Pokerface 18+

26. dubna 2012 v 18:28 | Extasy |  Adam a Sauli

Takže jo, tohle je moje úplně první povídečka s Adamem a Saulim. Neříkám, že to tu bude na denním pořádku, jako s pairingem Adafy, ale povídky od Isly Sands mě nadchly, chtěla jsem napsat taky něco z jejich života, tedy mojí představu z jejich života:-)

Nechala jsem se inspirovat jednou fotkou, která nedávno vyběhla na netu. Dám jí až nakonec, aby vás nerozptylovala... no a tohle je tedy moje vize, jak asi mohla vzniknout:-)

* * *

Dopolední slunce svítilo Saulimu do očí. Asi by si měl notebook položit jinam, protože tím jak se snažil neustále ostřit proti jedovatému dennímu světlu a monitoru si jistě zadělával na slušné oční problémy. I tak se mu nějak nechtělo vstávat od stolu, ještě ne, až za chvíli...

"Co děláš?" přistoupil k němu zezadu Adam s mobilem v ruce. Zrovna na něm dopisoval zprávu Kevinovi, takže jeho otázka byla spíš řečnická. Nedíval se na Sauliho notebook.


"Procházím si znovu ty fotky, co jsme fotili včera.." odpověděl mu Sauli s mírným úsměvem. Lehce natočil hlavu, aby si dílo před sebou prohlédl i z jiného úhlu. Jedna Adamova dlaň mu při tom stiskla rameno.
"Tvoje pokerface je skvělá a já ti nevěřil!" zamračil se Adam, ovšem koutky mu cukaly.
"Což mi připomíná..." Sauli se k Adamovi otočil celým tělem a jeho ústa se roztáhla do tak širokého úsměvu, že si málem ty svoje koutky natrhl.
"Ehm.. nějak se mi ten mobil ve tvojí ruce nelíbí, spíš bych v ní rád viděl nějakou vařečku..." dobíral si Adama. Ten ho po jeho poznámce spražil dotčeným pohledem.
"Dnešní hospodyňky jsou moderní, každá má určitě mobil, aby si zavolala třeba do pizzerie, když se jí něco nepovede. A podívej na Beyonce v tom jejím klipu... to je podle mě prototyp moderní hospodyňky..."
"Ale mobil tam nikde neměla, co si vzpomínám a hlavně, ty nejsi tak úplně typická hospodyňka. Kdyby Beyonce v tom klipu vypadala takhle, tak ho vysílaj maximálně na Private Spice..."

Den předtím...

"No tak... Sauli... přestaň se křenit, snažím se o uměleckou fotku!" Adam se zamračil a našpulil rty. Věděl, že by to neměl dělat, protože tohle Sauliho dokázalo rozdovádět ještě víc.
"Jestli na mě budeš dělat tyhle obličeje, nenafotíme nic a kde je psáno, že se nemůžu na umělecký fotce smát?" dohadoval se s ním Sauli. Po pravdě, když Adam takhle našpulil ty svoje úžasně tvarovaný rty, kroutily se mu i palce u nohou. Napadlo ho, že by mohl Adama nějak zpracovat, když už na něj dostal chuť... tady, v přírodě, kol kolem nikdo... zvědavé oči nápisu Hollywood daleko na obzoru by tomu byly svědkem...
"Smát jo, ale ne se tlemit jako kůň!" Adam se musel hodně soustředit, aby nevyprskl, Sauli byl prostě živel, nezkrotitelný. Naštěstí právě to a samozřejmě i spoustu jiných věcí na něm měl tak rád.
"Tak já jsem kůň?" zatvářil se Sauli na oko dotčeně. Pořád myslel na to, jak Adama dostat kam chce, problém byl v tom, že když se jeho přítel zabýval nějakou činností až takhle důkladně, většinou neměl čas zabývat se i něčím jiným. Díkybohu to platilo ve všem!

"Na co myslíš ty zvrhlíku!" vytrhl ho Adam ze zvrhlých myšlenek.
"Potřebuju motivaci!" řekl Sauli naprosto vážně. Adam byl studnice nápadů, nejlepší bylo nechat to na něm. Jo... a dopřát mu pocit, že na všechno přišel sám...
Adam se postavil vedle své milované zrcadlovky Canon EOS 5D, která byla připevněná na stativu a změřil si Sauliho podezíravým pohledem.
"Chceš motivaci jo? A čeho by se ta motivace měla týkat?" zeptal se s přivřenýma očima. Sauli měl ty svoje taky přivřené, ale v jeho případě to způsobovalo slunce, které měl Adam za zády. Zdálo se, že zvažuje nějaký nápad, ale nakonec jen pokrčil rameny a podíval se na Adama spodním pohledem. Vypadal při tom jako prvák ze střední, kterého právě učitelka představila třídě jako nového studenta.

