Únor 2012

Protiva 14.

29. února 2012 v 18:28 | Extasy |  Protiva
Moc děkuju za vyjádření ke sjednocení blogů, o víkendu na tom asi začnu pracovat, takže tu přibude pár článků v hodně krátkém čase. Taky jsem se domluvila s Crazy, že mi trochu obmění vzhled, je moc hodná a opět mě nenechala ve štychu, ona ví, jak moc si toho vážím. No a jinak mám pro vás další díleček Protivy.

Nevím jak vy, ale já už jsem z toho začínala být v poslední době trochu znuděná, jakože se tam toho moc nedělo. Ale znáte mě, ráda všechno hodně rozepisuju a ještě radči se zabývám pocity a taky jsem nechtěla nic uspěchat. To se ovšem nedá říct o tomhle dílu:-) Ne, že by byl uspěchaný, jen nabere poněkud větší obrátky a dojde konečně ke zvratu, který nás zase přiblíží víc ke konci. Nemůžu říct, kolik nám toho ještě zbývá, ale tak snad to nevadí, jsem ráda, že si to užíváte jako já:-)

Takže popojedeme!

* * *

Adam se přetočil na druhý bok a poslepu zašmátral rukou kolem sebe. Cítil trochu zimu, takže měl přirozenou potřebu se něčím přikrýt. Jeho ruka náhodou zabloudila i na něho samotného a on si uvědomil, že má na sobě pořád džíny. Otevřel oči dřív, než stihl domyslet, proč to tak je. Protože prostě usnul!

Protiva 13.

28. února 2012 v 19:20 | Extasy |  Protiva
Ne, nedivte se, opravdu je tu další díleček, i když má Protiva většinou poněkud delší odstupy ve zveřejňování.
Než jsem dneska odešla k zubaři, napsala jsem tuhle krátkou epizodku, tedy tahle část je o něco kratší, než normálně, o to víc vás tu teď budu v úvodu otravovat:-D

Takže mám jednu věc, na kterou bych se chtěla zeptat, i když si můžete říct že je to moje věc, ale i tak chci vědět váš názor, hlavně vy sem ke mě chodíte.
Mám ještě jeden blog, někdo už o něm ví. Specializuje se na Asii, jelikož jsem se kromě Adama a Jacka Strifyho stala mírně řečeno závislou i na jedné korejské k-pop skupině. Zjistila jsem, za těch pár měsíců, že vést dva blogy je celkem náročná záležitost, i když na tom druhém přispívám minimálně. Napadlo mě, oba blogy sjednotit dohromady a jeden prostě smazat, nemyslím samozřejmě tento:-)

Protiva 12.

27. února 2012 v 20:18 | Extasy |  Protiva
Minule jsme skončili u toho, jak se Adam a Jack chystají na zkoušku s kapelou. Jackovi se pochopitelně nechtělo, ale nakonec souhlasil. Někdy si říkám, že vážně nemá moc na vybranou, ale nezaslouží si to, ten malej lumpík?:-)

* * *

Na zkoušku dorazili o čtvrt hodiny později.
Byl to úžasný sál, s perfektní akustikou a místem tak pro sedm tisíc diváků. Jediný, kdo to ovšem neviděl byl Jack, celou dobu zavřený v Adamově batohu. Adam ho položil na sedadlo pod jevištěm a otevřel tak, aby měl Jack dostatek vzduchu.

Adam Lambert For Your Entertainment

27. února 2012 v 15:59 | Extasy |  Adam Lambert vids
Tak jsem dostala chuť na jednu písničku. To už je doba, co jsem jí viděla a slyšela poprvé na nějakým hudebním kanálu, myslím, že to byl rumunský Music Channel. Snad vám udělá radost, mě osobně tenhle song asi nikdy neomrzí. FYE forever:-)


Protiva 11.

23. února 2012 v 19:16 | Extasy |  Protiva

* * *

"Jacku, vstávej... půjdeš se mnou na zkoušku!" Adam se naklonil nad zásuvkou a při pohledu na malého človíčka zachumlaného pod malou bílomodrou peřinkou ho ovládl jihnoucí pocit. Určitě to způsoboval i fakt, že si v noci užil jak dlouho ne, takže byl v takovém tom správně rozněžnělém rozpoložení, ale zároveň musel zkonstatovat, že je na Jacka v téhle podobě docela rozkošný pohled.
Ano, spal a neremcal, takže proto!

