Duben 2012

Dort 18+

30. dubna 2012 v 23:34 | Velvet |  Asia Boys (YunJae, JaeMin)

Tak tu máme po dlouhé době taky jednu korejskou oneshotku a tentokrát ji má na svědomí Velvet. Myslím, že se jí fakt povedla!! Já vždycky nemůžu z těch jejích hlášek:-D

Jedná se o YunJae... (Yunho & JaeJoong)Jejung pobíhal po kuchyni jako splašený a vytahoval vše co potřeboval aby splnil důležitý úkol, který dostal. Kdekdo by si řekl, že je zmatený a neví jak na to. Pravdou ovšem bylo, že v kuchyni byl stejně skvělý jako na podiu, jenže při jeho hyperaktivitě to občas vypadalo jako pravý opak. Jejung miloval vaření. Vařil skoro denně pro šest lidí a užíval si, když ho všichni chválili. V kuchyni byl pánem on a nesnášel, když se mu do jeho umění někdo pletl. Jeho přátelé to respektovali, až na jednoho! Yunho miloval jídlo od Jaa ale ještě víc miloval, když ho mohl u vaření zlobit svou přítomností.

Třetí do páru 1.

30. dubna 2012 v 15:56 | Extasy |  Třetí do páru

Prvně chci poděkovat všem, kteří s námi sdílí slabost pro povídky od Isly Sands, moc si s Viv vážíme, že je čtete a komentujete, Isla je prý taky ráda, že má čtenáře i tady u nás:-)
Pak bych chtěl poděkovat těm, kteří dali po delší době šanci mé Adommy (Trust), jelikož už jsem dlouho tenhle pairing nepsala. A opravdu jsem si na té jednodílce dala záležet, takže děkuju všem, co mě podpořili milým komentem.

No a teď k tomu, co nás čeká...

Včera mě napadl takový námět na další povídku, tak jsem k tomu dneska sesmolila úvod a dávám na posouzení, tedy jestli má smysl to psát dál, aby vás to bavilo:-)
Pobavila jsem se při tvoření wallu, chtěla jsem na něj dát nějaký fakt šílený fotky (ta povídka by měla být postupně šílenější a šílenější:-D), takže jsem procházela všechno co tu ohledně těch tří mám, no nakonec to dopadlo takhle:-D

Tak se na to vrhneme...Seděl na své pohovce už asi půl hodiny. Nedíval se na televizi, ani si nečetl, prostě jenom koukal před sebe s trochu pokřiveným obličejem a myslel na to, co musel dnes udělat...


Blasphemy 16. (konec)

29. dubna 2012 v 17:41 | Extasy |  Blasphemy

Tak nám to hezky vyšlo na konec měsíce a taky konec týdne... prostě, tímto dílem povídka Blasphemy končí. Moc děkuju všem, kteří ji četli a taky komentovali, bez vaší podpory bych to nezvládla:-/
Užijte si zítřejší čarodějnickou noc a nezapomeňte na polibek pod rozkvetlou třešní na prvního máje:-)

* * *

Adam zažíval dejavu. Šel hlavní ulicí městečka přesně takhle a možná i v podobnou hodinu téměř před čtrnácti dny. To ještě neznal kluka jménem Jack, který teď kráčel vedle něj. Ten den přemýšlel o Terrym, bývalém příteli, se kterým se rozešel a svůj rozchod si přijel léčit právě sem, ke kamarádce Heleně.
Mířili tam... kde po poprvé setkali. Adam pochopil, že to místo Jacka uklidňuje, ale když se přiblížili k útesům, mezi kterými by se dostali až dolů k pláži, Jack obrátil směr a vydal se na horní útes. Byl odsud nádherný výhled na moře, které bylo takhle večer klidné a působilo mírumilovně.

Michael Breyette 18+

29. dubna 2012 v 14:03 | Extasy |  My Rainbow

Tak zase přidám něco do rubriky My Rainbow. Jedná se o několik úžasných obrázků jistého Michaela Breyetta. Vybrala jsem ty, které mě hodně zaujaly, ovšem pokud chcete vidět víc (:-D) jukněte na jeho stránky

dávám pod perex...

