Srpen 2011

Adam a Strify...

31. srpna 2011 v 10:56 | Extasy |  Adam & Strify Short Stories
Tak jsem si dala tu práci a projela net. Jistě jsem neprohledala všechny nejskrytější kouty a do hlavy lidem taky nevidím, ale musím to sem prostě napsat, protože jsem na to vážně hrdá:-D Jak to tak vypadá, vytvořit pár Adam a Strify nenapadlo ještě nikoho...tedy krom mě (schválně píšu v čase minulém) :-) Proč taky že jo, vždycky to bylo Adommy, Kradam, Bradam, Aduli...prostě páry vytvořené z Adama a kluků, které zná, dokonce s nimi chodil, nebo chodí, nebo bychom chtěli aby chodil, nebo šlo jen o víceméně pracovní vztah při AI, prostě je pravděpodobné, že si nikdo nebude dávat dohromady dva lidi, kteří se nikdy nepotkali, tudíž se neznají. Víte co se říká, na každým šprochu pravdy trochu. Všechna výše vyjmenovaná spojení vznikla i díky tomu, že k nim byl poskytnutý nějaký ten reálný podnět...

Escape 18. (konec)

29. srpna 2011 v 14:56 | Extasy |  Escape
Zdravím lidičky:-) Ještě než to tu s veveruškou Lennou kompletně předěláme (já na tom mám minimálně zásluh, věřte mi:-)) dojedeme Escape.
Všimněte si na konci, že jsem přidala něco jako alternativní konec. Hodně se s tím setkáte třeba u filmů na DVD, kde dávají do bonusů ještě jeden konec, jak by to vypadalo, kdyby to dopadlo takhle a ne takhle:-) Tak něco na ten způsob je i tady. Ale nebojte se, žádná katastrofa se konat nebude:-D

O.o What happened here?

29. srpna 2011 v 12:10 About this page
Baf!
Jsem modrovlasá drzá lázeňská veverka Lenna xD
Mám takový malý zvyk, pokaždý, když se někomu hrabu v blogu, tak tam po sobě zanechám zprávu, jak to dopadlo, jaký jsou změny a jak a co atd. Jde o to, abyste věděli, jak se tu pohybovat, aby to pro vás bylo příjemné ;)
Proto tedy jsem takový drzoun a odvažuji si psát tento článek.

Jak jste si všimly, přibylo tu pár divných článků. To se nic neděje, to je v pořádku! Jde o to, že se tu koná velká rekonstrukce a celé to tu bude překopané, pokud možno "uklizené" zařazené tak jak má, aby povídky a ostatní obsah blogu byl co nejlépe přístupný vám i autorům.

Momentálně tedy třídíme povídky, protože je v tom trochu zmatek, ale to se stává každýmu blogerovi ;) A jak se tu pohybovat? Uhm, pohyb máte úplně volný, ale doporučuji pohyb jako na každé stavbě.... OPATRNÝ ;) xD

Teď už bohužel musím odejít z počítače, můj osobní, pracovní i školní život si mě žádá a je to neodkladné, ale myslím, že bych se tu zas brzy mohla objevit, a udělat tu zase nějaký malý BUMBÁC, který by nás posunul zase o kousek blíže k našemu kýženému pořádku a designu, který nakonec příjde taky ;)

Extrasy tento článek asi pak smaže nebo nwm co s tím udělá ;) Dělej si s tím, co chceš, Ex xD

Takže... blogu zdar! Buďte kreativní a před vstupem na staveniště si berte ochranné helmy ;)
Mějte se smějte se
& avé FFkám!


Adam & other

29. srpna 2011 v 11:58 Adam & OtherHetero

29. srpna 2011 v 11:23Escape 17.