Rekapitulace povídek

22. února 2012 v 21:04 | Extasy |  About this page

Na začátek roku jsem sem slibovala rekapitulaci. Přiznám se, že mám co dělat, abych stíhala psát Protivu a věřte mi, že mě netěší, že tu přibívá tak pomalu, protože se mi zase v hlavě rodí další nápady, se kterýma nechci začít, dokud Protivu nedopíšu, takže rekapitulace jako taková prostě nebude:-D

Ale co mě tak dneska napadlo byla oblíbenost povídek a vlastně i jejich připomenutí. U Protivy jsem se setkala s novými čtenáři, kteří třeba ještě nečetli předchozí příběhy s pairingem Adam & Jack, takže udělám tuhle rekapitulaci. Samotnou mě dneska překvapilo co tu všechno mám a v průběhu toho roku jsem na to zapoměla:-D

Tohle bude takový stručný žebříček mých oblíbených povídek s odstupem času. Ano, chci být upřímná, některé bych dneska nedoporučila ani sama sobě, natož vám, ale jsou tu fakt skvosty, ke kterým se hrozně ráda vracím a občas si u nich i říkám - tohle jsem fakt napsala??:-D

Protiva 10.

21. února 2012 v 18:24 | Extasy |  Protiva
Bože, já měla šílený minulý týden, vyprávění o něm by vydalo na další povídku. Ale jednu máme ještě rozdělanou, tak zase trochu pokročíme:-)

* * *

Jack se namáčkl k obrovskému listu pivoňky a zavřel bolestně oči.
Odešel moc brzy, zbytečně to vyhrotil.
Ale co mohl dělat? Tady jeho místo nebylo. Tady ho nečekala žádná záchrana ani pomoc, která by ho dostala z kletby. A Adam už mu do toho vůbec nepasoval.

Protiva 9.

14. února 2012 v 18:44 | Extasy |  Protiva
Tak tu máme další díleček, snad se bude líbit. Zuby bolí pořád, ale vzala jsem si prášek, abych to napsala nějak v klidu. Těžko říct, co by ze mě vylezlo, kdybych si ten prášek nevzala:-D

* * *

O tři týdny později...

Adam hodil na postel vedle Jackovy rozestlané postýlky těžkou, asi sedmiset stránkovou knížku a pak se posadil na kraj.
"Pořád jenom čteš..." povzdychl si a pak se nenápadně otočil na malého človíčka, který seděl na jiné rozevřené knížce a absolutně ho nevnímal. Nebo to tak vypadalo.
"A není to žádná sranda, věř mi, když jsou písmenka tištěný pro normálního člověka!" oznámil mu Jack tvrdě, ale ani jednou se na Adama nepodíval. Měl strach že by ztratil řádku.
"A proč zrovna pohádky? Neříkám, že mě to nějak otravuje, jen už v knihovně začínám vypadat jak někdo, kdo se připravuje na rodičovství. Jestli se kdokoliv dozví o těch věcech pro panenky a pak i o pohádkových knížkách a dá si to do souvislosti, máme mezinárodní malér!" uvažoval Adam nahlas. Zatím to nějak tragicky neviděl, jen ho štvalo, že poslední tři týdny Jack nedělal nic jiného, než že byl zavřený ve svém pokoji a četl si. Pohádky!

Protiva ... pauzička:-/

10. února 2012 v 18:33 | Extasy |  Protiva
Už dlouho jsem se tu za nic neomlouvala, takže to musím napravit:-D

Adam is sexy Diamond

9. února 2012 v 8:15 | Extasy |  Adam Lambert vids
Po dlouhé době fan videjko s Adamem. Už by to vážně chtělo nové turné, potřebuju nový materiál pro stříhání:-D Ještě štěstí, že koukat se na notoricky známé záběry mě asi nikdy neomrzí:-)) A ty z nového klipu? Vrrr!!!


Protiva 8.

7. února 2012 v 18:20 | Extasy |  Protiva

Užijte si další díl:-)

* * *

Adam nakoukl do zásuvky a když zjistil, že v ní Jack už není, povzdychl si a vyrazil do kuchyně. Někdy ten malý protiva vyváděl kvůli tomu, že nemůže vylézt na jeden blbý gauč, ale pak si tu sešplná metr a půl vysokou komodu... a ještě zase sedí na stole a...

Glamberts World Project...koncept

6. února 2012 v 18:51 | Extasy |  Something about Adam Lambert
Celé dopoledne jsem se matlala s jedním článkem, který jsem sem chtěla dát. Jo, vykašlala jsem se na Protivu a smolila dvě stránky zbytečných keců, jen abych si ulevila. A nakonec sem ten článek nedám, protože jde shrnout do jedné jediné věty... slibuju, že se polepším a budu respektovat obě svoje strany, jak tu dobrou tak tu špatnou:-)
Že vám to něco připomíná? No jistě, i na mě má Adamův klip neobyčejný vliv, uvědomila jsem si díky němu spoustu věcí!

