Duben 2011

Intro

30. dubna 2011 v 18:44 | Extasy |  Adommy Short Stories

Jmenuji se Adam Lambert, je mi 29 let. Právě jsem se oblekl do svého nejlepšího obleku a vyrazil na svatbu prince Williama, na kterou jsem byl oficiálně pozván. A tam se mi stal tento neuvěřitelný příběh....
Prosím vás, tohle včera plácnul můj nej kámoš, když jsem se ho jako objektivního člověka zeptala na nějaký nový námět na povídku. A to dole z toho vzniklo:-) Neptejte se jak, protože já to vážně nevím, ale rozhodně to nemá vůbec nic, ani okrajově společného s úvodem, který vymyslel můj kamarád. Jen jsem to sem prostě musela dát, včera mi to o nějakou tu minutu prodloužilo život:-)

Upozorňuju, že tohle je první a zároveň poslední nejsladší příběh, jaký jsem kdy napsala, nic podobného už ode mě nečekejte!:-)

Sleepwalker - 1. Version forever

28. dubna 2011 v 23:44 | Extasy |  Adommy Short Stories

Víte co? Pokusila jsem se o jednodílnou Adommy povídku:-) Tak jako, pár momentů u kterých pláču, popřípadě se zasním tam je, ale určitě příště napíšu něco lepšího:-) Líbil se mi ten nápad. Rozhodla jsem se využít toho, že zpívám a příští týden se chystám do nahrávacího studia. Vlastně nedokážu momentálně myslet na nic jinýho, takže ten nápad k tomu prostě směřoval:-) Možná bych to i přičetla jedné hodně zamotané řetězové reakci. Přečetla jsem si naprosto fenomenální jednorázovku své oblíbené blogerky (ano, jsi to ty Dadi), pod kterou se celou dobu nese jako na křídlech motýlů (pokud si to teda chcete představit jako já:-)) skrytá melodie a viditelné téma písně Track of My Tears. Chystám se na tuhle písničku už dlouho, že si jí nazpívám a právě to, že není jediná z Adamových, které si troufnu obdařit svým hlasem, způsobilo, že jsem se v myšlenkách dostala až k songu Sleepwalker. Ten se jako na křídlech (v tomto případě nočních) motýlů nese pro změnu pod mým příběhem:-) Na jednorázovky mě moc neužije, ale když už, tak ať tu aspoň jedna je:-) Nekamenovat prosím...víte, že se vyžívám v extrémních situacích:-)

GO!

What is Truth? 11.

28. dubna 2011 v 11:25 | Extasy |  What is Truth?

Cože tě? Co to je za blbost Tommy? ...jasný, každej by na mým místě řekl v první chvíli tohle!
Vydíraj mě, nikdy se ti to nemělo dostat do ruky, nechápu, co tím ten člověk sleduje! ...povzdychne si, ale pořád se na mě jaksi nechce podívat...a mě to taky konečně dochází...nebejvám jako zpomalenej film, tohle je poprvý, asi proto, že jsem se poprvý dostal do takový situace.

What is Truth? 10.

27. dubna 2011 v 20:47 | Extasy |  What is Truth?

Opatrně se sbírám ze země, myslím, že jsem si při dopadu, jak se ještě můj zadek trochu pošoupnul, natrhnul kalhoty, takže bych nerad, aby mi z nich koukal holej zadek. Při cestě vzhůru se nedopatřením postavím na bolavej palec a tiše zaskučím. Nečekám, že by mě Tommy znovu napadnul, to už by do mě začal kopat, nebo něco podobnýho, ale i tak z něj nespouštím oči, snažím se být ve střehu.

What is Truth? 9.

27. dubna 2011 v 12:32 | Extasy |  What is Truth?

Po Tommyho nemístný poznámce...co to vlastně znamená, když někomu rupne v bedně? se na něj už radči nedívám, asi by mi ujela ruka, švihla by v pravým úhlu doprava, nejlíp do toho jeho pršáčku, kterej se mi na něm tak moc líbí, ovšem za jinejch okolností. Trpělivě koukám dopředu, na ubíhající cestu a přemýšlím, kam asi tak dojedeme, protože to sám nevím. Cítím, jak se uklidňuju, ač se tomu podvědomě bráním.

What is Truth? 8.

26. dubna 2011 v 20:30 | Extasy |  What is Truth?

