Květen 2012

Třetí do páru 26.

31. května 2012 v 14:43 | Extasy |  Třetí do páru

Jsem moc ráda, že se vám předchozí kapitola líbila...
... ovšem, nemůže být každý den posvícení že?!

Takže pokročíme...

* * *



O pět a půl měsíce později...

Jack si položil hlavu na Adamovy nohy a zvedl před obličej rozečtený časopis. Už asi pětkrát změnil na pohovce polohu. Tahle na zádech mu, zdálo se, vyhovovala nejvíc. Adam nad ním si povzdychl.

Oficiální Adamovy videoklipy - který je nej?

31. května 2012 v 10:10 | Extasy |  Adam Lambert vids

Sbírka Adamových videoklipů se začíná docela slušně rozrůstat. Líbí se mi diskuze a spekulace o tom, který song by mohl dostat vizuální podobu příště, ale než se tak stane, pojďme si vybrat ten nejlepší z již uvedených.
Já vím, jako správný Glamberts bych měla říct, že jsou dokonalé všechny, však jsou:-), ale určitě má pro každého z nás aspoň jeden něco navíc. Já to tak mám, ale neřeknu vám kterého videa se to týká...

Taky sem nebudu ty videa dávat, stejně si to blog.cz pak pomíchá jak chce (vážně mě to vytáčí:-D), takže hodím jen odkazy. Ostatně, nepočítám s tím, že by sem přišel někdo, kdo Adamovy ofiko MV nezná že:-)




nejsem si úplně jistá Sleepwalkerem, myslím, že ten byl jako of. singl brán jen pro některé země... a spíš se ten klip týká GNT, takže si někdy uděláme anketku na tohle téma.
Beru čistě hrané videoklipy, vytvořené za účelem vytvořit videoklip:-D

Jack Strify... nové fotky...

30. května 2012 v 22:59 | Extasy |  Something about Jack E. Strify

Zrovna mi Viv poslala nové Strifyho fotky, tak si to pojďme trochu rozebrat:-)
Nebudu se tu o tom nijak zvlášť rozepisovat, ale zopakuju to, co jsem psala na FB. Může mi někdo vysvětlit, co na tomhle klukovi vidím? A co na něm vidí Adam???:-DDD

Třetí do páru 25.

30. května 2012 v 14:12 | Extasy |  Třetí do páru

Tak jsem měla zase připravený nějaký proslov na začátek, ale na rovinu... kašlu na něj :-D
Je to trochu delší díl, ale snad vám to čtení bude vynahrazeno obsahem:-)
Užijte si to!!

* * *



"Tady Adame!" ve dveřích do jeho ložnice se objevil Jack. Opřel se ležérně o futro, ruce strčené v kapsách polorozepnutých džín. Byly to jediné, co měl na sobě.
Představivost opět začala pracovat, ale nebyla tím prvotním, na co se Adam momentálně dokázal upnout. Něco se mu na tom nezdálo.
"Kde je Tommy?" zeptal se podezíravě.
"V koupelně, hned přijde..." oznámil mu Jack klidně a pousmál se. "no tak, pojď sem... žádnej trest nebude, maximálně dostaneš na zadek!" zadíval se na něj svůdným spodním pohledem. Nezapoměl si při tom provokativně navlhčit horní ret špičkou jazyka. Ovšem, u něj to vůbec nevypadalo jako promyšlený tah. Jack měl ten dar vypadat při všem co udělá zatraceně sexy, aniž by o to bůhví jak usiloval. Taky to bylo to první, čeho si u něj Adam všiml, než se seznámili.

Třetí do páru 24.

29. května 2012 v 18:18 | Extasy |  Třetí do páru

Plním vaše přání... ale konec bude můj!!! :-))

* * *



Jack pochopil, o co Tommymu jde. Kdyby teď okamžitě Adamovi odpustili a hlavně on, vypustil by příště Adam z pusy možná ještě větší sviňárnu, samozřejmě v nestřeženém momentu, ale i tak. Tohle byl problém, který museli řešit všichni tři... z hlediska harmonie jejich vztahu, ale na druhou stranu to byl v podstatě jenom problém Tommyho a Jacka, Adama ne. A tam byl zakopaný celý pes.