Strify & Kiro - LG (lady gaga)

29. dubna 2012 v 11:40 | Extasy |  Something about Jack E. Strify

Nedávno jsem narazila na YT na jeden song, který by měl údajně zpívat Strify s Kirem. Hlas v písničce je dost zkreslený a upravený, ale jak jsme se shodli s Velvet, ty koncovky jsou prostě Strifyho:-D Nevím, nikde jsem nenašla zmínku, že by to zpíval někdo jiný, tak můžete kdyžtak posoudit sami. Písnička není špatná, osobně už jí znám nazpaměť:-D
Mrzí mě, že Strify už dlouho nic neudělal, takže pokaždé když na něco takového narazím, tak jsem hrozně moc ráda. Taková cena útěchy...


Am I Becoming Too Hard to Swallow

28. dubna 2012 v 20:17 | Extasy |  Adam a Sauli

A máme tu další Lambski povídku od Isly Sands. Fakt mě uchvátila, připadá mi, že každá další, kterou Viv přeloží je lepší a lepší a lepší, no opravdu jsem zvědavá, co to bude příště!!
Užijte si to, je to fakt bomba!:-)

* * *

Am I Becoming Too Hard to Swallow

by Isla Sands


Adam má obavy o svého milence. Bude ho "milovat a nechá ho jít"? Nebo bude naslouchat?

Část 1

Sauli se přetočil na záda. Poslouchal Adama, jak si zpívá ve sprše. Zastavoval se a opakoval věty, pouštěl se do nemožných výšek, opakoval riffy pořád dokola dokud nebyl spokojený, mumlal a broukal si pro sebe, a pak pokračoval v písni. Pracoval na jednom z nových singlů. Dnes měl pracovat celý den ve studiu. Sauli si povzdechl a dal si ruce za hlavu. Sám neměl naplánovaného nic. Bude to další osamělý neproduktivní den.

Trust 18+

28. dubna 2012 v 2:52 | Extasy |  Adommy Short Stories

Po dlouhé době jsem napsala oneshot povídku s Adommy. Vedlo mě k tomu... no, pokusím se to stručně vysvětlit.
Po tom roce a něco, co máme s Velvet tenhle blog jsme došly k závěru, že příliš něžníme. Kde jsou ty časy, kdy jsme psaly povídky s těmi nejhoršími slovy, jaká nejsem schopná ani vyslovit (napsat je je mnohem jednodušší:-)) a proto jsem se rozhodla to aspoň projednou změnit. No a proč Adam a Tommy? Protože se mi tam nikdo jiný nehodí:-D

Je to silně erotické, proto dávám kompletně pod perex...


Blasphemy 15.

27. dubna 2012 v 18:07 | Extasy |  Blasphemy

Troufnu si tvrdit, že tohle je předposlední díl, tak si ho užijte:-)

* * *

Adam od Jacka odskočil. Připadal si v tu chvíli, jako kdyby provedl něco on sám a ne ten člověk uvnitř. Už ani neměl chuť se tam znovu podívat, jak mu z toho bylo divně.
A Jack se netvářil zrovna přívětivě, spíš dost naštvaně, když koukal Adamovi do očí.
"Co tu děláš?!" zeptal se ostrým hlasem.
"Já..." ne, opravdu nevěděl co na to říct, když měl pořád v hlavě ten obrázek, co se odehrával za ním. Moc chtěl znemožnit Jackovi pohled do toho okna, protože pokud o tom Jack neměl nejmenší tušení, tohle by ještě podpořilo tu jeho směšnou teorii o pokoření děsivých statistik, o kterých před pár dny mluvil. Ovšem, bylo tu ještě něco, z čeho měl Adam mnohem větší strach. Co když znásilnil Jacka i otec Joseph?

Pokerface 18+

26. dubna 2012 v 18:28 | Extasy |  Adam a Sauli

Takže jo, tohle je moje úplně první povídečka s Adamem a Saulim. Neříkám, že to tu bude na denním pořádku, jako s pairingem Adafy, ale povídky od Isly Sands mě nadchly, chtěla jsem napsat taky něco z jejich života, tedy mojí představu z jejich života:-)

Nechala jsem se inspirovat jednou fotkou, která nedávno vyběhla na netu. Dám jí až nakonec, aby vás nerozptylovala... no a tohle je tedy moje vize, jak asi mohla vzniknout:-)

* * *

Dopolední slunce svítilo Saulimu do očí. Asi by si měl notebook položit jinam, protože tím jak se snažil neustále ostřit proti jedovatému dennímu světlu a monitoru si jistě zadělával na slušné oční problémy. I tak se mu nějak nechtělo vstávat od stolu, ještě ne, až za chvíli...