Tááák, v první řadě chci upozornit na to, že určitě nemusím upozňovat jiné blogery, kteří se taky pokoušejí o nějaké to literární dílo, ač konkrétně v některých případech tolik haněné fan fiction (v důsledku je úplně ukradený, co kdo píšeme), že psát povídky na blog je tak trochu adrenalin, zvlášť když je každý nový díl očekáván s velkým očekáváním:-) Nebudu přiznávat, kolik cigaret vykouřím a kolik kafí vypiju při každém takovém psaní, nejspíš byste mi už tady přáli upřímnou soustrast (doufám, že mají v pekle internet, abych pak vaše kondolence mohla přijmout:-) prosím vás, tohle celé je teď vtip:-)), jen chci touto cestou vyjádřit své díky všem, kteří si najdou čas a chuť to číst (doufám, že nemáte rozkousané spodní rty do krve:-)), protože vězte, že ten adrenalin za to vážně stojí...
Píšu to i proto, že jsem následujícímu dílu dala podtitulek adrenalinový:-) A můžu vám svatosvatě slíbit, že není poslední!!
Díky za přízeň, bez vás by to tu nešlo!


continue...

What is Truth? 7.

26. dubna 2011 v 16:09 | Extasy |  What is Truth?

Mám pocit, že jsem dneska strávil víc času v autě, než kdekoliv jinde. Zas v něm sedím, možná dobrou půlhodinu, před svým domem a přemýšlím nad posledníma událostma, hlavně nad tou u Tommyho doma, ze který mi po pravdě vůbec není dobře. A byl bych asi hodně velkej pokrytec, kdyby to bylo naopak. Záleží mi na Tommym, vždycky mi na něm záleželo, ale tenkrát v Evropě, při turné se ve mně něco zlomilo.

What is Truth? 6.

25. dubna 2011 v 21:05 | Extasy |  What is Truth?

Do studia dorážím naštěstí včas, takže se vyhybám zbytečnejm otázkám, na který bych stejně neodpovídal, moje přemýšlení je totiž úplně jinde. Bohužel se jim nevyhnu při mojí první nepozornosti. George, zvukař, co pracoval už na mým prvním cédéčku se mě ptá, jestli do nový skladby dát před druhým refrénem jednu sloku, nebo dvě. Jako že, tohle by měl mít na starosti dramaturg jednotlivejch songů, v první chvíli nechápu, proč se na to ptá mě, ale asi jsem někdy v minulosti prohlásil, že si o věcech chci rozhodovat sám. Naštěstí pro mě i pro George končíme dneska dřív.

What is Truth? 5.

25. dubna 2011 v 19:47 | Extasy |  What is Truth?

Vrtám se vidličkou bezduše v zeleninovým salátu, kterej mi Sauli připravil k snídani. Nejradči bych si dal panáka, ale to by asi v deset dopoledne vypadalo docela divně a taky podezřele. Mám strach se na něj podívat. Mám strach že to na mě pozná, že pochybuju...že mu nevěřím! Tak moc bych potřeboval znát pravdu, jenže zeptat se ho se momentálně bojím víc, než umřít.

About What is Truth?

25. dubna 2011 v 19:44 | Extasy |  What is Truth?
Tak jsem se pustila do povídky What is Truth? Fakt jsem si myslela, že to bude typická Adommy story jakožto spoustu jiných, se kterými se na netu setkávám a pořád mě něčím překvapují. Jenže já stvořila novodobýho Colomba:-)) (podle Velvet) a je to Adam, můj bože a vůbec nevím, jak tohle dopadne:-/ Naštěstí stejně jako některé mé čtenáře, rozhodně i mě zajímá jedna věc..jestli z tohodle srabu naštvaný a raněný Adam Tommyho dostane a hlavně, jestli se o to vůbec bude snažit. Nooo, já miluju šťastný konce, to nekecám a v případě Adommy si snad ani nedokážu představit nic jinýho, jenže...moji milí čtenáři...tohle je Adommy a není:-)) takže jen neurčitě řeknu (napíšu) to, co nikdo z vás nebude chtít slyšet (číst)....uvidíme:-)) Jenom doufám, že jsem vás tím neodradila, to bych fakt nechtěla!!

Extasy


What is Truth? 4.

24. dubna 2011 v 21:29 | Extasy |  What is Truth?

Sauli! zařvu na mizející postavu na konci chodby. Rozbíhám se za ním, nesmí takhle odejít, nic se přece nestalo. Respektuje, že jsme s Tommym kámoši a kdyby věděl, proč jsem byl v týhle pozici, pochopil by to, i když to z jeho pohledu muselo vypadat úplně jinak. Zas je mi blbě, protože si chtě nechtě říkám, že mi to za to nestálo. Nevěřil bych, že se něco takovýho může někdy stát, a že to budu brát takhle. Na Tommym mi hodně záleželo, než jsem poznal Sauliho, nebo vlastně, než jsem si musel v Amsterdamu vyslechnout to hnusný NE.

What is Truth? 3.

