Červen 2011

Destiny ...pokus:-)

29. června 2011 v 20:15 | Extasy |  Destiny
Pokusila jsem se o další fotomontáž...neumím to, takže prostě jenom zkouším. Nikdy nezvládnu ty úžasný montáže, který dělá jedna nejmenovaná holčina! Vážně obdivuju všechny, kteří v těch programech umí dělat, tohle se asi nikdy nenaučím:-) Ale tak, občas se o něco jednoduchého pokusím!!

Destiny ...Vrah (7)

29. června 2011 v 16:31 | Extasy |  Destiny

Kyra sebou až nepřirozeně prudce hodila na svůj otoman, dlouhé černé vlasy si při tom přiskřípla zády, takže zaskučela a pokusila se je vymanit ze zajetí vlastní váhy. Byla prostě myšlenkami úplně někde jinde!
Tohle byl zatím asi nejzvláštnější zážitek za celou dobu jejího působení v nebi. Samozřejmě že nevěděla, co bylo předtím, nikdy se po tom nepídila, jen si uvědomovala, že andělem se stane pouze člověk, který zemřel za záhadných okolností. O tom, jakou úlohu mu pak v nebi přidělí se nikdy nespekulovalo. Asi to tak mělo být. Každopádně ona sama byla toho dne taky svědkem záhadných okolností, protože jindy všechno vždycky běželo podle nějakého scénáře. Dostala instrukce, sestoupila na zem, pomohla dotyčnému zoufalci, buď na poslední chvíli jako Michelle, nebo klidně a bez komplikací, jako Lesliemu. Tedy pokud by se do toho nevmísil ještě někdo další!

Destiny ...Most II. (6)

28. června 2011 v 20:27 | Extasy |  Destiny
Nejprve jsem si myslela, jak bude jednoduché napsat setkání anděla s upírem, ale to jsem si teda pěkně naběhla. Je to šílený, protože ani jeden neuvažuje jako člověk a ještě si o tom druhém myslí, že člověk je!! Jestli vám tenhle díl bude připadat zvláštní, nedivte se, je to prostě zvláštní setkání a hodně zvláštní ještě bude...

Adamova staronová fotka

27. června 2011 v 22:25 | Extasy |  Something about Adam Lambert
Nebýt Stevy, tak o těhle fotkách ani nevím. Díky!!:-) Trochu jsem si s jednou pohrála, kruci ten jeho pohled mě asi jednou vážně zabije:-)) Ale že to je fotka jak na občanku...já být úřednice na oddělení dokladů, tak mu určitě povolím, aby si jí tam dal:-DD

Návštěvnost

27. června 2011 v 11:17 | Extasy |  About Us
Když tak procházím jiné blogy, nejedenkrát už jsem narazila na anketu o návštěvnosti. Tak nevím, jestli jí sem mám dát taky, abych pak třeba nebyla příjemně překvapená??:-))

Tommy - cute photo:-)

27. června 2011 v 10:26 | Extasy |  Something about Tommy Joe Ratliff
Mám přidaného na fb nějakého Tommyho Joe Ratliffa...ráda bych ho viděla ve skutečnosti:-))) počítám, že bude mít prsa a...to je jedno, tak ale je od "něj" hezké, že nás zásobuje novými fotkami, nebo staronovými! Taky se mi líbí to přání k narozeninám každý den. Vždycky přeje těm, které má v přátelích, to je fakt milý!! Ale vrátím se k těm fotkám, jedna mě totiž dneska hodně zaujala, tak jí sem dávám. Tommy je na ní vážně k zulíbání...

Destiny ...Most I. (5)

27. června 2011 v 9:55 | Extasy |  Destiny
Právě jsem se dostala do fáze, kdy začínám psát aktuálně, tedy doposud jsem to měla nějak napsané, jen bylo zapotřebí to trochu poupravit. Prosím tedy ještě jednou o trpělivost! Samozřejmě se budu snažit dodat vám sem každý den jeden ten díleček, pokud mi do toho ovšem něco nepřijde, nebo se na mě nepřilepí tvůrčí krize, v poslední době mám pocit, že se mě drží jako klíště:-( Tak uvidíme!

Destiny ...Tim (4)

26. června 2011 v 19:58 | Extasy |  Destiny

Zvuk pravidelných kroků na chodbě oznamoval Timovi, že se blíží devátá hodina. Venku bylo ještě trochu vidět, slabé světlo pronikalo malým oknem do bílé místnosti z pravidelných stěn, stropu a podlahy, která byla pokryta nehezkým šedým linoleem s jakýmsi nejasným černým vzorem. Tečky a čárky měly působit uklidňujícím dojmem, ale Timovi to připadalo spíš naopak. Baltimorský kostel začal odbíjet celou, na chodbě se kromě kroků ozval i zvuk sirény. Nastala večerka.

This Weekend! part 2

26. června 2011 v 18:14 | Extasy |  About Us
Nakonec tenhle víkend nebyl zas tak hrozný, strávila jsem celou sobotu na tom našem festivalu, přežila svých patnáct minut "slávy" coby tvůrce alternativního krátkého filmu, vyfotila se s ostatními filmaři a hudebníky, kteří na naše snímky tvořili "hudbu" (tu fotku v životě nechci vidět) a pak jsem relaxovala. U kapelek hrajících jazz, punk, rock, Johnyho Cashe....tahle část dne byla úžasná!

Pak jsem se někdy před půlnocí přesunula na druhé působiště festivalu, do zámeckého parku, ze kterého je níže uvedené video. Tam hráli pro změnu latinoamerickou muziku, že jsem si chvíli připadala jak v Riu de Janeiru:-) Byli úžasní, vydržela jsem je mlčky poslouchat celou hodinu, co nás bavili, jen tancovat jsem se neodvážila, ale zastali to za mě jiní!

A pak přišli na řadu dva DJ...kteří na nás vybalili něco v tom stylu, jako jsem dala k videu. Ve skutečnosti ještě za přispění subwooferů to znělo naprosto fenomenálně...i když...nebýt toho důležitého doplňku, ze kterého jsem byla očarovaná nejvíc, možná by mi to tak ani nepřišlo.

Jedná se o vodní stěnu! Pokusila jsem se to natočit na mobil, nenapadlo mě, že to bude tak impozantní, abych si sebou vzala kameru, ale příště si jí vezmu!!! To co vidíte na videu je vytvořeno následovně. V zámeckém parku je jezírko, uprostřed něj vyrobili umělý vodotrysk, který stříká vodu do vzduchu, tak aby sloužila jako promítací plátno...nevím, jak to vysvětlit jinak, ale určitě mě chápete. No a na to vodní plátno se pouští tyhle výjevy. Společně s tou hudbou, já teda nevím, jak byste na to reagovali vy, ale já to tak měla, jsem od toho nemohla odtrhnout oči...dvě hodiny jsem tam seděla na lavičce, poprchávalo na mě a nebyla jsem schopná se pohnout. Dokonalý...škoda, že jsem to před dvěma lety, kdy to dělali poprvé propásla:-(

Když to shrnu, zas tak hrozný festival to nebyl, možná se i začnu těšit na příští, uvidíme, co si pro nás organizátoři zase připraví!


Odcházím na večeři s přáteli, ale měla bych se do devíti vrátit, tak se pokusím přidat jeden kratší díl Destiny:-)

This Weekend!

25. června 2011 v 11:21 | Extasy |  About Us

Rozhodla jsem se, že se s vámi podělím o kousek mého reálného života. Nebudu nijak konkrétní, kdyby na to náhodou narazil někdo z mého okolí, ale nějak se mi nechce nechávat si pro sebe, proč nebudu mít o víkendu čas psát:-)

Maroon 5 ft. Christina Aguilera

24. června 2011 v 12:20 | Extasy |  Something else
OK, vytvořila jsem tady rubriku Something else, tedy něco jiného, něco, co se netýká přímo osob na tomhle blogu, o kterých si tu můžete číst příběhy, koukat na obrázky, či jejich videa...
Určitě dávám prostor i jiným umělcům, mezi které v tomhle případě patří Maroon 5 a písnička Moves Like Jagger, která mě vážně hodně chytla, broukám si jí pořád:-) To nemluvím o Adamovi Levinovi, ten by si zasloužil určitě svůj zvláštní prostor:-DD Snad někdy příště...pojďte si broukat se mnou:-))


Destiny ...Hlad (3)

24. června 2011 v 9:00 | Extasy |  Destiny

Znáte Kyru, znáte Adama. Koukám, že jsem to vzala letem světem...zatím ještě mám z čeho čerpat, protože už je to napsané nějakou chvíli, ale už velice brzy se dostaneme do fáze, kdy budu tvořit postupně, jako všechny povídky na tomhle blogu, takže pak vás ještě jednou poprosím o trpělivost! Každopádně, mám dost narvaný víkend jednou dost nezáživnou činností, takže něco přidám nejspíš až v pondělí, možná v neděli večer, uvidíme.

* * *

Kyra nervózně přešla svůj pokoj sem a tam už nejméně po šesté. Ruce měla křečovitě založené na prsou a zrychleně dýchala. Co to mělo znamenat? Proč ji poslali právě na tuhle misi? Vždyť se nejednalo o nic v okruhu jejích povinností. Ne, že by jí to vadilo, znepokojovalo jí to. Asi se někde stala chyba. Když přešla místnost po osmé, ozvalo se zaklepání na dveře. Na okamžik strnula.

Destiny ...Adam (2)

23. června 2011 v 20:41 | Extasy |  Destiny

Nevydržela jsem to!!! Aspoň ještě jeden díl, ať máte na co myslet:-)) Minule jsme se tedy seznámili s Kyrou....dovolte mi, abych vám představila Adama!!!

* * *

Adam se přivřeným pohledem plným podezření zahleděl na místo v regálu zející prázdnotou. Byl si na sto procent jistý, že ještě ráno tento prostor zaujímala sbírka starých italských pohádek. Cítil, jak se mu vztekem zrychluje krevní oběh. Než se stačil uklidnit, zařval...

Destiny ...Kyra (1)

23. června 2011 v 16:18 | Extasy |  Destiny

Tááák a už se vrhneme do samotného příběhu! Zjistila jsem, že to nebude tak hrozné, v další kapitole už přijde na řadu Adam:-) Moc se na to těším, vlastně se moc těším nejvíc na díl, kdy se ti dva dva setkají, ale bych ještě pořád moc předbíhala...tady je tedy první část Destiny s názvem Kyra!

* * *

Od nebeských hranic se Kyra vrátila do svého domu, když zapadalo slunce. Jeho zlatavě oranžové paprsky osvětlovaly západní stranu bílého čtvercového malého domku se dvěma okny na každé straně. Těšila se, až vstoupí dovnitř a nechá se jím pohltit, alespoň na tu malou chvilku, než zapadne úplně a omezený prostor doslova sní neprůhledné šero. V mnoha ohledech se andělé lidem podobali. Tou největší shodou bylo asi dodržování dne a noci. Slunce a měsíce. I u nich se pracovalo na směny, noční, odpolední, denní. Stejně tak na jiných kontinentech. V podstatě andělé vedli dost podobný život lidskému, ale z nějakého nevysvětlitelného důvodu k lidem nebyli rádi přirovnáváni. Tedy až na výjimky.

Destiny ...prolog

23. června 2011 v 13:37 | Extasy |  Destiny

Zhluboka nadechnout, teda já:-) ne vy:-DD jde se se na to!
Včerejší večer jsem strávila se svým nejlepším kamarádem při řešení dalších a dalších zápletek, detailů a logických vysvětlení v této povídce. Ale to začínám od konce:-) Začala jsem jí tvořit už někdy před rokem a půl, jestli to nebude ještě dřív a v hlavní mužské úloze jsem měla jednoho herce, který se mi tehdy dost líbil. Ženská postava je smyšlená, fiktivní! Před rokem se ovšem všechno změnilo a dosadila jsem do té nefiktivní role Adama, což nakonec můj kamarád shledal jako velice dobrý nápad, že si ho tu dokáže dobře představit, no já asi víc než kde jinde:-DDD ale nechci předbíhat, tohle je takový kraťoučký úvod, předzvěst toho, než vám hlavní hrdinku představím víc. Takže chci poprosit, buďte trpěliví, chvíli bude trvat, než se dostane na Adama, ale po určitou část to mám už napsané, takže to rozhodně nechci protahovat. Bohužel jsem se zasekla v jednom místě a právě díky kamarádovi jsme se včera konečně posunuli někam dál, i tak tohle bude běh na dlouhou trať, pevně věřím, že si Destiny své příznivce najde, už jen kvůli námětu, protože na ten jsem vážně hrdá!!!

Ano tenhle obrázek je právě k téhle povídce:-)

Tak si dáme ten úvodeček...

I´ll remember 3.

21. června 2011 v 13:04 | Extasy |  Adommy Short Stories

Tvl, pořád žasnu, že jsem dokázala napsat něco takovýho:-)))) Tohle je konec krátkého příběhu Adama a Tommyho, mám nápad na další povídku, která bude tentokrát hetero, tam se mi bohužel žádnej z kluků nehodí, ani Tommy, ani Jack:-( ale chce to určitě oživení, takže se na to už docela těším! Tuhle povídku, tedy I´ll remember, co tímto dílem končí berte opravdu s rezervou...:-DDDD

I´ll remember 2.

20. června 2011 v 20:28 | Extasy |  Adommy Short Stories

Předchozí díl končil smutně, což se nedá říct o tomhle. Trošku absurdistán, ale určitě mi to prominete, házím tam přesně to, co mě v danou chvíli napadne a do posledního slůvka jsem snad ani nevěděla celou zápletku, ale teď už mám jasno:-)) Každopádně to není poslední díl, ten jeden ještě bude, možná dva, ale nechci to protahovat! Tak go na to:-)

I´ll remember 1.

20. června 2011 v 11:30 | Extasy |  Adommy Short Stories

Zdravím:-) Tohle nebude story na dlouho, našla jsem jí tu, je někdy z doby co jsem psala This Song is...zalíbil se mi ten nápad se zaseknutým výtahem, který jsem použila i tam...tohle je klasika Adam a Tommy a vychází z vyhrocené situace, která může nastat, když se někde ocitnete s někým, s kým si normálně některé věci neřeknete, protože kolem vás pořád někdo je, nebo prostě není příležitost. Výtah se mi pro to hodil, ještě když si Tommy pro Adama připravil docela drsné překvápko. Vidím to tak ještě na jeden díl, možná dva, tohle nebudu zbytečně protahovat:-)

Ochočím si tě! část dvacátá

16. června 2011 v 15:11 | Extasy |  Ochočím si tě!

Taky jste vždycky smutní, když něco končí??:-(( Já moc, zvlášť když jsem tím žila, myslela na to, tvořila před spaním v hlavě další a další slova, těšila se na psaní každé kapitoly... stejně jako předchozí povídky mi i tahle bude chybět a rozhodně vás i sebe nebudu nechávat dlouho čekat na další:-)
Rozlučme se tedy tímto posledním dílem s povídkou Ochočím si tě! Jako vždy jsem ji pro vás tvořila s láskou

* * *

Jack se zavrtěl na křesle a přehodil si jednu nohu přes druhou, během deseti minut už to udělal asi pětkrát. Taky se kouknul za sebe, kde bylo velké okno a úžasný výhled do zahrady! Krátce se zadíval na svoje seprané džíny a urovnal tričko, kdyby to šlo, měl by na sobě teď tepláky, protože si na ně neuvěřitelně zvyknul. Na druhou stranu se živil modelingem, takže by se od něj druh této ležérní módy asi moc neočekával.

Paul Francis & Levi Poulter

15. června 2011 v 19:55 | Extasy |  My Rainbow
Tak mě napadlo, že bych na tento blog nemusela dávat pouze povídky, ale sem tam i nějaký zajímavý obrázek:-) A když říkám zajímavý obrázek, nemyslím tím krajinku od Moneta:-)) No, někdy mu tady prostor možná dám...tak to ani náhodou:-D Zároveň budu tyhle obrázky dávat pod perex, aby to někoho nepobouřilo, tudíž právě teď pokud si někdo čte tenhle úvod, musí mu být naprosto jasné, že nepůjde o jen tak nějaké obrázky, ale takové, které mají cokoliv společného s tématikou na tomhle blogu!!! Tedy s gay tématikou. Nečekejte žádné porno, to podle mě nepatří nikam na internet:-( ale vzhledem k tomu, že jsem velice liberální, nepovažuji níže publikované fotografie za nic moc nenormálního, spíš mi připadají něžné, sexy, romantické...a o tom je přesně i tenhle blog:-)