Kvůli tomu ale tenhle článek nepíšu. Během psaní oné blbosti:-) mě napadla jedna opravdu šílená věc.
Projekt, který tu ještě nebyl!

Ne, nelekejte se, nic moc po vás nechci, ale většina z vás mě zná, nedokážu sedět na zadku a nic nedělat, pořád se musím nějak angažovat a vymýšlet blbosti:-D
Nejdřív jsem pověřila Viv, aby mi zjistila jaká je skutečnost, přesněji, jestli existuje něco, co spojuje nás Glamberts a Adama Lamberta. Ano, je to láska, víra, atd.atd, řeknete si.. ale já mám na mysli něco konkrétního, nějaké motto třeba, něco co bychom mohli trendovat na twitteru, co bychom si mohli psát pod zprávy, pár ojedinělých slov, kterým by rozuměli jen Glamberts.... a Adam!
Nebudu vám lhát, jistý fanklub už tohle má, je tu ale jeden podstatný rozdíl. Oni používají větu, kterou řekl jejich idol, já bych chtěla, abychom si to motto vymysleli my, fanoušci!
Samozřejmě už jsem to zkoušela domýšlet kousek dopředu. Byla by zřízená stránka speciálně pro tenhle projekt, na twitteru speciální jméno, na youtube channel... och ano, chci to pojmout globálně, ale na druhou stranu... nebudu vám lhát, chci aby se vědělo, že s tímhle nápadem přišli Češi/Slováci. My sami nejsme schopní uspořádat projekt, kterého by se zúčastnilo dostatečné množství lidí, aby v závěru nepůsobil trapně, ale něco takového vymyslet, vytvořit a zorganizovat si myslím, taky přinese svoje ovoce. Budeme mít heslo a bude se o nás vědět.
Tenhle článeček je hlavně o vašich názorech. Chci vědět, co si o tom myslíte, jak to vidíte a jestli byste se zapojili. Jde jenom o to vymyslet pár slov, žádné fotky, žádné grafické fanarty, ani videa, nebo povídky, jen pár výstižných slov (ne teď:-)). Taky nemám čas věnovat se něčemu náročnému:-)

Tak co? Mají čeští a slovenští Glamberts na to stát za tak velkým projektem? A chcete mít heslo, které by si každý Glamberts říkal? Přiznám se, že pokud by to klaplo, tak bych si ho možná nechala i vytetovat:-)

Protiva 7.

4. února 2012 v 11:56 | Extasy |  Protiva
Chtěla jsem sem tenhle dílek dát už včera, ale řekla bych, že jsme všichni měli trochu jiné starosti:-) Nebyla jsem vyjímka, Adamův nový klip už znám nazpaměť. Nepočítala jsem to, ale minimálně dvacetkrát jsem si ho určitě na youtube pustila:-D
Tahle kapitolka Protivy je kompletně Adamův sen. A troufnu si tvrdit dost podstatný. Nevím jak je to u vás, ale na mě sny hodně působí a dokážou pak ovlivnit vnímání některých věcí v realitě. A třeba Velvet by o tomhle mohla vyprávět romány, však podle jejího snu Protiva vznikl:-D

Takže, pojďme snít...

* * *

Adam zašmátral ve tmě rukou po zdi a když konečně našel vypínač, zatlačil na něj.
Okamžitě ho oslepilo ostré světlo, takže instinktivně zavřel oči a sáhl najisto do kapsy, aby si vytáhl sluneční brýle. Když si je nasadil, hned se mu ulevilo. Mohl se lépe rozhlédnout po místě kde byl.

Adam Lambert - Better Than I Know Myself music video

3. února 2012 v 10:58 | Extasy |  Adam Lambert vids
Tak jsme se konečně dočkali nového Adamova videoklipu! Původně měla být premiéra už v pondělí tenhle týden, ale odsunuli jí. Ovšem, ať už pro to měli jakýkoliv důvod, rozhodně stálo za to si počkat:-)
Přiznám se, že jsem v dnešní době docela skeptická v tomhle směru, člověk si říká, dá se ještě vymyslet něco nového, co skutečně zapůsobí? Snažila jsem se být i vůči Adamovi objektivní, protože ne každý na nový singl bude pohlížet stejnýma očima jako Glamberts a my přece chceme, aby se jeho muzika šířila dál, mezi nové příznivce.
No a musím uznat, že se jak Adam, tak tvůrci videoklipu opravdu snažili, protože tohle je Pan Videoklip!
Nebudu to tu dlouho okecávat, nejlepší bude, když si ho každý pustí sám, chtěla jsem jen tenhle den 3.2.2012 zvolit za takový trochu významnější a vysvětlit proč:-)

Tak tedy... Adam Lambert - Better Than I Know Myself