26. srpna 2011 v 14:17 | Extasy |  Escape
Něco na mě leze, bohužel to není ani chlap, ani ženská, ani dobrá nálada, inspirace už vůbec ne, takže než mě to skolí, dávám sem kratší díleček Escape.
Doufám, že je to jenom planej poplach, ale tyhle horka já prostě hodně těžce snáším a můj organismus si s nima tuplem nerozumí :-(
Kdyby něco, užijte si víkend a snad bude zase příští týden všechno OK:-)

Minule jsme skončili u té úžasné smsky že jo:-D


Jay si otřel zpocené dlaně do svého županu a pokusil se jednou zhluboka nadechnout a vydechnout. Pak vstal a díky bohu, že byla poblíž ta sedačka, protože se mu prostě podlomila kolena, jakože vážně podlomila, přestala splňovat svůj účel, jako kdyby je najednou vůbec neměl.
A nejhorší bylo, že se do toho ještě začal tak nějak přihlouple usmívat. Musel se prostě soustředit!

Adam a Brad

26. srpna 2011 v 8:54 | Extasy |  Something about Adam Lambert
Tuhle mě přivedla blogerka Glammy.nka k myšlence, projet si zpětně fotky Adama a Brada. Ačkoliv ona píše ve svém článku o Adamovi a Saulim převážně, já se zaměřila na tenhle pár.

Je ne regrette rien ... pomůže mi někdo s textem?

25. srpna 2011 v 9:29 | Extasy |  About Us
Po předchozím článku, který asi na některé čtenáře působil poněkud naštvaně (jako byste mě neznali, víte jak se umím ve svých povídkách rozjet:-D) přicházím s něčím klidnějším. A to konkrétně s takovou malou prosbičkou.

Proč píšu (a sakra ráda) fan fiction!

24. srpna 2011 v 23:27 | Extasy |  About Us
Včera jsem narazila tady na blogu na zajímavý názorový článek s názvem Proč (ne)píšu fan fiction, který mě přinutil dokonce i reagovat v komentářích. Jako že já komentuju, v 98% určitě a tady jsem musela být trochu negativní, protože se nás autory FF pisatelka pokusila tak trochu pokořit, např. otázkami typu co je těžší - napsat originální povídku, či FF a nebo, když už někdo píše skvěle tohle, proč nenapíše tedy něco originálního, proč mrhá svým talentem...

Upozorňuji, že se tu o sobě rozepisuji trochu víc, myslím si, že jen tak dokážu vysvětlit podstatu toho, co ráda dělám:-)

Escape 16.

24. srpna 2011 v 15:04 | Extasy |  Escape
Ještě jsem to stihla, přidat sem další díleček Escape. Ale řeknu vám, že se na ten nový vzhled fakt hrozně moc těším, myslím, že bude naprosto luxusní!!

No nic, popojedeme...

__________________________
Najednou mu jeho pokoj už nepřipadal tak útulný, jako když do něj vešel poprvé. Vedle malého gauče stála Neilova cestovní taška, napůl otevřená, bratr si z ní asi vyndaval věci na večer. Jeho část postele, na které po příjezdu spal byla mírně rozhrabaná, ale peřinu se snažil nějak srovnat, svým způsobem, což by Adamovi za jiných okolností vyloudilo na rtech úsměv.

Ano, za jiných okolností....

Velká rekonstrukce:-)

23. srpna 2011 v 19:32 | Extasy |  About Us
OZNÁMENÍ

Zlatíčka moje, chystáme tu s jednou milou blogerkou Lennou, která mi nabídla nový desing velký BOOM. Asi se budete divit, no já teda určitě taky:-D Takže držte palečky, ať to dobře dopadne, nějaký ten den sem nebudu teď nic přidávat. Mějte se krásně:-)

Happy B-Day Darling! II.