Adam Lambert - Never Close Our Eyes

29. května 2012 v 9:25 | Extasy |  Adam Lambert vids

Dočkali jsme se, anooo!! Videoklip k Adamově písni Never Close Our Eyes má dneska premiéru... A Adam tam vypadá jak jinak než prostě dokonale!! O písničce už nemluvím, je úžasná:-)



Třetí do páru 23.

28. května 2012 v 19:01 | Extasy |  Třetí do páru

Někdo chtěl usmiřovací sex?:-D Nebojte, taky bude:-))

* * *



Jack nasedl do taxíku a Tommy hned za ním. Nadiktoval řidiči nějakou Jackovi neznámou adresu a pak se na něj povzbudivě usmál.
"Kam to jedeme?" zajímal se Jack, zatímco si rychle utíral těch několik málo slz pod očima. Už to bylo stejně jedno, viděl ho jak Adam tak Tommy.

Třetí do páru 22.

27. května 2012 v 16:50 | Extasy |  Třetí do páru

* * *



Nikdy s tím problémy neměl, ale teď, když otevřel oči a rozhlédl se kolem sebe po sluncem prosvětleném pokoji, nemohl si za boha vzpomenout, jak se do něj dostal. Víc než cokoliv jiného vnímal úpornou bolest hlavy a žaludek jak na vodě. Musel něco špatného sníst... ne... to nebylo ono...

Ožral se jak to prase!!

The Light in a Pool

26. května 2012 v 12:00 | Extasy |  Adam a Sauli

Tyhle jednorázovky na přemýšlení mám moc ráda. Zase další skvost od Isly. Ta ženská mě nepřestane týden co týden dostávat do varu:-) Díky Viv za úžasný překlad!


The Light in a Pool
by Isla Sands


Adam a Sauli proplouvají hlubšími vodami své lásky...



Sauli rozhodil rukama. "Ja vitut! Haista paska! Ať je po tvém. Jako vždycky."

"No, dobře mi předvádíš své pasivně agresivní chování. Hádej se se mnou finsky."

"A pro tebe další způsob jak být líný jak veš."

Třetí do páru 21.

25. května 2012 v 18:24 | Extasy |  Třetí do páru

Ale no tak zlatíčka, otec může být jen jeden:-))

Baví mě, jak to řešíte, moc mě to baví.. děkuju!!!

* * *



Jack napochodoval s úsměvem do obýváku, v rukách několik obřích kelímků zmrzliny a ještě si potichu prozpěvoval.
"Kde je Adam?" zeptal se opuštěného Tommyho, sedícího tak trochu bezduše na pohovce.
"Nevim..." odpověděl mu blonďák, aniž by se na něj podíval. Pak se natáhl pro ovladač od televize a časopis s programem, aby se podíval, jestli nebudou dávat něco zajímavého. Opravdu na nic jiného momentálně neměl náladu.

Třetí do páru 20.

24. května 2012 v 11:37 | Extasy |  Třetí do páru

K tomuto dílu nemám co dodat:-) Jen doufám, že si ještě vzpomínáte na úplný začátek téhle povídky...

* * *



Adam hypnotizoval pohledem zdravotní sestru, která mu už asi před půl hodinou řekla, aby se posadil do čekárny a počkal, až si pro něj někdo přijde. Sestra stála za pultem recepce a tvářila se, jako kdyby byl neviditelný.
Nevadilo mu čekat, kdyby věděl na co. Zavolali mu z tohohle ústavu, kde byl naposledy... no už to bylo fakt dávno.

Waterfall - upoutávka

23. května 2012 v 21:40 | Extasy |  Waterfall

Dlouho jsem si lámala hlavu, jak bych měla nazvat novou povídku a nakonec mě napadlo toto - WATERFALL

Ráda bych vám trochu přiblížila co vás čeká. Chtěla bych s touhle povídkou začít jen co dopíšu Třetí do páru, ale znáte mě, nerada něco slibuju. Ovšem vynasnažím se, když už jste si odhlasovali toho Tommyho:-)
(mezi námi, už jsem začala psát:-))

Nehledejte za názvem žádné jiné významy, určuje jen časté místo dění v příběhu, nic jiného...
... a teď k obsahu:-)

Představte si bohatého, rozmazleného kluka, kterému nic nechybí. Jeho život je jeden velký večírek se spoustou lidí, které pořádně ani nezná. Přicházejí a odcházejí, v jeho sobeckých očích nic není stálé, jen moc, peníze a povrchní názory. Jenže co se stane, když v jedné jediné minutě přijde i o tohle?
Povrchní názory zůstanou, ale jsou mu na nic, když se ocitne na opuštěném rajském ostrově neznámo kde a je nucen přežít bez ničeho. A co teprve, když na ostrově narazí na kluka, který na jeho postavení i majetek kašle...