"Co děláš?" přistoupil k němu zezadu Adam s mobilem v ruce. Zrovna na něm dopisoval zprávu Kevinovi, takže jeho otázka byla spíš řečnická. Nedíval se na Sauliho notebook.

Blasphemy 14.

26. dubna 2012 v 13:13 | Extasy |  Blasphemy

Tak jsem vás všechny minulým dílem znechutila... no doufám, že jsem vás neodradila od těch dalších dílů:-) Já vím, je to hustý téma... a dalo by se o něm do haleluja diskutovat, ale přiznám se, že nic jiného jako zápletka v takovém příběhu mě prostě nenapadlo. Nějakou dobu přemýšlím, že píšu takové příběhy jakoby science fiction, tedy ne moc pravděpodobné, ale v tomhle případě se mi asi povedlo zabrousit do skutečných vod, no nic... nechci to tu rozmazávat, aby to ještě víc nesmrdělo:-D
Osobně to vidím tak ještě na dva až tři díly, možná včetně tohoto, tak se nebudeme zdržovat a popojedeme:-)

* * *

Adam se zavřel do svého pokoje a hned zamířil ke křeslu, které stálo u okna. Posadil se do něj a zadíval se ven. Měl odsud dobrý výhled na nerušnou ulici a taky na dětské hřiště, kde si hrálo několik dětí. Však bylo venku hezky, krásný letní den, který by si za jiných okolností určitě užíval, ale teď ne, teď se nad jeho hlavou stahovaly hnusné černé mraky a neměl nejmenší tušení, jak je rozehnat...

Adam Lambert Never Close Our Eyes acoustic

25. dubna 2012 v 18:15 | Extasy |  Something about Adam Lambert

Lze se do někoho zbláznit víc jak jednou? Třeba pětkrát, šestkrát a co stokrát? Znovu a znovu?

mě se to v případě Adama stáva asi den co den:-D
Včera se objevily další fotky pro Fault magazín a dneska jsem narazila na úžasnou akustickou verzi Never Close Our Eyes. Vážně mě nepřestane ten člověk překvapovat!
Blasphemy 13.

25. dubna 2012 v 13:41 | Extasy |  Blasphemy

Dnes ukojím vaši zvědavost...
A připravte se na to, že to nebude nic příjemnýho...

* * *

Hrozně dlouho utíkal, než se odvážil zpomalit. Bolelo ho celé tělo, a nejvíc to místo, které Adam dobýval... tak moc si Jack uvědomil jeho existenci. Kdyby byl v klidu, možná by ho necítil, ale jak utíkal, rozvířil si v těle krev, rozpohyboval nervy a svaly... bože, i tak by na to nezapoměl.

Blasphemy 12.

24. dubna 2012 v 18:55 | Extasy |  Blasphemy

V poslední době k Blasphemy nepíšu předmluvu, ale dnes to napravím, i když vlastně nevím, co bych měla napsat:-) Nějak jsem se chtěla tomu, co vás teď čeká vyhnout, ale došlo mi, že bych to asi nebyla já, kdybych to tam aspoň jednou nedala pořádně:-D. Myslím, že taky trochu uspokojím Under, která měla u jednoho z předcházejících dílů pěkný postřeh v komentu. Týkal se slov z písničky Blasphemy od Cinemy... jak jsi věděla, že se mi to sem bude tak skvěle hodit??:-)

No nic, užijte si to...

* * *

Adamovi se celý jeho svět, naděje a vůbec všechno co si za ty dvě hodiny ve vlaku poctivě vybudoval při pohledu na Jacka v jediném neznatelném okamžiku zhroutilo jak domeček z karet. Zíral na něj, jako kdyby ho viděl poprvé v životě, i když tvář byla pořád stejná, stejně zmatená, vyděšená, naproti tomu i rozhodná a vzdorující.
"Cos to udělal?!" vyhrkl a hned na to sevřel pevně rty k sobě a několik lesklých slaných slz mu steklo po tvářích. Ne, neskrýval je, protože už prostě neměl sílu.
Byl tohle skutečně konec? On nad ním ani chvíli nepřemýšlel? Netrápil se, nehledal ho? Nechal si ostříhat ty nádherné dlouhé vlasy, do kterých se Adam tak moc zamiloval. Byly to první, čeho si na něm všiml, když sestupoval mezi útesy k pláži. Líbily se mu, i když si myslel že patří ženě. A teď k němu jejich nepřítomnost promlouvala s mnohem vážnějším tónem. Nebyla to povrchní bolest co cítil, protože mohly pochopitelně Jackovi dorůst... jenže pokud to teď udělal, znamenalo to jediné.