24. dubna 2011 v 19:11 | Extasy |  What is Truth?

Ty potřebuješ prachy? Chceš mě rozesmát? neodpustím si, protože ač vypadá jako raněný zvíře, já mu to prostě nevěřím a hlavně, myslím si, že mám peněz dost na to, abych ho vysekal z čehokoliv. Teda doufám. Sakra, nemá problémy z prachama, zas mi lže. Přijde ti k smíchu, že se někdo koupe ve dluzích...no jasně, tys nikdy takový problémy neměl, že jo, aspoň ne poslední dva roky kurva! vystartuje na mě od zrcadla s napřaženou pěstí, ale těsně před mým obličejem se zastaví.

What is Truth? 2.

24. dubna 2011 v 4:32 | Extasy |  What is Truth?

Koukám do toho důverně známýho obličeje a přitom mám pocit, že ho dneska vidím poprvý. No a taky že jo, použil úplně jiný šminky, má jich na sobě víc a taky jinej odstín makeupu, vypadá...opálenější...a místo černý rtěnky si napatlal rudou jako krev. Ne, že by se to k celkovýmu outfitu nehodilo, jen, já nevím, prostě mi to k němu nesedí. No jo, jsem to já, tak kam tak uháníš? zeptá se mě Tommy a pak natáhne ruku.

What is Truth? 1.

23. dubna 2011 v 20:54 | Extasy |  What is Truth?

ADAM...
Pozvali mě a Sauliho na další párty. A zrovna dneska jsem s ním chtěl zůstat doma, udělat si klidnej večer, možná kouknout na telku na nějakej nudnej pořad, při tom pojídat popcorn a pak na to vlítnout, protože bych při každým pohledu na něj dostával větší a větší chuť. A po těch dvou měsících, co je u mě, už mě nejedenkrát přesvědčil i on, že to má stejně. Jenže tahle párty je prej důležitá, říkal mi můj manažer do telefonu, když mi to narychlo oznamoval. Všechny párty se tváří důležitě, než se z nich vyklube obyčejná chlastačka drahýho pití a předváděčka posledních módních trendů. Mám tyhle akce rád, lhal bych, kdybych řekl že ne, i kvůli tomu, že módu miluju, ale poslední dobou, zvlášť, když trávím hodně času ve studiu si radči večer odpočinu v klidu doma, než abych vyrážel na důležitě nedůležitý akce. To nemluvím o tom, že Sauliho přítomnost mě nabíjí neuvěřitelnou energií, fakt ho mám hodně rád.

Soukromé zprávy

23. dubna 2011 v 19:47 | Extasy |  About Us

velvetextasy@gmail.com

Sekta IV. 18+

8. dubna 2011 v 15:46 | Extasy |  Threesome

pod perexem...

Sekta III. 18+

7. dubna 2011 v 18:49 | Extasy |  Threesome

pod perexem...

Sekta II. 18+

6. dubna 2011 v 20:37 | Extasy |  Threesome

pod perexem...

Holiday 2.

5. dubna 2011 v 23:01 | Extasy |  Holiday

Kolem recepce jsme se proplížili bez povšimnutí. Adam mě postavil na zem až ve výtahu, kterým právě přijel poslíček s nějakými kufry.
"Mohu vás o něco požádat?" využil ihned příležitosti.
"Jistě pane!" odvětil mladík, div že se při tom nesklonil k zemi.
"Slečna si nechala u bazénu tašku, můžete nám ji přinést na pokoj.." tázavě se na mě podíval.
"715!" zareagovala jsem okamžitě. Mezitím Adam sáhl do kapsy a vytáhl tučné spropitné. Podal je poslíčkovi a ten bez řečí odběhl. Jakmile se za námi dveře výtahu zavřely, přitiskl mě Adam ke stěně.

Holiday 1.

5. dubna 2011 v 20:44 | Extasy |  Holiday

Hodně, hodně, hodněěěěě sweet story:-))

* * *

Na začátku toho léta jsem se chystala předělat celý svůj malý byt a potom si dopřát levnou dovolenou v tuzemsku. Na zahraniční jsem neměla. Na internetu jsem si zjistila něco o ubytování v Moravském krasu a celkem spokojená se svým novým bytem vyrazila vstříc dobrodružství. Vlastně to bylo pro mě celkem jednoduché. Nemusela jsem se stresovat svou žádnou španělštinou a řečtinou, i nedokonalou němčinou a neustále přepočítávat z cizí měny na naší. Nerozhazovala jsem za blbosti a spíš se ubytovala v lepším hotelu. Jeskyně i krásu tamní přírody už jsem znala, takže jsem převážnou část svého volna trávila na lehátku u bazénu.