Prosinec 2011

Happy new Year

31. prosince 2011 v 11:28 | Extasy |  About Us
Rok se s rokem sešel, čeká nás třpytivá noc, veselí, alkohol (samozřejmě s mírou:-D) atd, atd ... ale hlavně, přehoupneme se do roku 2012. Nevím jak vy, ale já to neberu nijak velkolepě, nebo jako nějaký zásadní zlom, snad jen to, že se půjdu dnes večer pobavit ve velkém stylu je vyjímečné. Neubudou starosti a čas se nezastaví, akorát si budu nějakou dobu zvykat psát u datumu 2012. Každopádně bych vám ale tímhle prostřednictvím ráda popřála do nového roku toto:

Lásku, štěstí, zdraví, spoustu osobních i profesních úspěchů, co nejmíň starostí a ať se vám vyplní vše, co si přejete a po čem toužíte!

Love & Peace
Vaše Extasy


Veselé Vánoce

25. prosince 2011 v 17:24 | Extasy |  About Us
Přeji všem krásné Vánoce, pohodové chvíle strávené s nejbližšími, moře zdraví, lásky a štěstí a aby rok 2012 byl zas o něco lepší než ten který nám právě končí:-)

Tuhle jsem si uvědomila, že někdy v únoru to bude rok, co máme s Velvet tenhle blog, určitě k tomu datu přichystám nějakou bilanci, samotnou mě zajímá, kolik jsme přidaly článků, povídek, obrázků atd... celkem se na to těším:-)
Pravdou je, že v poslední době se tu nic neděje, protože jednoduše nic neprodukuji. Nebo produkuji, ale to se týká mého reálného světa, který jednou za čas musím přestat ignorovat, respektive před Vánoci a okolo těchto svátků je to určitě zapotřebí.

A pak je tu ještě něco, o čem jsem se tu myslím už jednou zmínila. Začala jsem se zajímat o asijskou kulturu, nebo spíš jen o některá odvětví. Tím nechci nic naznačovat, že bych se dala jinou cestou, než po které jsem se ubírala doteď, myslím tím Adama, Jacka a jejich úžasné romance, to určitě ne, jen mě tohle momentálně hodně zajímá a sbírám informace, kterých je šíleně moc, takže i to zabere spoustu času.
Znáte to, občas se v životě každého člověka vyskytne něco, co se na chvíli postaví na první metu. Nepopírám to, ale zároveň vím, že je to dočasné, nebo takhle, věřím tomu! Adam byl, je a bude moje Star Nr.1, s nikým jiným jsem v životě nenapsala tolik povídek jako s ním:-)

Ono se to těžko vysvětluje, všichni občas potřebujeme změnu, třeba právě i dočasnou, abychom si uvědomili co pro nás to předchozí období znamenalo. A já osobně jsem hodně všestranný člověk, který se rád ubírá více směry, tedy pokud to samozřejmě zvládám:-D

Takže se nebojte:-) Dokud mi bude sloužit zdraví, tenhle blog pojede, i když třeba ne tak frekventovaně jako tomu bylo doposud. Ale sami to znáte, čas je náš přítel i nepřítel a někdy se mu prostě musíme podřizovat, aniž bychom chtěli...

Love & Peace

Vaše Extasy

Potřebuju poradit:-)

14. prosince 2011 v 18:55 | Extasy |  Something else
Tak jsem tu zase zlatíčka:-) Ale ne s novým příběhem, zatím jsem se do ničeho dalšího nepustila, nebo vlastně ano, ale to se na tyhle stránky moc nehodí...

i když...

Stay with me! vs. Ai no Kusabi... jak to bylo doopravdy

7. prosince 2011 v 23:00 | Extasy |  Stay with me

Ai no Kusabi je japonský anime film z roku 1992. Za zvláštnost považuju to, že k filmu sice existuje literární předloha, ovšem ne v podobě mangy, jak tomu bývá zvykem. Jedná se o žánr shounen-ai/yaoi, tedy něco mezi romantikou a slashem, ale o tom se tu rozepisovat nechci, popis tohodle žánru by vyšel na několikadílný článek, v mém podání určitě:-D

No a teď k samotnému ději. Napadlo mě sem hodit stručný popis z ČSFD, ale to by nebylo ono, raději to vezmu bod po bodu, protože svým způsobem děj znáte, spíš se zaměřím na odlišnosti, které jsem musela do příběhu zakomponovat, tak aby vyhovovaly pairingu Adam & Jack. Mimo jiné jsem si i uzpůsobila místo, ale k tomu se dostaneme:-)