Blasphemy 11.

23. dubna 2012 v 19:00 | Extasy |  Blasphemy

* * *


"Ty někam jedeš?" Helena vstoupila opatrně do Adamova pokoje, kde to vypadalo jako po výbuchu. Všude se válely jeho věci, jak se je snažil nacpat do své cestovní tašky, jenže nikdy se mu to nepodařilo tak, aby se tam vešlo všechno, takže je musel vyházet a začít znovu.

Sauliho brýle 18+

23. dubna 2012 v 15:44 | Extasy |  Adam a Sauli

Jsem moc ráda, že se povídka od Isly Sands líbila, takže mi dovolte přidat další. S Viv jsme se rozhodly, že z toho uděláme takový víkendový rituál, je hodně složité přeložit něco takového, ovšem jednu kratší věcičku jsme si opravdu nemohly odpustit a tou je povídka Sauliho brýle. Už jsem se tu rozplývala minule nad tím prvním skvostem, ale tohle je taky síla. Já to pořád povídám, že v jednoduchosti je krása a tady to platí dvojnásob.

Btw.: budeme rády za každý komentář, snažíme se Isle zprostředkovat zpětnou vazbu. A skvělý překlad si jistě taky zaslouží pár slůvek uznání, pokud se rozhodnete povídku číst:-) Zároveň děkujeme za komentáře k předchozí povídce...

* * *

Sauli´s Glasses
(Sauliho brýle)
by Isla Sands

Adam se vzbudil náhle, jakoby už ve snu tušil, že něco není v pořádku.
Tak jako viděl v mnoha filmech, natáhl ruku a přejel jí přes pokrývku - hledal svého spolunocležníka a věděl, že ho nenajde. Rozsvítil lampičku na nočním stolku a zíral na prázdné místo. Zkontroloval si mobil. Vstal a opatrně procházel domem, myslel si, že ho najde buď v koupelně nebo v kuchyni. Ale ne. A nebyl ani jinde v domě. Koukal se dokonce i v dolních pokojích - ve svém studiu a v pokoji pro hosty. Nebylo pravděpodobné, že by tam byl a taky že ne. Ještě nezavolal jeho jméno a už už to chtěl udělat, když zaslechl šplouchnutí. Teď už jeho jméno vyslovil, a říkal ho jak běžel dolů po schodech, "Sauli", ale byl to spíš vyděšený šepot než zavolání. Otevřel posuvné dveře vedoucí na verandu a doběhl k bazénu. Ale nikdo tam nebyl. Vodní hladina se blýskala v záři světel z bazénu a stékala po okrajích jak to ostatně bylo navrženo, jako by oko permanentně ronilo slzy. Rozhlédl se okolo. Podíval se zpátky na dům. Šel podél verandy až na roh, kde se dům stáčel na dvorek před jejich ložnicí. "Sauli," zvolal lehce. Uslyšel další šplouchnutí.

Blasphemy 10.

22. dubna 2012 v 22:24 | Extasy |  Blasphemy

* * *

V Jackově hrdle se usadil pořádně velký knedlík, nebo to spíš bylo srdce, které mu tam vyletělo, když uviděl Adama sedět v poslední lavici "jeho" kostela. Na zemi u dřevěné nohy něco leželo, ihned poznal svůj batoh a uvědomil si, že na knihy, které nechal v seníku úplně zapoměl.