Nevím jak vy, ale moc se na tuhle povídku těším. Hledala jsem i vhodnou ústřední písničku a nakonec jsem zvolila od Adama A Loaded Smile, má přesně tu správnou náladu, kterou pro psaní potřebuju.

... sama jsem zvědavá, co z toho vznikne:-D



Třetí do páru 19.

23. května 2012 v 11:54 | Extasy |  Třetí do páru

Takže ukončuju hlasování koho k Adamovi do další povídky. Už jsem ji začala psát a potřebuju mít jasno. Vyhrál Tommy, dobře, dáme tam Tommyho:-) Povídka nebude z hudebního prostředí. Jak postava Adama, tak Tommyho je smyšlená, takže pokud někdo toužil po Saulim, věřte, že se tam hodí úplně stejně jako Tommy, můžete si tam představovat jeho, já to asi udělám taky tak, nebo mě napadlo sem dávat dvě verze:-DD Ještě uvidím... ale teď k současné tvorbě...

Zazněly tu v komentech k minulému dílu nějaké spekulace... tak se půjdeme podívat, které z nich měly nejblíže k pravdě:-)

Jdeme na to...

* * *



Jack nejprve lehounce zaklepal na dveře a pak vstoupil. Tommy na něj otočil hlavu ze své ležící polohy.
"Ahoj..." pozdravil jako první a zvedl se na kolena. Jack mu jistě přišel říct, že už od Adama všechno ví.
"Ahoj zlato..." blonďák se posadil na kraj postele a natáhl k němu ruku. Tommy ji bez řečí přijal a na několik vteřin propletl jejich prsty.

Třetí do páru 18.

22. května 2012 v 14:15 | Extasy |  Třetí do páru

Nevím, jestli jste čekali takové zvraty, ale připravte se ještě na další a další, zdaleka nekončíme:-)

* * *



"Už půjdu!" Charlie se zvedla z pohovky a otočila se na Tommyho víc čelem, aby Adam neviděl, že brečela. I Tommy se postavil. Trochu nechápal co tak najednou, jenže to by asi nebyl on, kdyby mu něco došlo hned.
"Tommy, vyprovodíš mě?" zeptala se Charlie a to už se musela k Adamovi otočit. Zvedla lehce hlavu a pak i svůj pohled. To co ale spatřila v Adamově tváři ji přinutilo pootevřít ústa úžasem. Chytla Tommyho rychle za ruku a už ho táhla do předsíně. Dalším vražedným Adamovým pohledům se raději vyhýbala.

OCB - Sleepwalker

22. května 2012 v 9:53 | Extasy |  Original vs. Cover Battle


Dlouho už jsme tu neměli bitvu mezi originál písničkou a jejím coverem, takže to napravím. Jedná se o skladbu Sleepwalker z alba For Your Entertainment od Adama Lamberta.
Cover verze s názvem Nespat! je od české zpěvačky Katariny:-DDD

Ne, nesmějte se!!!
Když už je to oficiální, tak proč si nazabojovat?:-D

No tak dobře, je to sranda:-D Tohle by mě nikdy nenapadlo vážně, fakt ne!! Taky doufám, že u Katariny nebude žádný hlas, protože tyhle dvě nahrávky opravdu nejdou srovnávat. Ale chápete ten pocit, že jo, chápete ho!!!:-)) Já prostě musela, nedokázala jsem odolat!!

I tak doufám, že jsem vás aspoň trochu pobavila:-))

Třetí do páru 17.