Stay with me! 10. konec

7. prosince 2011 v 18:29 | Extasy |  Stay with me

A jsme u konce miláčkové. Toto je poslední díl Stay with me! Přečtěte si ho jen na vlastní nebezpečí:-))
No a zítra bych sem hodila takové kratší povídání o předloze téhle povídky, jen abyste věděli, z čeho to vlastně pochází.
Adam sklonil hlavu a spojil ruce za zády. Nikdy neposlouchal povely ostatních, tím spíš některého Bakrades, ale pokud šlo o Jacka, bylo pro něj všechno svaté, i ten prevít Kiro, který mu svojí lásku dokazoval tím, že před jeho očima srazil nejvlivnějšího Blacks na kolena. Ne, nic není tak důležité jako to, aby byl Jack v pořádku, opakoval si Adam v duchu pořád dokola a už po několikáté ten den zatoužil po rozmluvě se Saint Turn. Určitě by ho to uklidnilo.

Stay with me! 9.

6. prosince 2011 v 15:47 | Extasy |  Stay with me

Tak já úplně včera zapoměla, že je Mikuláš:-)) Nechci se tím omlouvat, ale uznejte, že jste taky měli jiný starosti než net, nebo ne?:-D Další díl se tedy přesunul na dnešek. Psala jsem ho už od neděle, vidíte, jak na vás myslím:-) no a teď už si troufnu tvrdit, že je to předposlední díl. Příště se tedy se Stay with me! rozloučíme, ale určitě mě zase něco napadne, o čem bych mohla psát, zatím mě to ještě baví:-D
Ok, jdeme na to...

* * *

Tak měl Claude nakonec pravdu, posteskl si Adam. Než aby se Jack nadobro vrátil, raději si ublížil.
Kdyby věděl, jak moc se trápí, nedržel by ho tu, jenže nebylo nic, co by mu říkalo, pusť ho, není mu s tebou dobře. Tohle prostě hrálo proti Jackovi, nechoval se tak! A ještě jedna věc tu byla, i kdyby Jackovi chyběla jakákoliv končetina na těle, Adam by ho miloval tak jako tak. Možná kdyby mu to řekl... ne ne, byl Blacks, nemohl ukázat Bakrades svoje city, to prostě nešlo.

Přiznání:-)

4. prosince 2011 v 13:59 | Extasy |  About Us
Ještě dnešek mám relativně nacpaný, ale možná že večer už bych se mohla pustit do dalšího dílu Stay with me! Mám takový pocit, že bude poslední, nebo předposlední, ale rozhodně už jsme na cílové rovince:-)

Stay with me! 8.

2. prosince 2011 v 19:20 | Extasy |  Stay with me

Radči vám to napíšu do úvodu, další díl bude asi až v pondělí, protože tu mám na víkend Velvet a dřív se k tomu nedostanu.
Užijte si ho a víkend pochopitelně taky:-)

* * *

Zdálo se mu o Adamovi a o tom, jak mu říká, že ho miluje, jenže jeho slova vyzněla naprázdno. Adam si jich nevšímal, ignoroval je, jako kdyby s ním nikdy nechtěl mít nic společného, jako kdyby toho spolu tolik už neprožili. Proč se to muselo stát zrovna jemu?

Stay with me! ...pozor

1. prosince 2011 v 16:07 | Extasy |  Stay with me
Ne, nebojte se, nic se neděje, jen tu dnes nepřibude další díl:-( ...

Prostě a jednoduše dneska nestíhám, napsala jsem všehovšudy jednu stránku a večer musím uklízet celý byt, jelikož na víkend čekám Velvet, takže jsem to sem jen chtěla napsat, abyste na další díl dneska nečekali.
Zároveň chci reagovat na komentáře u dílu 7. Přibyly mi další dvě čtenářky, to je naprosto úžasný, holky moc děkuju:-) jo a taky velký dík Viv, že vysvětlila, kdo je to Jack. Jen upřesnění pro ty, kteří se s tím ještě nesetkali... zabývám se pairingem Adam Lambert & Jack Strify (Cinema Bizarre), takže tu najdete hlavně z poslední doby povídky s nimi a taky mě baví obsazovat Adama a Jacka do úplně jiných rolí, než které v reálném životě zastávají, takže pak vznikají dílka jako Ochočím si tě, nebo právě Stay with me! u kterého se nezadržitelně řítíme do konce. Jsem hrozně ráda, že se vám to líbí, i když námět není můj. Moc se těším na to, až vám odhalím, z čeho jsem vycházela, osobně ten příběh miluju:-)

Tak zatím miláčkové:-)

Love & Peace