Destiny ...Archiv (8)

21. dubna 2012 v 22:35 | Extasy |  Destiny

A hle, copak to tu máme?:-) No dobře, omlouvám se, trvalo to:-/
Vím, že mi to Viv zakázala, abych se omlouvala dopředu, ale tady fakt musím, teď ne za to, že přidávám další díl po nějakých padesáti letech:-D Vyšla jsem z toho a za tu dobu jsem trochu pozměnila styl psaní, takže pokud to na vás bude působit nějak kostrbatě, prosím, odpusťte mi to, prostě se do toho musím zase dostat:-)

Netušila proč tam je, co jí k tomu vedlo, nebo si to spíš nechtěla připouštět. Jen o svých obavách byla přesvědčená.
Před týdnem v tuhle dobu ho viděla poprvé. Vysokého muže s havraními vlasy jako měla ona. Doposud se jí nepodařilo vymazat ze své andělské paměti obrázek jeho pronikavých očí, kterými si společně s podmanivými slovy vynucoval další setkání. Měl její souhlas už při prvním vyřčeném slovu, možná by ani říct nic nemusel a byla by přesvědčená, že ho chce vidět znovu, jen se jí její vlastní chování příčilo. Nemělo nic společného s andělským životem, který vedla. Nedokázala si obhájit právo, které si vysnila, protože o tomhle jejich zákony mluvily jasně. Anděl a smrtelník - nepřípustné!
I tak tu teď byla. Seděla na lavičce v Lincolnově parku a rozpačitě se rozhlížela kolem sebe. Cítila tolik viny a byla neuvěřitelně zmatená, jenže ta její nezkrotná zvědavost byla prostě silnější. Vidět ho ještě jen jednou, slyšet jeho hlas, zadívat se na nekonečnou chvíli do těch očí...

Since I´ve Been Loving You

21. dubna 2012 v 17:28 | Extasy |  Adam a Sauli

Nedávno mi Viv vychválila jednu zahraniční autorku Lambski, tedy pairingu nejreálnějšího - Adam a Sauli. S chutí jsem si přečetla úžasný Vivin překlad a na konci nekecám jsem zůstala na tu stránku ve Wordu koukat s otevřenou pusou.
Není tajemstvím, že do určité doby jsem prostě Sauliho tak nějak přehlížela. Respektovala, ale přehlížela, i když si to pochopitelně nezasloužil a jsem si jistá, že v budoucnu už to neudělám:-) Ale dost o mě!!

S autorčiným svolením vám sem její počin dávám. A neméně si vážím Viv, že si našla čas a přeložila to pro nás, myslím, že tohle si opravdu zasloužilo dostat dál do světa:-) Budu moc ráda, když přeloží i něco dalšího, prý má autorka víc takových skvostů... no, já osobně už se nemůžu dočkat!!
Viv... ještě jednou moc děkuju, ani si nedokážu představit, jak to musí být pracný tohle přeložit...

Takže toto je první povídka od dámy jménem Isla Sands. Nechala se inspirovat Adamovou zmínkou o písni od Led Zeppelin "SINCE I'VE BEEN LOVING YOU"

Komentáře potěší:-)

*

Často je snadnější snést odloučení než shledání…

Taxikář nechal zavazadla na příjezdové cestě a odjel. Adam pohlédl na cestu vedoucí ke schodům, které vedly ke vchodu jejich domu, a ano, byl tam, čekal na druhém schodu.

Chvíli se ani jeden z nich nepohnul, jak se pouto mezi nimi - mysl k mysli, duše k duši, rozkrok k rozkroku - napnulo pevně až na doraz. Ta pouta se snadno přizpůsobila délce a vzdálenosti jejich odloučení; roztáhla se přes oceán bez jakékoli zátěže.
Ve skutečnosti to, jak si navzájem chyběli, byl příjemně a snadno překonatelný test jejich harmonického vztahu. Objevoval se hlavně pozdě v noci, kdy pocit toho spát v něčí náruči je nejdůležitější a nejvíce vám schází...

Blasphemy 9.

20. dubna 2012 v 11:25 | Extasy |  Blasphemy

* * *

Adam se pokusil rychle obléct a vyběhl za Jackem ven. Několik metrů za ním ještě utíkal, i když už byl hodně daleko. Pak mu došlo, že nechal v boudě batoh s knihami.
Se svěšenými rameny se vrátil dovnitř a posadil se na starou židli. Venku už naštěstí pršelo o dost míň a bouřka se přesunula za les, takže si o Jacka v tomhle směru nemusel dělat starosti, jenže všechno ostatní, to co se právě teď mezi nimi odehrávalo nějakou bezvýznamnou bouřku na celé čáře přebíjelo...