"Udělej pro mě něco vyjímečnýho. Zbytečnýho, ale vyjímečnýho..." navrhl trochu nejistě. To už snad Adamovi mohlo trochu napovědět ne?
"Jako napadá mě fakt šílená zbytečnost..." zamyslel se a pak došel až k Saulimu a naklonil se k jeho uchu, aby mu svůj nápad pošeptal. Nevěděl proč, když kolem nikdo nebyl.
(to je lež, autorka vás chce jenom trochu víc napnout:-D)

Jen co mu prozradil, jaký dárek od něj dostane, dovolil si ještě políbit Sauliho na lalůček a pak se odtáhl. Výraz v Sauliho obličeji se rovnal výrazu vítěze v pokru nad Jamesem Bondem. Oči mu zaplály neskrývaným vzrušením a radostí.
"Fakt jo? Chceš tohle?" usmíval se Adam potěšeně. Zprvu byl trochu zděšený, že to navrhl, ale teď se nemohl na Sauliho vynadívat, jak z toho byl nadšený. Pokud mu to udělá radost a pokud konečně nafotí ty fotky...

ovšem...

Adam se vrátil k foťáku a při pohledu na Sauliho sluncem ozářenou tvář na malém displeji ho napadl ještě šílenější nápad, než předtím.

"Zlato?" oslovil ho tajemně. Sauli už se neusmíval, měl kamennou tvář, protože jeho odměna byla příliš úžasná na to, aby se o ní aspoň nepokusil.
"Hm?" zvedl Sauli obočí.
"Mám jednu podmínku, uznej, že jenom tvářit se vážně a sexy by bylo moc jednoduchý!"
"Ne pro mě!" zhrozil se Sauli. Bože, co po něm Adam ještě chtěl?
"Ale jo, to zvládneš..." usmál se Adam ještě víc, protože to jak byl Sauli najednou vyděšený ho prostě nemohlo nechat chladným.

Něco na foťáku namačkal, nějaké příkazy a pak se odebral zpátky ke svému příteli.
"Tvař se vážně a sexy, ale ne moc jo... pokerface bude nejlepší, pak tě odměna nemine..." přivřel svůdně oči a pohladil palcem Sauliho po bradě. Blonďák byl v šoku ještě víc, netušil, co má Adam za lubem, nebo možná už jo, pro kristovy rány...

Svýma vytřeštěnýma modrýma očima sledoval, jak se Adam po jeho těle souká dolů.
Jako na povel zvedl bradu a natočil ji trochu do strany, i když se zdálo, že to jeho psychika neustojí. Ne, že to prostě neustojí kompletně on sám.
Trochu sebou trhnul, když mu Adam rozepnul jeho tříčtvrťáky a pak je stáhnul dolů pod zadek. Netrvalo dlouho, co k němu dolehlo první cvaknutí foťáku.
Tak v tomhle se teda Adam překonal, problesklo mu hlavou, ale to už foťák secvaknul znovu. Odhadoval to na pětivteřinový interval.

"Na jak dlouho si to nastavil?" zeptal se mezi posledním a dalším zatměním čočky. Uf, naštěstí to stihl včas, aby se zase zatvářil vážně. Bohužel, to ještě Adam neuděl nic, co by ho donutilo držet se zuby nehty.
"Zbytečná starost!" ozvalo se zezdola a hned na to Adam uchopil jeho penis mezi prsty a téměř celý ho pohltil svými horkými ústy. Na tlumené vyheknutí mísící se se zděšením nemusel čekat dlouho.
"No tak zlato... jediná fotka, která mě prozradí a z odměny nebude nic!" dovolil si Adam na okamžik propustit Sauliho penis ze svého zajetí. Ale rozhodně to nemělo být na dlouho, musel si svou odměnu zasloužit.
"D-dobře..." hlesl blonďák a jen co se ozvalo další cvaknutí zavřel pevně oči. Na pět vteřin...

Připadal si jak v jednom klubu, kde se tohle dělo normálně. Tedy, ne že by to zažil sám, nebo jo? Bylo to ještě ve Finsku a byl značně opilý... no dobře, takže si vlastně vůbec nic nepamatoval. Ale kamenná tvář se nehrála jen tam... bože, tohle nemohl nikdy Adamovi říct... ještě by to s ním začal praktikovat na veřejnosti!

Zvuky které k němu doléhaly zezdola se s pocitem, který zažíval měnily na něco neuvěřitelného. Už ani nedokázal myslet na výhru, kterou pro něj Adam vymyslel, i když... stačilo si jí představit a jeho pocity byly ještě intenzivnější.
Tak moc se chtěl začít hýbat, přirážet Adamovi do pusy, ale nesměl se pohnout. Už ho začínala pomalu bolet tvář, jak ji měl úzkostlivě zatnutou. Bojoval sám se sebou aby se nezačal smát z představy, jak na těch fotkách bude vypadat, připadal si prostě jako blázen.

Cvakání foťáku bylo čím dál hlasitější, všechny zvuky kolem sebe vnímal tak třikrát víc než normálně, ale najednou to všechno utichlo, teda Adam ne, ten mlaskal víc a víc, že měl Sauli obavy, aby mu ten jeho poklad neukousnul. Sakra, kdyby se mu to ale tak moc nelíbilo. Prsty ruky, kterou měl strčenou za zády stiskl látku černé vesty, div že si jí neroztrhal. Už to bylo blízko. Moc blízko... kurevsky víc než blízko...