21. května 2012 v 19:07 | Extasy |  Třetí do páru

Takže, než postoupíme dál a než mě začnete nenávidět, chci oznámit nápad na další povídku. Začnu s ní, jen co tohle dorazím, a potřebuju vědět, koho tam mám k Adamovi dosadit. Tentokrát se na to Jack moc nehodí, spíš Tommy nebo Sauli a já potřebuju vědět, o kom byste si přečetli raději, abych to pak nepsala jenom pro sebe:-D
Tak mi prosím potom dole hlásněte, kdo by se vám líbil víc. Děkuju:-)

* * *



Poslední hlasitý povzdech, který zazněl ložnicí patřil Jackovi. Vyčerpaný a přitom nabitý tak silnou pozitivní energií se k Tommymu, na kterého právě dopadl ještě víc přitiskl a hned na to je oba objala Adamova paže. Několik vteřin takhle zůstali...

Třetí do páru 16.

19. května 2012 v 22:13 | Extasy |  Třetí do páru

* * *



Tommy nikdy na prolézání obchodů nebyl, ale s Adamem ho to bůhví proč bavilo. Pomohl mu vybrat úžasné vysoké šněrovací boty a nakonec svolil k tomu, aby mu Adam koupil tričko. Bylo černé, s dlouhým rukávem a s decentním rockerským potiskem. Neměl rád okázalé věci a už vůbec netoužil po vyčnívání v jakémkoliv směru. To že má vztah se dvěma muži najednou nějak úspěšně přehlížel, i když byl ze začátku na pochybách. No, ze začátku... ještě před pár dny to opravdu hodně řešil, ale pak přišel jiný problém, který byl o dost závažnější. Svým způsobem ho Adamova a Jackova náklonnost nutila myslet aspoň chvílemi na příjemné věci a tohle odpolední potulování se po obchodní čtvrti v Los Angeles mělo taky dobrý vliv.
Kdyby o tom jen dokázal s Adamem mluvit. Ne, to nemohl... byl to jeho problém, jeho starost, nechtěl do toho zatahovat někoho jiného.

The Inadvertent Voyeur (náhodný voyeur)

19. května 2012 v 12:00 | Extasy |  Adam a Sauli


Sobota... poledne! Už si zvykáte? Já teda jo, už se nemůžu dočkat další povídky:-) Viv, moc díky za překlad!


The Inadvertent Voyeur

by Isla Sands



Tommy má možnost pozorovat svého kamaráda, jak se miluje se svým partnerem. Zúročí to příjemným - a láskyplným - způsobem.

*

Tommy se rozloučil. Byla to fakt super noc. Odcházel jako poslední, díky Adamovi, který ho nenechal odejít, dokud nebyl úplně střízlivý, aby řídil bezpečně. Tommy se koukl na noční nebe a otevřel dveře auta. Už pár hodin strávil hleděním na něj přes nový Adamův a Sauliho teleskop. Jejich teleskop, zvláštní jak rychle se tohle všechno stalo, pomyslel si. Nastartoval auto. Při couvání z příjezdové cesty viděl, jak světlo dopadá zpátky na schodiště. Jsem kvůli tomu blázínkovi šťastný, ale nebudu lhát, bude mi chybět. Popravdě už teď mi chybí.

Třetí do páru 15.

18. května 2012 v 14:19 | Extasy |  Třetí do páru

Dneska jdu večer pařit, nevím v kolik se zítra vzbudím, takže jsem vám další pecku od Isly Sands přednastavila opět na poledne. Jen prozradím, že v ní tentokrát píše i o Tommym, hm, je to hodně zajímavé:-)

Podobné to bude s touhle povídkou - Třetí do páru...

Třetí do páru 14.

17. května 2012 v 12:02 | Extasy |  Třetí do páru

Dnes to bude zase trochu kratší. Po tom předchozím dílu si zasloužím trochu odpočinku:-D Ale nebojte se, že by se v téhle části nic nedělo ;-)

* * *


Tommy se co nejopatrněji zvedl z postele, jen aby ty dva nevzbudil. Před pár minutami se probral a chvilku mu trvalo, než si uvědomil, kde je. Nebyl to šok, spíš návrat do reality. Když vstal, Jack i Adam se zavrtěli, jako kdyby něco postrádali a nakonec když nahmatali jeden druhého, objali se a v téhle poloze je Tommy nechal v ložnici samotné.