Leden 2012

Protiva 6.

30. ledna 2012 v 18:17 | Extasy |  Protiva

* * *

Jackovo zoufalství muselo být cítit na sto honů. Vůbec si nepřipouštěl, že by se s Adamem mohli takhle minout. Myslel si, že ho prostě najde, zjistí, co Adam dělá a pak pojedou domů. Tohle opravdu nečekal.

Happy B-Day Adame:-)

29. ledna 2012 v 11:12 | Extasy |  Something about Adam Lambert
Je to neuvěřitelný, ale zase utekl další rok. Mám pocit, že jsem sem přání k Adamově devětadvacítce dávala před týdnem. Hrozně to letí a když člověk stárne, ještě víc:-(
Ale nebudu tenhle příspěvek zahlcovat chmury, Adam má narozeniny... krásných třicet a já mu v tento jeho slavnostní den chci popřát toto:

Všechno nejlepší Adame, zdraví, štěstí a lásku v té největší míře, úspěchu celou horu, životních příležitostí kopec a minimálně dvakrát tolik Glamberts co máš doposud:-)

A hlavně Adí... buď pořád takový jaký jsi... svůj:-)


Protiva 5.

26. ledna 2012 v 18:45 | Extasy |  Protiva

Adam to s Jackem nebude mít jednoduché, ale s tím se počítalo že?!:-)

* * *

"A kam to vůbec jdeme?" vyzvídal Jack, když s ním Adam vyšel před dveře svého domu a namířil si to rovnou ke svému autu.
Zase se aspoň trochu cítil jako člověk, když se mohl vykoupat v té příjemné teplé vodě. Měl to umyvadlo jak svůj soukromý bazén. Nic takového při normálním vzrůstu nezažil.

Protiva 4.

23. ledna 2012 v 18:18 | Extasy |  Protiva

* * *

"Buď chvíli zticha a jez!" strčil Adam před Jacka malý talířek s kouskem toustu a do víčka od petlahve nalil trochu teplého čaje. Sám se zakousl do svého toustu a labužnicky při tom zavřel oči.
"Ale fakt by mě zajímalo, proč jsi mě vzal k sobě domů, když jsi pořád tak protivnej a očividně jsem ti na obtíž!" ozval se Jack s plnou pusou. Adamovi v mžiku ztvrdly všechny svaly ve tváři.
"Co jsem říkal? Že máš bejt zticha!"
"Dobře, chtěl jsem jenom abys věděl, že to cítím stejně!" nedal se Jack odbýt.
"Cítíš to stejně? Že jsi mi na obtíž? Jsem rád, že si to aspoň uvědomuješ!" zamumlal i Adam s plnou pusou, než spolkl svoje sousto.
"Takže je to pravda!" ukázal na něj Jack svým mrňavým prstíkem. Pak si trochu poposedl.

"Cover" Time for Miracles - Neztrácej sílu

22. ledna 2012 v 14:33 | Extasy |  Cover´s
Nevím proč jsem s tím otálela tak dlouho, ale každopádně přidávám svůj další cover:-)
Upřímně, tentokrát je mi výraz cover trochu proti srsti, protože ty předchozí se rozhodně nelišily od originálu tolik, jako tento. Stačí když si řeknete Time for Miracles a pak si zkusíte představit, že to někdo zkusil nazpívat po Adamovi. I já, i kdybych tenhle "cover" neudělala bych nad tím kroutila hlavou, pokud bych na to někde narazila, ještě předtím než bych si to pustila:-)

O slova k písničce jsem poprosila mámu a snad i díky tomu vznikl tenhle "sociální" song, jak řekl náš zvukař ve studiu:-D Máma to vzala globálně, žádné srdeční výlevy, žádné přehnané emoce!

Výraz cover se mi nelíbí hlavně z toho důvodu, že jsem se ani trochu nesnažila kopírovat Adama, to prostě nejde. Nazpívala jsem to svým stylem, jak mi to šlo nejlíp od pusy a od srdce.
I proto jsem zatím klip nedala na youtube, ale jen na stream, protože mám opravdu strach z reakcí cizích lidí, kteří by to jednoduše jako cover mohli vzít a nevím, jak bych tam vysvětlovala, že o kopírování mi ani trochu nešlo.
Takže i když znáte ten úžasný, nadčasový a hlasově bezkonkurenční originál, zkuste si tohle poslechnout jako jinou písničku jen se stejnou melodií. Věřím, že i tak se v ní dá najít něco pozitivního:-)

Omlouvám se za kvalitu, v tomhle je stream hroznej:-(
A kdyby vám to nešlo pustit, tak TADY je odkaz


Protiva 3.

20. ledna 2012 v 17:51 | Extasy |  Protiva
Jak vidno, povídka Protiva se vám líbí, to mě moc moc moc těší, vážně!
Mě osobně se moc líbí tenhle třetí díl, zvlášť u jedné pasáže jsem se hodně bavila, když jsem jí psala, tak snad pobaví i vás:-)
A chci poděkovat za krásné komentáře, musím se přiznat, že mi to chybělo:-)

* * *

"Na co myslíš Adame?" promluvil na něj jeho společník u večeře, na kterou ho Adam před několika dny pozval. Adam uvažoval, jestli schůzku nemá zrušit, i když byl Jack hodně protivný a pil mu krev, nechávat ho doma samotného se mu určitě nechtělo, bůh ví, co tam mohl provést za lumpárny. Mimochodem, nakonec se mu ho sželelo a dal mu trochu ze své večeře. Taky se rozhodl, že mu pořídí nějakou postel pro panenky, tedy že jí anonymně objedná na internetu, možná i s nějakým náhradním oblečením pro Kena. Prozatím ustlal Jackovi v horní zásuvce komody, kde měl takové to prádlo pro domácnost, utěrky, osušky a ručníky. Samozřejmě se to neobešlo bez řečí, vlastně byl nakonec hodně rád, když mohl vypadnout z domu...

Protiva 2.

18. ledna 2012 v 19:35 | Extasy |  Protiva
Věrní čtenáři nezklamali a počkali:-) Moc děkuju za komentáře u prvního dílu!
Vzhledem k tomu, že jsem opravdu nedočkavá, dávám další díl už teď, původně jsem si ho ale schovávala na trochu později.
Osobně se u toho bavím, i když tohle není až tak úplně můj šálek kávy. Je zvláštní představit si něco takového v reálném světě a ještě zvláštnější je o tom psát, tak buďte prosím schovívaví:-)
Možná že rozjezd není až tolik dramatický, ale věřím, že se do toho společně dostaneme:-D

* * *

Z dalšího nahrávání se Adamovi podařilo nějak vymluvit, stejně by nebyl schopný něco dalšího ten den nahrát, myšlenky měl pochopitelně někde úplně jinde. Než ovšem dorazil domů, vyslechl si od Jacka tolik výhrůžek a nadávek, že měl sto chutí se do studia vrátit a strčit ho zpátky do toho automatu a ještě na něj nalepit ceduli, že je nefunkční, aby toho rýpala odsud nemohl vysvobodit někdo jiný.

Protiva 1.

16. ledna 2012 v 17:29 | Extasy |  Protiva
Halo halo, jsem zpátky:-) Tedy, asi to nebude nic objevného, to co jsem si pro vás přichystala, ale já jsem z toho tedy nadšená. A musím upozornit, že s nápadem opět přišla Velvet, zdálo se jí to:-D Někdy bych ty její sny fakt brala, jsou úžasný a vzniklo podle nich hodně našich společných povídek. Takže to nebudu zdržovat a vrhneme se na to.

Tohle je úvodní kapitolka, trošku kratší. Jak jsem psala před koncem roku, asi tu nebudu tak často jako předtím, ale vy to určitě pochopíte:-)

GO!

Ne, tohle dopoledne nebylo ani trochu dobré. Pokazilo se všechno, na co Adam sáhl! Když se byl u zvukaře podívat na to co za poslední dvě hodiny nazpíval, podařilo se mu zakopnout o kabel, který vyřadil z provozu celý mixážní pult včetně tří důležitých počítačů a hlavního serveru a veškerá neuložená data byla v háji. Ve skutečnosti to znamenalo tu poslední písničku nazpívat znovu. A Adamův manažer zřejmě taky neměl svůj den, protože na Adama začal okamžitě křičet, že mu to strhne z platu.
Adam spolkl nadávky, nemělo smysl se s tím protivným chlapem dohadovat, spíš dostal strach, aby to dokázal nazpívat znovu stejně dobře. Když se byl pak uklidnit na toaletách, opláchnout si obličej studenou vodou, zůstal mu jeden kohoutek v ruce a voda která z něj vytryskla ho zlila od hlavy k patě. No dobře, tohle asi nebyla jeho vina, ale proč to tedy odnesl on a ne ten chlap, kterého potkal ve dveřích, když na toalety vcházel? Kolik lidí s tím kohoutkem muselo od rána manipulovat, aby tu smršť schytal on? Když se pokoušel u sušáku aspoň trochu osušit připadal si jako Mr. Bean v jeho prvním celovečeráku, naštěstí ho při tom nikdo neviděl.