Ne, nezvládnul to... na to byla Adamova pusa moc měkká, hřejivá a jednoduše šikovná. Položil mu ruce na hlavu, pak mu sklouzly k ramenům a hned na to sklouzl dolů i Sauli, že ho musel Adam chytit, aby se tam nepoložil na zem.
"Jeje... copak to je?!" zasmál se, ovšem Sauli taky, když se na něj podíval. Jeden koutek měl Adam takový trochu lesklejší. Rychle mu ho otřel palcem, i když se mu pořád ještě třásla ruka, jak byl celou tu dobu napnutý k prasknutí a teď doháněl dýchání a uvolnění. Adam si provokativně mlasknul a ještě provokativněji si koutek olíznul jazykem.
"To jsem zvědavej, co na tom foťáku uvidím!" zaculil se. Upřímně... docela se bavil pohledem na Sauliho, zatímco ho přiváděl k šílenství. Vážně o tu svojí odměnu stál.
"Nech se překvapit..." tentokrát našpulil rty Sauli...

O den později...

"Jestli bych tě mohl poprosit..." Sauli nedořekl, ale místo toho udělal ve vzduchu prstem kruh ve vodorovném směru, pak se ještě pohodlněji uvelebil ve svém křesle, hledíc na Adama před sebou. Adam stiskl pevně rty k sobě a začal s pomalou otočkou...

"Moment, moment... zastav se!" nařídil mu Sauli, když k němu stál Adam zády.
Tohle byl prostě pohled pro bohy. Tohle si musel vychutnat! Hezky od pat až po ten poslední Adamův trčící vlas na hlavě, protože dneska si s účesem moc záležet nedal. Ovšem ta prostřední část byla asi ze všeho nejlepší.
Očima klouzal po nahých Adamových lýtkách, přes stehna a zastavil se na chvilku u nahého zadku, který vykukoval mezi lemy žlutorůžové zástěry na vaření. Celkově vypadal Adam v tomhle strohém úboru tak neodolatelně, že Sauli už den předtím, když procházeli fotky zalitoval, že na tohle vůbec přistoupil, zvlášť když se na všech tvářil tak tvrďácky, což znamenalo, že jejich sázku vyhrál. Představa toho, jak se mu tu celý den bude Adam promenádovat v tomhle způsobila, že mu vyskákal na čele studený pot.
"Ale no prosím tě!" rozchechtal se Adam na celé kolo, když na Sauliho otočil hlavu. Výraz v jeho obličeji byl všeříkající. V další vteřině mu ovšem úsměv ze rtů zmizel. Sauli ho totiž plácnul přes zadek, až Adam poposkočil.
"Hele ale, tohle se mi jako vůbec nelíbí, že ty na mě můžeš sahat a já na tebe ne!" obořil se na něj Adam. Stačilo, že si to celé vymyslel, ale kdy přistoupil na tuhle podmínku si nějak nepamatoval.

Sauli se pousmál a dal si ruce za hlavu, kde si propletl prsty a zapřel se o ně. I když to pro něj znamenalo celý den odříkání, věděl, že to vydrží, musel, protože kdy jindy se mu mohlo poštěstit vidět Adama jenom v zástěře jako moderní hospodyňku...

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Undertaker Undertaker | Web | 26. dubna 2012 v 18:54 | Reagovat

No teeeda...
já valím bulvy. xD
Já chci taky vidět Adama jenom v zástěře xDDD ale to bych si ho asi musela nakreslit, co? xDDDD
Tyyyo... Tak to je Sauli dobrej, že udržel pokerface, palec nahoru xD

Ale řeknu ti... hodně dobře jsem se bavila =D

2 Zuzu Zuzu | Web | 26. dubna 2012 v 19:14 | Reagovat

Extasyyyyy!!!! Ty mě chceš vážně zabít!!! xDDDDDDDDDDDD Krásný =))))

3 viv278 viv278 | 26. dubna 2012 v 19:46 | Reagovat

Ooo hezůůů :-D tak to bylo výborný, ty jo teď mě bude hlodat jestli tahle fotka fakt nevznikla takhle :-D

4 Steva Steva | Web | 26. dubna 2012 v 20:14 | Reagovat

Ako Sauli je ale riadny had takto vydržať :-D  :-D  :-D
kto by nie, že keby mu to Adam navrhol :-P  :-P  :-P no povedzte kto nie? :-D  :-D  :-D

5 velvet velvet | 26. dubna 2012 v 22:03 | Reagovat

Tak to je dobry jako..pobavila jsem se :-D  :-D  :-D
Ale chtěla bych vážně vidět Adama v té zástěře :-P vůbec by mi nevadilo, kdyby mi takhle něco kuchtil v kuchyni :D  :D

6 Karin Karin | 26. dubna 2012 v 22:25 | Reagovat

No to bylo špicove. :-P

7 j j | 7. prosince 2013 v 15:10 | Reagovat

;-)

8 Katka Katka | E-mail | 8. července 2015 v 21:40 | Reagovat

Dobře ho Adam škádlil, jen co je pravda :-D  :-D  :-D  :-D No apak v tý zástěře :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama