdyby byl opilý, šlo by mu to určitě snáz než teď, když byl naštvaný jako už dlouho ne. Co si to ten kluk dovoloval? Jen tak se vetřít na jeho tábor. Pobyt na takovém táboře rodiče pro své děti museli zamlouvat dlouho dopředu, tedy samozřejmě až na vyjímky, jako byla Lily. Když lékař uznal za vhodnou účast dítěte na táboře, mělo pochopitelně přednostní právo… ale její příbuzní ne, i kdyby to byl sebeoddanější bratr se sebehezčím obličejem…
"Sakra!" zanadával znovu a v tu chvíli se otevřely dveře naproti přes chodbu. Díky vzteku zapomněl i na svou kámošku Ellen, na kterou teď ovšem ani trochu neměl náladu. Ještě po tom včerejším vínovém dýchánku.

Projekt... zapojit se nebo ne?!

25. července 2012 v 19:12 | Extasy |  About Us

Nedávno jedna Adamova fanynka vyhlásila společný projekt. Chce nechat pro Adama vyrobit knihu, ve které by byly jakési zpovědi jeho fanoušků na téma jak jim změnil život…

Crazy for you 2.

25. července 2012 v 13:31 | Extasy |  Crazy for you

* * *Musel pustit předchozí myšlenky z hlavy, protože měly tendenci ho znervózňovat a to si teď nemohl dovolit.
Předklonil se trochu dopředu, položil lokty na tmavou desku svého velkého pracovního stolu a propletl prsty. Pousmál se, jen co mu dívka stojící u dveří věnovala svůj pohled.

Crazy for you 1.

24. července 2012 v 12:34 | Extasy |  Crazy for you

Takže nová povídka je tu:-) Nebude asi přibývat tak často jako předchozí moje počiny, většina z vás má prázdniny a mě je jasné, že máte teď na starosti jiné věci, než sedět od rána do večera na netu a sledovat novinky. Taky to bude částečně i kvůli mě... zápěstí sice dalo pokoj, ale nechci to pokoušet a ráda bych měla sem tam čas na napsání nějaké té jednodílky, což mě v poslední době opět dost chytlo:-)

Takže... se pojďme podívat na pana doktora Lamberta v praxi:-)Poslední stoh papírů, který ho čekal k vyřízení se ztenčil na jednu jedinou složku, po které Adam hmátl tak vehementně, že si málem shodil druhý komínek již prostudovaných případů na zem. Na okamžik zkameněl a když si byl jistý, že nehrozí žádné nebezpečí, otevřel ukořistěné tmavočervené tenké desky, víc se zapřel do opěradla pohodlného koženého křesla a začetl se.

Song dne - Mr.President

24. července 2012 v 7:47 | Extasy |  Song dne

jedna vzpomínková... On and On... :-)


Adam animačky Costa Mesa I.

21. července 2012 v 23:30 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Tak tyhle momenty mě dostaly... musela jsem si je nějak zachytit:-D Snad potěší i vás...

Adam Lambert - Costa Mesa 19.7.2012


První tango v Paříži 18+

20. července 2012 v 20:19 | Extasy |  Adam & Other

Tuhle jednodílku bych ráda věnovala Velvet a zároveň jí chci poděkovat, že mě k tomu dokopala, protože jinak by se ti dva už asi nikdy nesetkali, ačkoliv jsem to do nedávna plánovala.
Takže do třetice všeho dobrého... sexu:-D

Pairing: Adam/Jaejoong

* * *Nervózně jsem se zahleděl na mladého muže stojícího jen pár metrů ode mě. Byl tu se mnou a zároveň nebyl. Otočený zády ke mně, ve tváři po teoretické i praktické stránce perfektně vycvičenou neproniknutelnou masku se díval ke vchodu skrz tmavé černé brýle a sem tam svaly v jeho obličeji ztuhly tak, že jsme nepochyboval, že jsou tvrdší než kámen. Obdivoval jsem ho a zároveň mi ho bylo líto. Co mají tyhle lidi vlastně za život?

Jack Strify new photo

19. července 2012 v 8:56 | Extasy |  Something about Jack E. Strify

já ho prostě žeru... no není sladkej?:-)


Jealousy 2/2 18+

18. července 2012 v 11:32 | Extasy |  Adam & Strify Short Stories

pokračování pod perexem

Jealousy 1/2 18+

18. července 2012 v 11:31 | Extasy |  Adam & Strify Short Stories

Opět jedno volné pokračování Ochočím si tě a Eclipse of the East...
s pairingem Adafy (Adam/Strify)

* * *Žárlivost je asi největší rozvíječ fantazie. Dokáže vytvořit tisíce působivých příběhů, často postrádajích i jedno jediné procento reality, přesto do ní vkládáme svou důvěru, považujeme ji za neochvějnou a pravdivou a každý, kdo se pokouši ji vyvrátit, jakoby ještě přiživoval její existenci… proč je tak silná? Proč jí dovolíme vstoupit do našich srdcí, do našeho podvědomí, když dopředu víme, kolik škody dokáže napáchat?