22. srpna 2011 v 21:46 | Extasy |  Adam & Strify Short Stories
Než budeme pokračovat, chtěla bych k téhle jednorázovce doporučit takovou milou písničku. Originál je od MJ, ale upřímně, víc se mi líbí tahle verze:-)


Adam vběhl do klubu jak smyslů zbavený, už byl dvakrát doma a vždycky se s Jackem musel minout. Když se teď vrátil do města došlo mu, že zůstat v domě by bylo asi nejlepší, prostě počkat, jenže ho nohy zavedly do klubu, kde se měla konat Jackova narozeninová párty.
Čas utíkal, bylo něco kolem osmé hodiny, to už se měli pomalu připravovat na cestu, slavnostně oblečení, natěšení na "příjemnou večeři při svíčkách", bohužel Jack byl neznámo kde a ještě bez mobilu...

Happy B-Day Darling! I.

22. srpna 2011 v 21:40 | Extasy |  Adam & Strify Short Stories
Tááák drahoušci, od soboty se snažím napsat tuhle jednorázovku, kterou jsem nakonec musela rozdělit do dvou částí, najednou by se to sem nevešlo:-(
Chtěla jsem to v sobotu stihnout, protože se Happy B-Day Darling bezprostředně týká Strifyho narozenin. Je to takové volné pokračování This Song is...next story, prostě představa, co by se u nich, tedy u Adama a Jacka dělo po roce chození dvacátého srpna:-) Je to narychlo napsané, ale věřím že se vám to bude líbit, pár takových těch žůžo momentů tam rozhodně je.
A ještě něco, včera mě zase odzbrojila moje neteř. Nedostala jsem se ke psaní včera celý den kvůli jejímu...teto, relaxuj trochu, Adam by si to určitě přál... takže zabila moje milá, opět! Já z ní prostě nemůžu:-D

Přeju hezkou zábavu...

Happy B-day Strify ♥

20. srpna 2011 v 9:12 | Extasy |  Something about Jack E. Strify
Musím jít pracovat, ale určitě mi to dneska půjde líp s vědomím, že Jack slaví narozeniny. Takže mu za tento blog přeju všechno nejlepší, hodně úspěchů, lásky a zdravíčka:-)

Fucker Berrouz poprvé

20. srpna 2011 v 0:18 | Extasy |  Twincest Fan Art
Tak trochu nemám inspiraci na psaní, ale nechci aby blog zahálel a jak jsem si ho projížděla, došlo mi, že ta levá strana dessu je tu poněkud zanedbaná:-/ Přemýšlela jsem, jak jí oživit a pak mě napadla nějaká ta propagace opravdu šikovných tvůrců fotomontáží, jakým je například Fucker Berrouz.

Zabývá se fotomontážemi s Billem a Tomem, mimojiné i twc montážemi, takže zbytek pod perexem:-)

Fotečka Adommy

19. srpna 2011 v 23:42 | Extasy |  Something else
Tuhle mě napadlo, že mi chybí ve sbírce všech těch obrázků, co mám doma pověšené i nějaká pěkná fotka Adama a Tommyho. Vzhledem k tomu, že si jí asi opět nechám udělat přes fotolab, vybírala jsem takovou nějakou, která sice působí sexy, svádivě, smyslně atd. ale zároveň má jak Adam, tak Tommy každý svoje rty v jiné úrovni obrázku, nejlépe ne u sebe. Já vím, že mě tam, co to budou tisknout neznají, ale víte jak:-D

Hlavně sem tu fotku ale dávám, protože se mi fakt líbí. Určitě jsem jí mezi všemi těmi obrázky zaregistrovala už dřív, ale nejspíš jiným pohledem. Rozhodně jsem jí nepřikládala takovou důležitost jako teď:-) A víceméně na mě působí i lehce uměleckým dojmem. Když už ke mě někdo přijde na návštěvu, tak ať to má aspoň nějakou úroveň že jo:-D

Mimochodem, dneska večer jsem si s obrovskou chutí přečetla úžasnou povídku od Dadushky, kterou už jsem jednou četla, ale musím říct, že mě vážně dostala, takže když už jsem u toho Adommy, vřele doporučuju Dadinu BEZMENNÚ ...fantastická věc!