Když to zvládneš, tak... 2/2 18+

14. července 2012 v 23:23 | Extasy |  Adommy Short Stories

a pokráčko... pod perexem:-)

Když to zvládneš, tak... 1/2 18+

14. července 2012 v 23:22 | Extasy |  Adommy Short Stories

Tuhle povídku jsem napsala už asi před rokem, jen s jiným párem. Změnit jí na Adommy mě napadlo dneska a opravdu jsem netušila, že to bude takový oříšek. Za ten rok se můj pohled na tuhle oneshotku docela změnil, dost věcí jsem v ní předělala a samozřejmě přizpůsobila té naší povedené dvojce Adam/Tommy. Tak snad se bude líbit:-)

btw. kdo čte twc, už ji možná četl... ale předpokládám, že když jsem ji tehdy nedala sem, tak to pro vás teď bude novinka:-)

* * *

Neměl jsem vůbec představu o tom, kolik je hodin, když jsem se probudil ve svojí posteli a uvědomil si, že její druhá, neproležená půlka není ve svojí obvyklý poloze. Problém byl v tom, že jsem nevěděl, na co se soustředit dřív, ale nejvíc mě asi přemáhala ta úmorná bolest v hlavě, kterou bych přirovnal k práci nějakých mrňavých trpaslíků, co se mi tam nabourali a dle intenzity a ostrosti bolesti bych to tipoval na rubačský práce v uhelným dolu. U mě ovšem nekutali uhlí, ale rovnou diamanty, jak moc se snažili. Další z možností, na kterou jsem se mohl zaměřit byla skutečnost, že se někdo, nebo něco usídlilo na druhý půlce mojí milovaný postele, aniž bych k tomu dal svolení, a nebo... jsem si to jednoduše nepamatoval. Vážně moc jsem se chtěl otočil aspoň na záda, kdyby mě tak šíleně nebolel celý člověk. Jenže, když na mě to něco promluvilo, světe div se, byl jsem na druhým boku okamžitě. Hned na to se trpaslíci v hlavě rozkutali ještě víc.

Adam is red Devil

14. července 2012 v 16:29 | Extasy |  Something about Adam Lambert

... to občas někdo něco plácne a já se toho pak chytnu a takhle to dopadá:-DDAdam - starší animka

13. července 2012 v 18:27 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Starší, ale fakt dobrá!!!! Mám jí od Brendy, nevím, kde na ní narazila, ale tohle je pro mě asi animka Nr.1:-DDAdam - animka

13. července 2012 v 12:06 | Extasy |  Something about Adam Lambert

jej, mě ty gify nějak začalo bavit dělat:-DD
Dating in London 18+

12. července 2012 v 21:18 | Extasy |  Threesome

Chtěla jsem začít psát konečně povídku, kterou jsem vám nedávno slíbila, ale došlo mi, že teď přes prázdniny je to asi bezpředmětné. Většina z vás si užívá, určitě nesedí doma u kompu a neprolézá blogy a jiné stránky hodící se pro dlouhé zimní večery, takže občas přispěju nějakou tou jednodílkou, jen aby to tu neusnulo:-)

Už si zase říkám, že by bylo dobré, aby se Adam vrátil domů a dal si na chvíli voraz, protože prostě nestíhám všechno sledovat, co se kolem něj děje... na druhou stranu... jeho momentální život v pohybu, cestování atd... mi poskytuje docela dost inspirace a ta se mi hodila i pro dnešní oneshotku...

Není to nic světového, prostě zabíjím čas, jak jinak... okurková sezona:-D

* * *

"Už ti dneska někdo řekl, žes byl naprosto úžasnej?" Sauli stiskl Adamovu ruku o něco víc, když spolu procházeli chodbou na jejich patře hotelu, kde byli ubytovaní. Chtěl, aby Adam cítil, že to myslí vážně.
"Dneska?" hlesl Adam a vytáhl z kapsy svůj mobil, aby se podíval kolik je hodin... bylo něco málo po jedné.
Koncert s Queen skončil v půl dvanácté, hned potom si vyslechl tolik slov chvály, že by to vydalo na několika dílný bestseller, jenže jemu by stačilo jedno jediné takové polichocení, jaké mu právě věnoval Sauli, stačilo by mu místo tisíců dalších od jiných lidí.

Mini sbírečka:-)

11. července 2012 v 18:55 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Ach, snad k těm dvěma koncertním přibude časem další:-)


Wroclawský paparazzi?

10. července 2012 v 19:43 | Extasy |  Adam a Sauli

Když jsme se vraceli domů z koncertu, hodně jsme se s Brendou o Adamovi bavily. Třeba, jestli se Saulim probírá svojí práci a Sauli zase s ním tu svou... Tak nějak jsme se shodly na tom, že asi ne, tedy je to jen úvaha samozřejmě a na základě toho vznikla tahle krátká oneshotka, kterou bych si ráda Wroclaw připomínala v budoucnu. Jde tady i o tu záležitost s kamerou, omlouvám se, ale pro mě je to zážitek No.1 a prostě jsem to tam musela zakomponovat:-D

Kéž by to bylo takhle....